Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atuci


atuci
senior tag

Szép lányok, öööööööö akarom mondani motorok!


Grat Talmácsinak, nektek meg jó szponzoraitok vannak, hogy ilyen helyekre is eltudtok menni. :)

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#2) Ste válasza atuci (#1) üzenetére


Ste
addikt

Fura, hogy a legtöbb kép csajokról szól :)
Micsoda motorverseny közvetítés :)

(#3) beencee válasza atuci (#1) üzenetére


beencee
senior tag

Érdekes, nekem is ők tűntek fel először... :D Go Talmi!!

(#4) thaler2


thaler2
senior tag

Szép volt Talma. :R

[Szerkesztve]

(#5) pschio


pschio
őstag

nagyon szep lanyok vannak ott a moto gp-n. ejj de jo lenne 1-2vel megismerkedni kozelebbrol :DDD

[Szerkesztve]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#6) Face8814


Face8814
őstag

''a tejfelesszájú Pedrosa pedig a harmadik sorból indult.''

Na na! Letejfelesszájúzni egy 3*-os világbajnokot. :Y

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#7) _cirmos_


_cirmos_
őstag

nem akarok kukacoskodni, de mit keres egy ilyen cikk egy számtek oldalon? értem én, hogy kellenek a szponzorok meg ilyesmi, viszont ez még köszönőviszonyban sincs a lap profiljával. de ha már idekerült, akkor a motorokat, vagy a képeken szereplő hölgyeket soroltátok az ''egyéb hardver'' kategóriába?

(#8) beencee válasza _cirmos_ (#7) üzenetére


beencee
senior tag

Remélem, mindkettőt.

(#9) slayer006 válasza _cirmos_ (#7) üzenetére


slayer006
addikt

a motorokat, vagy a képeken szereplő hölgyeket soroltátok az ''egyéb hardver'' kategóriába?

:DDD :DDD

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#10) cortez25


cortez25
aktív tag

jó kis csajok :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#11) Face8814 válasza _cirmos_ (#7) üzenetére


Face8814
őstag

de ha már idekerült, akkor a motorokat, vagy a képeken szereplő hölgyeket soroltátok az ''egyéb hardver'' kategóriába?

Mondjuk jogos. Inkább a Fáradt gőzben a helye!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12) venember83 válasza _cirmos_ (#7) üzenetére


venember83
nagyúr

Hat inkabb hardver a no mint szoftver...

(#13) foldesi.geza


foldesi.geza
csendes tag

kár, hogy köze nincs annak a technikai sportokhoz, pláne nem a motorsversenyhez annak, aki ezt a förtelmes cikket írta!

(#14) Petya25


Petya25
addikt

Én örülök a cikknek.
Bár nem a PH fő profiljához tartozik, de szerintem sok lelkes PH-s szívesen olvas cikket ebben a témában is. Ha már a fórumban is van fáradt gőz, akkor ide is befér ennyi.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#15) Frenky89


Frenky89
őstag

''...Elsőnek Nicky Hayen...''

Nicky Hayden, nem?

(#16) Face8814 válasza foldesi.geza (#13) üzenetére


Face8814
őstag

Azért ennyire ne húzzuk le Rudit. Tény, nem MotoGP-s cikkeket szokott írni, de akit érdekel ez a téma az inkább úgyis ide: [link] fog jönni.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#17) Szabtom


Szabtom
senior tag

Na, már elhangzottak a kötelező fikák (''minek ide ilyen cikk'', és ''béna, aki írta''). :U

Szerintem jó ötlet, beszéljünk (és cikkezzenek) mindenféléről itt a PH!-n. Akinek nem tetszik, lapozza át ezt a hírt.

(#18) kamikaze boci válasza foldesi.geza (#13) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Nyugodj le, ez egy IT oldal, így is túl sok a motor. Köszönjük a képeket!

[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#19) twollah


twollah
nagyúr

Csak tudnam mi koze ennek a PH!hoz.

Na mindegy uborkaszezon van vagy mi.

(#20) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Megmosolyogtató reklám. De aláírom, hogy nem vagytok rosszak marketingből. :)

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#21) Jim Tonic válasza Szabtom (#17) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nagyokos, Te és a töbiek észrevettétek azt a szót a cím alatt? Na, ez is egy reklám.
Amit írtál, az egy nagy marhaság. Jó, hogy nem akarsz bulvárlapot a PH-ból.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) Jim Tonic válasza _cirmos_ (#7) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Bele van írva a cikkbe, hogyan jönnek össze a kapcsolatok.... :o

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#23) Integra


Integra
titán

kár hogy tamada san jövőre valszeg már nem lesz a bajnokságban.
hacsak nem tartanak ki mellette a szponzorai, neki azért elég jó dolga van, elég kényelmesen elmotorozgat már harmadik éve..
bridgestone gumik kellenének megint alá szvsz, azzal nagyon ment a csávó, meg tesztnek se lenne utolsó a honda számára..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) rudi válasza Integra (#23) üzenetére


rudi
nagyúr

Sejthető, hogy ki lesz a JiR gép pilótája, ha Tamada kiszáll?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#25) Kenyér79 válasza atuci (#1) üzenetére


Kenyér79
újonc

Azért nem semmi a csávó...tavaly egy ujj motoron 3. a vb-n. idén messza a legjobb hondás...Azthiszem lessz még itt valami :) csak lekéne cserélni azt az ostoba managgerét :(( Nemhiszem hogy túl jó szakember.
MOndtam ugy hogy ez magánvélemény? NEm? akkor most mondom :B

az életben nem az a nagydolog amit elérünk,hanem amit eltűrünk!

