Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Loretto


Loretto
veterán

Már a cím is csodásan hangzik :DDD
Bár az ati chipek nem olyan rosszak, ha jól tudom nemde?

[Szerkesztve]

Soirée...

(#2) anulu válasza Loretto (#1) üzenetére


anulu
félisten

kiváncsi vagyok, hogy ebben még mindíg bugos lesz-e a south bridge :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Dassler


Dassler
őstag

A bugos dolgok csak az első szériáknál volt gond, vagy a későbbiekben is? Már az AMD-s vonalon. Ebből is érdemes megvárni az első teszteket.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#4) anulu válasza Dassler (#3) üzenetére


anulu
félisten

nemtudom, h melyik szériákra vonatkozik. nekem még a PH!-s teszt él az emlékemben.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Docci


Docci
senior tag

Szivesen elfogadnék egy olyan változatot,amibe s478-as cpu-mat bele tudtám tenni,de a vga pci-e s lenne.
Így csak alaplapot+vga-t kellene cserélnem.

Erőt s erényt!

(#6) Dassler válasza anulu (#4) üzenetére


Dassler
őstag

Éppen azért, mert abbana tesztben egy Ati referencia lap szerepelt, azoknál meg nem szégyen 1-2 bug.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#7) LordX


LordX
veterán

''A támogatott technológiák között találjuk a HyperThreadinget, az Execute Disable Bitet és az Enhanced Intel Speedstepet és az EM64T-t.''

Szereztek egy BIOS-t, ami támogatja őket? :) Mert ha jól sejtem, ezeknek köze nincs a chipsethez, a processzortól függ, hogy van-e a gépben ilyen.. És egy BIOS kell, hogy felismerje a procit :)

Egy KT133-as alaplapomban simán ment a 1200-as Duron, csak mivel nem ismerte a BIOS, az SSE támogatás nem akart működni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.