Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Njördli


Njördli
tag

Lehet hogy laikus a kérdés, de mi az hogy bluetooth rádió? Vagy egy vessző kéne bele, vagy a fejembe tudás :). Apropó; remélem gyorsan elfelejtik a SE-nél a streaminges rádiót, mert nagyon nem felhasználóbarát lépés...(az meg szóra sem érdemes hogy egy zenei modellben is az van...). Maga a telefon jól néz ki, eléggé tetszetős, bár a színnel kapcsolatban vannak fenntartásaim, urambocsá' nemhiszem hogy egy ilyen ''fos-zöld'' telefont valaki megvenne drágáért:).Kamera visszafejlődés, innováció konvergál a nullához :(

(#2) Bocha válasza Njördli (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ez egy elég elterjedt kifejezés, nem utal az FM rádióra, simán a Bluetooth-t szokták így nevezni. Néha sajnos én is használom, pedig amúgy nem szeretem, úgyhogy át is írom, köszi! ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Ez a teló szerintem a W580i nem walkman változata lesz..
Tudásra, kialakításra annak a klónja.
Mondjuk rakhattak volna bele egy AF-t, ha már nem walkman :U

(#4) AMD Power válasza Zoltanfi (#3) üzenetére


AMD Power
titán

Külsőre szinte tényleg ugyan az.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) opr


opr
veterán

Egészen addig szép, amíg nincs szétcsúsztatva. Remélem, hogy ez így, ebben a formában nem jelenik meg soha :B
Egyébként ha gombsort meg a hátlapot(ami szétcsúsztatva látszik) nem kúrják szét akkor egy nagyon gyönyörű telefon lenne ez :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát, nem tudom, ez a zöld szín... Na ja, nekem az nem jön be nekem... Amúgy pofás!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) Sunyi Sanyi válasza bolondember (#6) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Popeye biztos örülni fog neki, mert spenót zöld. :DDD :DDD :DDD

(#8) bolondember válasza Sunyi Sanyi (#7) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

:C :W
köszi, ez az egy poén már széppé tette a napomat!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) blueMerle


blueMerle
veterán

Biztos hogy lesz ''normális'', megszokott szinekben is. Ázsiában nagyon menökezek a szines telók, ez biztos oda készult.

(#10) Sunyi Sanyi válasza bolondember (#8) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

;) :))

(#11) abecky


abecky
csendes tag

Sziasztok!

Telefonváltást tervezek, és a sony ericsson S500i gondolkodom. Soha nem volt sony telefonom. Az sms rendszere mennyire megfelelő? Pl. lehet-e automatikus visszajelzést kérni, ugyanis volt olyan telefonom és nem a legolcsóbb kategoriából ami erre sem volt képes.Vagy egy félig megírt sms-t el tudok-e menteni és később folytatni.
Aki ismeri ezt a típust irjon erről.
Kösz
Anny

(#12) #35692544 válasza abecky (#11) üzenetére


#35692544
törölt tag

kár volt felhozni ezt a topikot
próbálkozzál itt

(#14) mrlujoak válasza abecky (#11) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Az smsbeállításoknál - mindegyik SE modellnél - van olyan opció, hogy kézbesítési jelentés, azaz a telefon jelzi, ha az sms célbaért. Teszi ezt egyszeri, azonnali, kijelzőn történő jelzéssel, illetve az Eküldött üzenetek menüponban a sms ikonjánál állandóan.
Emellett válasz kérése opció is bekpcsolható.

Természetesen mindegyik SE esetében rendelkezésedre áll az sms megszakítása, annak megjegyzése/eltárolása.
Régebbi és/vagy alsós modellek esetében a megszakítás után (kilépsz az sms írás közben) automatikusan a Küldetlen üznetek/Pizkozatok menübe kerül az üzenet, amit természetesen tudsz folytatni, és akár elküldeni.
Az újabb szofttal rendelkező SE-ok az sms írása közbeni kilépéskor megkérdezi, mi legyen a már megírt szöveggel. Ha durván lépsz ki - pl hoszan nyomod a kilépő gombot, vagy nem válsztasz a feldobott lehetőségek közül, akkor szintén automatikuan a Küldetlen üzenetek menübe kerül a megszakított sms.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) speedy789


speedy789
csendes tag

Helló! azt akarom kérdezni hogy nem tudja valaki hogy hol nézzem meg a telefonzár kódot?

mindenhol néztem de sehol sincs :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.