(#26) Tanya-


Tanya-
tag

taipex-ről, vagy mi a neve, onnan is exkluziv volt, na és azokon a képeken se videokártyák és egyebek volt a lényeg hanem a finom csajok. Tök mindegy hogy motor vagy hw melett áll akkor is a csaj a lényeg. :R

(#27) neduddki válasza Tanya- (#26) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tudhatnam,d hogy ijjen esemeneyek a kaja e s alanyok alenyeg /termeszetesen mindketto szemejjre sozlona szervizirva/ es utana mar sokkal erdmeneysebben adhato at sajtoanayg, akkro amr midn hujjeseget megkajal a delikvens:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#28) beencee válasza Integra (#23) üzenetére


beencee
senior tag

Persze, jó dolog a zsé, de azért ki van ő éhezve a siker egyéb aspektusaira is, többet is mosolygott korábban, amikor többször került a dobogó közelébe...

(#29) Bagoly válasza Face8814 (#6) üzenetére


Bagoly
senior tag

Ez leginkább annak fényében vicces, hogy keresztben lenyelné Tamadát, ha egyátalán sikerülne valaha is az első ötig feljutnia. :Y
A japánok nagy bánatára az egyetlen valamirevaló japán GP pilóta Shinya Nakano.....és még Ő is inkább a középmezőny figurája. Inkább szerződtették volna le Biaggit, persze ez ellen meg a Honda agitálna. Pedig vele legalább esélyük lenne.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#30) kowk válasza Szabtom (#17) üzenetére


kowk
tag

szerintem meg nem jo otlet. es nem szeretnem atlapozni a hirt. na most mi van?

(#31) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hatalmas nagy respect! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#32) rudi válasza Face8814 (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Figyi, Pedrosa Rossinál 7 évvel fiatalabb, Robertsnél és Capirossinál meg 13-mal. Nem vitatom el a tehetségét, sőt, de akkor is baromi fiatal.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#33) Motion_Blur válasza Face8814 (#6) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez nem a teljesítményére, képességeire, hanem korára utaló jelző ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34) Allien


Allien
veterán

Mázlisták!
De, ha pár ilyen ''utazást'' is lehetett volna ''nyerni'' valami játékon, azon tuti indultam volna, mert EZ maradandó emlék, de egy VGA bizony max 1-2 év, és utánna már kevésbé emlékezetes.
Már csak az a kérdés, hogy ha pl. én is mehettem volna, akkor Talma, és managerei mit szóltak volna, ha KonocaMinolta gépemmel odalibbentem volna pár fotót kérni (természetessen, a PH részére ;) ).
Az megint külön téma, mennyi esélyem lenne ilyen játékon nyerni.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#35) opr


opr
veterán

uram atyám de jó nők :DDD

(tetszik h a csajokat fotóztátok, így legalább volt értelme megnézni ezt a cikket is :DD)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#36) GiXXXer


GiXXXer
tag

Nem tudom miért kell fikázni a cikket, ha tudnátok, hogy egy MotoGP verseny mögött mekkora informatikai háttér áll, és hogy egy ilyen csúcstechnikás gépben mekkora a számítógépes vezérlés mértéke, akkor nem fikáznátok... :U Pl. még a gázt is számítógép húzza, Rózsi, meg a többiek csak egy potmétert mozgatnak...

Én személyszerint nagyon örülök a cikknek, jó mindenhol Talmáról olvasni, igazi nemzeti ünnep lett így aug. 20-a... :D
Ja, és Capirex megint alázott...Hehe... Ha köcsög Gibernau nem üti ki, akkor most ő lenne az elsőszámú esélyes, ezt bizonyította most is!

Hajrá Talmaaaa!!! Hajrá Capirossi!!!

A sok paraszt, aki még nem érezte a versenybenzin illatát, az meg maradjon otthon, és játszon, motogp3-mal, és örüljön... :P :P :P

http://www.youtube.com/vargagixxxer

(#37) opr válasza GiXXXer (#36) üzenetére


opr
veterán

Nem fikáztam a cikket, csak egyszerűen sokkal jobban érdekelnek a csajok, mint a motoGP :P
Egy jó focimeccsnél már elgondolkodom de azért még ott is a csajok jönnek ki győztesen ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#38) bLaCkDoGoNe válasza GiXXXer (#36) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Sosem jártam versenypálya közelében, nem szeretem a technikai sportokat, de kettőnk közül egyáltalán nem biztos, hogy én vagyok a paraszt. Mindezt az aug. 20-as mondatod fényében méginkább igazolva látom.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#39) GiXXXer válasza bLaCkDoGoNe (#38) üzenetére


GiXXXer
tag

Ha elolvastad volna a fentebbi hozzászólásokat, érthetted volna, hogy miért írtam...

