Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Problémás Sony Vaio PC-k (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ödönke


ödönke
aktív tag

száksz :)

(#2) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Én mindig mondtam hogy nem kell szar előre összeszerelt gépet venni de senki nem hitt nekem :) Mennyivel jobb az amit én itthon a konyhaasztalon rakok össze..Az legalább megy :D

(#3) Xmas


Xmas
tag

Tehát, aki 2002 szeptembere körül vette a gépét és azóta nem tudta bekapcsolni és még azóta nem jutott eszébe érvényesíteni a garanciát, akkor azoknak most visszahívják a gépét?

Akkor ez nem lesz olyan nagyon sok. Épeszű ember ezidő alatt érvényesítette a garanciát. Cégek meg nem vesznek olyat, ahol a vásárlók rendszeresen visszahordják a cuccost. De ha mindezek ellenére ilyen sok van kint, akkor az elég kemény.

(#4) Szalma válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


Szalma
őstag

Hmmm... Összerakhatna nékem egy vaio jellegű cuccost féláron! Jóóól megfizetem! :))

Szeretettel:
Szalma

(#5) esteban válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


esteban
senior tag

Felteve, ha elotte tanulmanyozot a PROHARDVER!-t :))


-------------------

So , egyebkent szerintem - reszint tapasztalat - rengeteg mernok van nagy cegeknel, akiknek az elmeleti tudas mellett nincs meg az a gyakorlat, es tapasztalat, amit az otthon butykolo hobbi-builder :) megszerez ...

iBook + RedBull :)

(#6) utax válasza esteban (#5) üzenetére


utax
aktív tag

persze, említsd egy lapon Volkovyt a Sony fejlesztő mérnökeivel ! Már bocs volkovy, ha azért jöttél el a sonytól mert nem tudtak elég nagy kihívást jelentő munkát adni neked akkor visszavonom ! :))

a sony meg még kicsit szívott, a toshiba sokkal nagyobbat szívott a vinyóival

Use the force, Dude !

(#7) marcee válasza Szalma (#4) üzenetére


marcee
addikt

Nem látom, hogy említett volna félárat.

\m/

(#8) marcee válasza utax (#6) üzenetére


marcee
addikt

Az olvasónak meg ahhoz kell érteni, hogy kiszűrje a hasznos információt! :)

\m/

(#9) Szalma válasza marcee (#7) üzenetére


Szalma
őstag

:))
Máshogy nem éri meg... Vagy adja a konyhaasztalt is?

Szeretettel:
Szalma

(#10) Den válasza Xmas (#3) üzenetére


Den
veterán

ehh, nem egyből jelentkezik, és nem mindnél, ez olyan mint mikor a merci visszahív 30 ezer kocsit mert statikus feltöltődés miatt a képedbe robbanhat a légzsák. Ez nem azt jelenti hogy mind a 30 ezernek rögtön berobban a légzsákja.

Szvsz a sony elég korrekt hogy ezt a visszahívást megcsinálja és nem arra játszik hogy hátha garancia után jön elő a hiba.

www.simson4t.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Problémás Sony Vaio PC-k (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.