Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) micro


micro
addikt

Kicsit húzós az ára, de hát Plex...
Szvsz nincs jövője!

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#2) erdoke


erdoke
titán

Pioneer 122-est olcsóbban is vehetsz...:D

A legjobb aláírás a héten

(#3) Zoz


Zoz
őstag

''CD-ket pedig (a korábbi 48-szoros helyett) 50-szeres sebességgel olvas.''
Én sokkal jobban örülnék, olyan hírnek (bármely gyártó esetén), hogy a korábbi 48-52x helyett csak 32x...

(#4) Thulcandra válasza Zoz (#3) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Mindegyik meghajtót le lehet butítani 32x olvasásra vagy az alá is akár, de mivel a nagykönözönség gyorsat akar, s a gyártónak sem plusszköltség már, gyárból nem igazán fog kijönni olyan lassú.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#5) Zoz válasza Thulcandra (#4) üzenetére


Zoz
őstag

A szoftveres lassítás macerás... legalább lehetne egy jumper, amivel állandóan le lehetne korlátozni!
Másik változat, hogy a meghajtó van olyan okos, hogy felismerje, hogy milyen sebességgel várják az adatokat tőle, és ehhez igazítja a sebességét! A Creative Infra sorozatú CD-k tudják ezt! Nem is adnám el semmi pénzért az enyémet :) pl MP3 hallgatás, vagy filmnézés esetén szépen lelassít, teljesen hangtalan lesz!
És ezenfelül van rajta egy külön gomb, amivel 8X sebességre lehet csökkenteni a maximumot.
Na ilyesmit szeretnék én DVD-ben is...

(#6) Male válasza Zoz (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Mintha az ASUS DVD olvasók csinálnák ezt. Nincs jumper vagy kapcsoló, de ha pl csak filmet nézek, akkor lelassít (CD esetén is).

(#7) Kriza válasza Zoz (#5) üzenetére


Kriza
őstag

Nekem Plextor DVD-ROMom van, de nem nagy a hangja mp3-nál - szerintem. Mindazonáltal a CD ROMokat kicsit lassan olvassa (a PIO107-es íróhoz képest).

Asszem sulinetben is kapható, tehát nem mondanám drágának :)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#8) szasza_1 válasza Zoz (#5) üzenetére


szasza_1
senior tag

Miért lenne macerás a szoftveres lassítás? Rákattintasz a Plextools-ra, kiválasztod a sebességet, és kész is. :)

(#9) gg72


gg72
veterán

Futtathatók ezen a PX-130A meghajtón a PlexTools Q-Check tesztjei, próbálta már valaki? He nem, de van ilyen meghajtója, megtenné? Kösz! :)

(#10) BandiT válasza gg72 (#9) üzenetére


BandiT
senior tag

Hi,

én kipróbálnám szívesen, csak sajnos nincsen plextools-om és csak update-et tudok letölteni hozzá. :(

(#11) erdoke válasza gg72 (#9) üzenetére


erdoke
titán

Nagy valószínűséggel ez egy Pioneer olvasó, tehát nem úgy tervezték. Másrészt olvasóval soha nem kapsz olyan korreláló adatokat mint íróval. Nem is szokás olvasóval tesztelni.

A legjobb aláírás a héten

(#12) gg72 válasza erdoke (#11) üzenetére


gg72
veterán

Egy német fórumozó szerint valóban nem támogatja az olvasó a PlexTools Q-Check tesztjeit. Kár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.