Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anaqer


anaqer
veterán

Hogy kerül ide a 9800XT képe? :C

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2) KEndre válasza anaqer (#1) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Bocsi. Tévedés volt. Már eltűnt.;]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#3) sebela


sebela
aktív tag

Ebből nagy kavarodás lesz a boltokban...

már előre kárörvendek... :DDD :DDD :DDD

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#4) engusz


engusz
veterán

Nem régóta kering a hír, miszerint az ATI még finomít a 9600-os chippen. És azt mondja, hogy az eddigi teszteredmények nem valósak a későbbiekre nézve. Szorongat az NV36? :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) KEndre válasza anaqer (#1) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Garanciában kicseréltem. :P

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#6) anaqer válasza KEndre (#5) üzenetére


anaqer
veterán

Heh, ha boltban adnának véletlenül 9800XT-t, azt hiszem nem tiltakoznék különösebben! :DDD

Mellesleg szerintem nem annyira a chipet kellene megint átdolgozni, mint inkább normális memóriát szerelni a kártyára... 2.8 nanosat pl., rögtön szebbek lennének a teszteredmények...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#7) engusz válasza anaqer (#6) üzenetére


engusz
veterán

Nem csak borda kellene rá, hanem normális hűtő. :(

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#8) nbi


nbi
tag

Jó nagy kavarodás lesz ebből a sokféle kártyából, már most is sok nagyker, kisker pontatlanul adja meg az árlistában a VGA kártyákat.

3athlon - swim, bike, run

(#9) erdoke


erdoke
titán

PowerColor érdekes húzásokra képes. Nekem egy ilyen 9700-am van, gyárilag 324/310 órajelekkel és 2,8 ns-os RAM-okkal. Először jót mosolyogtam a ''Best game card in the world'' feliraton, aztán rádöbbentem, ennél gyorsabb gyári 9700-at aligha lehet, lévén ez egy 9700Pro... :t

A legjobb aláírás a héten

(#10) anaqer válasza engusz (#7) üzenetére


anaqer
veterán

Ezt most teljesen nem értem. Ki beszélt itt a bordáról? :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#11) engusz válasza anaqer (#10) üzenetére


engusz
veterán

Alváshiány. Igazából csak annyit szerettem volna írni, hogy megoldhatnák már a hűtést normálisan. Eddig ami nálam vagy a közelemben járt ATI kártya, mind tűz forró volt. :(

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12) nap


nap
addikt

hehh. 500 USD egy kozepkategorias kartyaje? Ugy tunik nagyon leult az nV, ha ilyet megengedhet maganak egy kartyagyarto.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#13) erdoke válasza engusz (#11) üzenetére


erdoke
titán

Ennek aztán semmi köze a GPU gyártójához. Haveromnak GF MX2-je is forró, pedig ott aztán nem 9600XT a teljesítmény.

A legjobb aláírás a héten

(#14) erdoke válasza erdoke (#13) üzenetére


erdoke
titán

Mármint GF2 MX-e forró.:U

A legjobb aláírás a héten

(#15) Thom!


Thom!
veterán

Úgy is pár héten belül kijön az új 9600XT, mert az ATI nem elégszik meg a kártya teljesítményével!

(#16) engusz válasza Thom! (#15) üzenetére


engusz
veterán

Vagy az nV tényleg kidob valami jó kis kártyát ebbe a szegmensbe is! (NV36)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#17) csudri


csudri
őstag

500$??? Max 250-et ha megadnék érte, ha már középkategóriáról van szó! Mégis csak 4 pipeline! :O

(#18) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Vajon feltüntetik-e a csomagoláson, hogy ez az ÚJ 9600XT??? ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#19) vaki


vaki
aktív tag

Hát az az 500 dolcsi télleg elég vérlázító :((( Akkor már inkább a gyorsabb memo 380-ért, főleg hogy szvsz a 256 RAM még jó darabig felesleg lesz a game-kártyákon.

Már csak arra vagyok kíváncsi, vajon mikor jön hozzá a HL2 :P

A felhasználóbarát felhasználó

(#20) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Ez az 500 USD marhaság, a 9800XT kerül annyiba és az azért egy egészen más kategoria

(#21) beeboy válasza anaqer (#1) üzenetére


beeboy
addikt

szerintem is.
a 9800pro egy hangyányit jobb, és az most 400 dollár itthon.

ráadásul amit ilyen hírekben 500 dollárnak írnak az általában itthon több
(ezen nincs áfa, mwst stb.?)

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#22) pilóta


pilóta
nagyúr

Azért vegyétek figyelembe az árnál, hogy ez egy dobozos verzió. Ne hasonlítsuk egy zacskóban elénkb@szott kártyához. És ott van benne a HL2 bón is.

