Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

pedig legalább egy közelítő ár nem ártana :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) velizare


velizare
nagyúr

jól látom, ezeken csak dvi és svideo kimenet van?! akinek meg crt monitorja van, az meg vegyen atit magának?! :O

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3) kiskegyed válasza velizare (#2) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Átalakítót tuti adnak hozzá!

(#4) velizare válasza kiskegyed (#3) üzenetére


velizare
nagyúr

reméljük a legjobbakat... :(((

de még mindig nem értem... 2 dvi, 1 svideo, de vga egy se... :F

[Szerkesztve]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) kiskegyed válasza velizare (#4) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Ha ilyet veszel és nem lesz átalakítód adok neked egyet ;)

(#6) BlackWoOd


BlackWoOd
aktív tag

... a hűtőbordára ragasztható színes matricákat tekinti az egyéni fejlesztések egyik legfontosabb eszközének...

Ez mekkora... :)

Egyébként 2 ekkora bazi videokaresz mellé már nem nagyon lehet az alaplapba bedugdosni semmit, max 1 hangkártyát + egy nagyon low profile hálókareszt pluszba, ha szükséges...
(Mondjuk lehet, hogy sokan nem is akarnak extra vackokat...?)

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#7) Male válasza velizare (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Az én VGA-mon is két DVI és egy TVI in/out van, semmi D-Sub, de az ASUS ehhez két átalakítót is mellékelt. A többi gyártó is minimum egyet fog hozzá csomagolni szerintem. Meg amúgy is, aki ilyet vesz, annak már nem számít az, hogy vegyen még hozzá átalakítót is...

(#8) DopeBob


DopeBob
addikt

első ránézésre nagyon hangos :D

MZ/X

(#9) L3zl13 válasza velizare (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A DVI-I csati egyszerre tol analóg és digitális jelet is. Az analóg jel egy az egyben megfelel a D-Sub (VGA) csatin adott jelnek. Nincs semmilyen elektronikai átalakítás. Szvsz sokkal jobb 2 x DVI + 2 átalakító, mint 1 DVI és 1 D-Sub.
Az első esetben tudsz használni DVI-os és analóg monitorokat bármilyen kombóban, az utóbbi esetben viszont legalább az egyik monitornak analógnak kell lennie.

Aki hülye, haljon meg!

(#10) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Érdekes ebben a hűtésben, hogy a kialakítása ellenére nem kifele nyomja meleg levegőt (mint asszem az OTES), hanem befelé... :F

Aki hülye, haljon meg!

(#11) faster válasza L3zl13 (#10) üzenetére


faster
nagyúr

Olyan, mint a legtöbb VGA hűtés. Se ki, se be, csak a belső levegőt fújja a GPU-ra az meg onnan megy hátrafelé.

[Szerkesztve]

(#12) DopeBob válasza L3zl13 (#10) üzenetére


DopeBob
addikt

Pedig itt lenne értelme az otesnek... igy megsutik egymást :)

MZ/X

(#13) faster válasza DopeBob (#12) üzenetére


faster
nagyúr

Miért? Megsütik?

(#14) velizare


velizare
nagyúr

ok, megdumáltatok. de azért kíváncsi leszek, hány, gépet sokszor cipelő ürge fogja elhagyni az átalakítót. :F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15) DopeBob válasza faster (#13) üzenetére


DopeBob
addikt

Az egyik kártya pont a másik kártya meleg levegojével probálja huteni magát... aztán lehet hogy tévedek...

MZ/X

(#16) kowk válasza velizare (#14) üzenetére


kowk
tag

:C

(#17) faster válasza velizare (#14) üzenetére


faster
nagyúr

Hány fogja? :F Ha mondjuk azt mondom, hogy 5%, akkor az mit számít? Vesz egy másik átalakítót. Nehogymár ne fussa a 6800Ultra SLI konfigja mellé. Egyébként is csak egy átkötés, semmi bonyolult áramkör nincs benne.

[Szerkesztve]

(#18) Yutani


Yutani
nagyúr

Ahogy elnézem, ez már nem a ''klasszikus'' HSI hidas megoldás, hanem asszem már az NV40 lapkájára integrált HSI hídról lehet szó.

#tarcsad

(#19) LordX válasza velizare (#2) üzenetére


LordX
veterán

Végre két DVI van rajta! Már évek óta ilyennek kéne lennie minden kétmonitoros videokártyának. Amelyiken D-SUB+DVI van, ahhoz is adn/tak átalakítót, úgyhogy a CRT-sek semmi hátrányuk nem születik.. Viszont D-SUB-ból nem fog senki sem digitális jelet kiszedni..

(#20) LordX válasza velizare (#14) üzenetére


LordX
veterán

:F Te hányszor hagytál már el foglalatba bedugott kártyát?

Csak mert az SLI híd is egy ilyen, csak a foglalat meg a csatlakozó fel van cserélve... Ettől még ugyanakkora erővel tartják egymást..

(#21) faster válasza LordX (#20) üzenetére


faster
nagyúr

Szerintem a dsub-dvi átalakítóra gondolt. Vagy mégsem? De akkor sem értem az aggódást részéről.

(#22) LordX válasza faster (#21) üzenetére


LordX
veterán

Jah.. Mela Culpa..

(#23) rudi válasza DopeBob (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát valami olyasmi. Ha már ilyen közel vannak egymáshoz, és úgysem megy közélyük semmilyen kártya, akkor kiagyalhatnának hozzá valami párps hűtést, ami a két kártya közötti téren tolja ki a levegőt a házból. Az ''első'' (CPU felőli) kártya melegét egy az egyben ki lehetne tolni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) velizare válasza faster (#21) üzenetére


velizare
nagyúr

csak a méltóságom megőrzése végett próbáltam valamennyire egyenes derékkal visszavonulni a csatatérről... :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#25) velizare válasza rudi (#23) üzenetére


velizare
nagyúr

páros hűtéshez szerintem nem elég merev a nyáklap, félő, hogy megreped, megtörik valahol, ha nagyon erőszakoskodnak vele, nem feltétlenül a kártyán, hanem inkább az alaplapon, a foglalat környékén. persze ez csak egy tipp... :U

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#26) fanatic válasza anulu (#1) üzenetére


fanatic
aktív tag

Közeliítő ár = 2 * csillagos ég! :)

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#27) rudi válasza velizare (#25) üzenetére


rudi
nagyúr

Lehetne a PCI csatlakozók rögzítőihez hasonlóan a ház hátuljához is rögzíteni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.