Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] Prescott csak februárban? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22) HiperG


HiperG
addikt

Najó tisztázzunk valamit...


-Elkezdenek pletykák terjengeni, hogy elképzelető, hogy Prescott esetleg többet fogyaszt mint kéne... -> Az Intel-fanok egyből jönnek hőbörögni, hogy ÁÁÁ nemigaz az...
-Aztán Intel megerősíti -> Ideiglenes csend
-Majd IDF-en aszondják 100 Watt nem sok...
Ez olyan, mintha a hentes azt mondaná, hogy egyátalán nem baj, hogy a hús romlott... Teljesen természetes, hogy szart adunk el...
-> Intelsek hőbörögnek: ááá miccámít az +20 Watt...nemis baj az...
De miért lehet megbocsájtani... a piacon nincs ilyen, hogy ha az AMD elszar valamit az baj, de ha az Intel az teljesen természetes sőt helyes...

Hát mondok én valamit...lehet, hogy nem rak rá túl sokat a villanyámlára...havi mittom 2000-et...de egy évre az 24K!!!
És miaz, hogy ez nem baj?! És kártpótol engem ezért valamivel? Monnyuk 30k-val olcsóbban adja?! Mi a f***ér szórjak ki évente 24K-t azért mert az Intel?!
Miközben az AMD eközben 50 Wattot fogyasztó...kitűnő teljesítményű cuccost gyárt....egyenlőre még drágán de majd később olcsón?

Sorry ha kicsit kemény voltam de most gondoljatok bele...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] Prescott csak februárban? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.