Nem tudom engem miért tartasz parasztnak, de nekem vasárnap jó érzés volt magyarnak lenni... Jó érzés volt látni, ahogy több ezer baseball-sapka alkotott egy óriási magyar-zászlót, jó érzés volt hallani, hogy a harmadik helyezettnek sokkal nagyobb tapsvihar, kürtszóm és persze szurkolás, elismerés jutott, mint az ezüstérmesnek, illetve a győztesnek... :R Augusztus 20-án, Brno-ben igazi nagy magyar szív dobogott! :D

Nekem nagyon jó érzés volt mindezt látni, hallani, és persze örültem is nagyon a cikknek, ahogy megláttam, többekkel ellentétben... Persze emiatt is tarthattok parasztnak, legalább újra lesznek útálóim... :P :P :P

http://www.youtube.com/vargagixxxer

(#40) szab.tam válasza Szabtom (#17) üzenetére


szab.tam
nagyúr

''Na, már elhangzottak a kötelező fikák (''minek ide ilyen cikk'', és ''béna, aki írta'').''

:D :D :D

Megfigyeltem, a topikokban tényleg vannak notorius fikázók. És azt is megértem, hogy nagyon nehéz pattanásos tininek lenni...

[Szerkesztve]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Kedves moderátorok! Szerintem ezt lassan bé' lehet csukni! Itt már csak egy sakkparti folyik: gyalogozás, parasztozás, stb...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42) Allien válasza szab.tam (#40) üzenetére


Allien
veterán

Az emberek jelentős része begyöpösödött (én is, természetessen). El sem tudják képzelni még ma sem, hogy a számitástechnika nem áll meg az Ő szintjükön, és mindenhol megtalálható, kisebb-, nagyobb mértékben. Ma már a postán sem kézzel irogatják a csekkeket a kis kisasszonyok. Ezzel a logikátlansággal abba is bele lehetne kötni, hogy minek ír pl. nyomtatókról a PH, mert ugye az sem igazán tartozik mondjuk a vga+alaplap+proci illetve közvettlenül a számitógép fogalmába.;)
Sajnos, Talma-val is ez a helyzet, még az is nagy szám jelenleg, hogy bemondták már a tv-ben, hogy harmadik lett! Az előző szezonban alig lehetett róla hallani, még amikor nyert futamot, akkor SEM mondták be. :((( Bezzeg a focistákat akkor is magasztalják, ha éppen a labda közelébe sem férkőzik. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#44) GiXXXer válasza Kalandor (#43) üzenetére


GiXXXer
tag

Tudom... De mivel ez egy számítástechnikai lap, nyugodtan lehet cikkezni arról, hogy hogyan versenyeznek ezekel a benzinmotoros számítógépekkel, nem?

http://www.youtube.com/vargagixxxer

(#45) X Factor válasza GiXXXer (#44) üzenetére


X Factor
addikt

Igen, de ezt TE tudod, én is tudom, de sokan mások nem értik meg.

Make things work

(#46) Face8814 válasza rudi (#32) üzenetére


Face8814
őstag

De kéremszépen. Ha Pedrosa a 250-ben, vagy a 125-ben menne, akkor már a kora alapján sem lehetne tejfelesszájúnak hívni. Most hogy egy osztállya fentebb ment, lehet hogy az egyik legfiatalabb, de de akkor sem tejfelesszájú. :(
Szvsz az nevezhető annak, aki fiatal, nincs mögötte tapasztalat, illetve nincs mögötte felmutatható eredmény. Na most Rózsika max csak az első kritériumnak felel meg. Sőt, tovább megyek. 125-ben meg már vén róka lenne a maga 20 évével. ;]
Na jó ez csak szőrszállhasogatás a részemről, ráadásul nem is csipázom Rózsikát ( bár képességeit és eredményeit nem vitatom :R ), illetve örülök, hogy az egyik kedvenc ''sportágammal'' kapcsolatban is megjelenik itt cikk, úgyhogy be is fejezem. :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#47) ballington


ballington
addikt

kár h tv-ben ilyeneket nem mutatnak.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#48) ballington válasza rudi (#32) üzenetére


ballington
addikt

jó cikk, köszönet nektek.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#49) simonzé


simonzé
addikt

1. Kár, hogy ez a kiváló cég abbahagyta a fényképezőgépgyártást. Csak remélhetjük, hogy az utódjaik fel tudnak nőni az örökséghez. (nem fognak:()
2. Micsoda nőőőőők....
3. TALMA A KIRÁLY!!!!!
4. Ducati Powa

I don't fit in. I fit out.

(#50) rudi válasza simonzé (#49) üzenetére


rudi
nagyúr

A Minolta fényképező üzletágát a Sony vette meg, az új, alpha az ő fejlesztéseire épül [link] - elég jó kis vas :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.