Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Hogy ez mért jó?
Már csak a Se log ki a sorbol.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Viktor0610 válasza AS (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most ez a trendy...
Asszem a Nokiának sincs ilyen fajta telcsije -ne is legyen...

Samsung Galaxy A54

(#3) L3zl13 válasza AS (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mármint miért jó, hogy vékony a telefon, és könnyebben elfér zsebben vagy nemtomhol? :F

Nem értem a kérdést...
Én azt mondanám, hogy a vékonyabb telefon egyértelműen jobb, amennyiben ez a vékonyság nem megy a funkcionalitás kárára.
És még ha a kárára is megy akkor sem elhanyagolandó szempont, csak meg kell határozni hogy a célcsoportnak mi a fontosabb, vagy meghatározni az arany középutat...

Aki hülye, haljon meg!

(#4) Viktor0610 válasza L3zl13 (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szvsz. inkább arra mehetnének rá a gyártók, h. egy telefon -kevés használattal is- ne csak két-három napig húzza... Azt sokkal fontosabbnak tartanám, mint ezt... Tetszenek a mai kamerás csodatelefonok, de néha visszasírom a régi 3510-emet, amit agyonhasználva sem kellett 3 napnál hamarabb töltenem.

Samsung Galaxy A54

(#5) L3zl13 válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

TE igen, de ezzel nem mindenki van így.
Nekem a méret és az extrák+üzemidő is fontos. Egyik véglet sem jön be, de azért még nem mondanám, hogy értelmetlen vékonyra készíteni a telefont...

Aki hülye, haljon meg!

(#6) AS


AS
félisten

Sagem Myx7 kibirt 6 napot ha 16 orán keresztül töltötem, (1100 aksi volt benne)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) AS


AS
félisten

A tul vékony telo azért nem jo mert nicns fogása.

A 18-22 mm azt pont jó.
:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.