Azt viszont nem értem, hogy a 2,8-as ramokat miért csak 300-on hajtják, amikor az simán megy 350-en is?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#23) engusz válasza pilóta (#22) üzenetére


engusz
veterán

Ez kb ugyanolyan mint, hogy miért érkeznek az AMD processzorok szorzólock nélkül?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#24) pilóta válasza engusz (#23) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ezt nem értem.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#25) beeboy válasza pilóta (#22) üzenetére


beeboy
addikt

mindenki odavan a hl2-ért aztán lehet hogy akkora pofáraesés lesz mint az unreal2 :(

egyébként nekem az a bón mondjuk 3 írható cd árát teszi ki.... ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#26) beeboy válasza pilóta (#24) üzenetére


beeboy
addikt

rejtett ficsőr, avagy 2 cucc közül melyik a jobb ha ugyanaz, de az egyik tuningolható...

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#27) engusz válasza pilóta (#24) üzenetére


engusz
veterán

Hagynak egy minimális kraftot még a kártyákban, hogy tudjad húzni. Nagyon sok embernél ez is egy jó pont. Akkor elégedett, ha a (relatíve) gyors kártyájából otthon, egyedül még többet tud kicsikarni.

Így van ez az AMD processzoroknál is, csak ott kicsivel több lehetősége van az embernek. Szerintem tudatosan van a VGA-knál is ez a dolog.

Mondjuk ellenpéldát tudok rá mondani. Inno3D Tornado GeForce 4 Ti 4200 64 MB DDR TV DVI. Ezen 4 ns-os ramok vannak. Azaz 1000/4, tehát 250 MHz. Mivel DDR-ről van szó, 500 MHz a memóriák maximális MHz értéke. Ezzel szemben a gyári érték 513 MHz.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#28) beeboy válasza beeboy (#25) üzenetére


beeboy
addikt

főleg hogy ha 2006-ban jelenik meg a hl2. vagy később...

(elképzelem ahogy szakállas-totyakos öregurak előveszik az 50 éve őrizgetett holmi szilicíum alapú vga-kártyát, és eltotyognak beváltani) ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#29) Power válasza pilóta (#22) üzenetére


Power
senior tag

Szerintem a 380-as memóriák is 2,8-asból lesznek. :)

Power

(#30) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

nem hiszem hogy a hl2 miatt olyen horribilisan drága mert a hl2 nem kerülhet 15-20ezer huf-nál többe.. (és ez is kurv@ sokk, ráadásul csak egy kupon!!) Maga a kártya pedig nem kerülhet ennyibe, mert ami a tesztek mutatnak nem egy atomszuper kártya ( mármint akár a 9700pro-hoz kÉpest)

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#31) Phantom Lord válasza Joey_the_man (#30) üzenetére


Phantom Lord
aktív tag

HL2 ezeknek a cégeknek max 20-30 dollárba van mert olyan nagy tételbe vesznek, szoval az nem emelheti meg az árat. Az az 500 dollár csak egy elirás. 1000%

(#32) TheVeryGuest válasza beeboy (#28) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Ha már képzeletben utazunk, én azt is nehezen tudom elképzelni, hogy Magyarországon valaki be tudja váltani a kupont. Kizártnak tartom, hogy a magyar játékszoftver-forgalmazók elfogadnák, de azt is, hogy Európából postáznák ide ingyér' az Isten segge lyukába.
A Sapphire Atlantis 9x00 (x E [6, 8]) Pro Ultimate cuccokban legalább benne figyel a TR-AOD. Nem kupon.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#33) LordX válasza TheVeryGuest (#32) üzenetére


LordX
veterán

Azért szerintem most már nem vagyunk (annyira) az ''Isten segge lyuka'', hisz fél év múlva belépünk a zEUba

(#34) pilóta válasza TheVeryGuest (#32) üzenetére


pilóta
nagyúr

Én inkább azt tartom elképzelhetetlennek, hogy valaki egyáltalán megveszi magyarországon :D

Ott a jó kis zacsis OEM sapphire...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#35) TheVeryGuest válasza pilóta (#34) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Dobozosra van 2 év garancia. :o
Legalábbis a Sapphire-re.

Nekem maga az új chip koncepció nemt tetszik. Most az nVidia meg az ATi, amellett persze, hogy fejlesztik az új okosságokat versenyeznek, hogy ki tudja jobban húzni/hackelni a régi chipjét.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#36) TheVeryGuest válasza LordX (#33) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Szerinted fog változni bármi is???

;]

Kivárjuk, meglátjuk.
Azért majd megszámolom mennyi idő tellik el, amíg tudok WD-s RMA-t kreállni.
Vagy vám nélkül rendelni az amazon.uk-ről.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.