Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Ez a matsushita nem hangzik valami jól ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) Csepy válasza Esmein (#1) üzenetére


Csepy
senior tag

?!

Regards: Csepy
[kép]

Regards: Csepy

(#3) ngabor2 válasza Esmein (#1) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Miért? Az egyik legjobb gyártó.

(#4) Esmein válasza ngabor2 (#3) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ja azt elfelejtettem mondani, hogy én kb a 32szeres cdolvasók korában ragadtam le :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) Pacák válasza Esmein (#4) üzenetére


Pacák
senior tag

Panasonic. Ez jobban hangzik? :D

Nuclear launch detected

(#6) Lidi válasza Esmein (#4) üzenetére


Lidi
aktív tag

Nekem is matsu volt a cd-m, igaz csak 2 évig bírta, de jó volt. Olvasta cactus data shield -el védett audio cdket is.
Meg volt egy scsi matsu 4x íróm is, azt is csak azert csereltem le, mert rw-t nem tudott.

Jah, igen, polgari nevén Panasonic.

[Szerkesztve]

(#7) Esmein válasza Pacák (#5) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az sem hangzik valami jól :/ Teac az már valamivel jobban :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) Pacák válasza Esmein (#7) üzenetére


Pacák
senior tag

Csak azért mondom, mert a matsushita egyik márkaneve a Panasonic. :D

Nuclear launch detected

(#9) velizare válasza Esmein (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

yamaha? :)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10) Esmein válasza velizare (#9) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ti most gúnyolódtok a tudatlan paraszton ?! :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) L3zl13


L3zl13
nagyúr

''A Blu-Ray Discet (BD), illetve a HD DVD-t támogató érdekcsoport között áprilisban tárgyalások kezdődtek a két formátum egységesítéséről, hogy elkerüljék a konkurens formátumok piaci bevezetésekor várható káoszt''

Igen! Ezen kéne inkább ügyködni!

Aki hülye, haljon meg!

(#12) ngabor2 válasza Esmein (#10) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Miért, ki az?;]:R

(#13) Power válasza L3zl13 (#11) üzenetére


Power
senior tag

Ez a hajó talán már elment...

Power

(#14) nap válasza L3zl13 (#11) üzenetére


nap
addikt

Inkabb versengjenek.
Olcsobban gyorsabbat, nagyobbat.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#15) L3zl13 válasza nap (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Lesheted mikor lesz olcsó, mikor senki nem veszi a cuccokat a bizonytalanság miatt. A kiadók sem adnak ki rá filmeket. A hardvergyártók se nagyon nyomják a termelést. Ördögi kör.
A DVD írók is akkor kezdtek igazán elterjedni szerintem mikor elkezdték piacra dobálni a kétformátumos írókat...

Aki hülye, haljon meg!

(#16) dabadab válasza nap (#14) üzenetére


dabadab
titán

Az mindig rossz, ha a szabvanyok versenyeznek: nezd csak meg az USA-ban a mobilhelyzetet. Van egy rakat egymassal total inkompatibilis szabvany, terero meg alig. Europaban egysegesen GSM van, ezzel egyutt itt alacsonyabbak az arak es nagyobb a lefedettseg.

DRM is theft

(#17) nap válasza L3zl13 (#15) üzenetére


nap
addikt

Bizonytalansag attol van, hogy toketlenkednek. Adjak ki, nyomjak teli vele a piacot, a konkurencia meg torolheti szemet-szajat.
Komolyan mondom az oteves terv ehhez kepest spontan reakcio.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#18) Sanya


Sanya
nagyúr

akkor fog elterjedni a blu ray, meg a másik, mikor már a warezosok elkezdik vásárolni. ha nem lenne warez, mennyi dvd fogyna Mo-n? napi 1000 darab? maximum

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19) L3zl13 válasza nap (#17) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Persze, és szerinted melyik cég fogja bevállalni azt a hatalmas bukást, mikor több százezres cuccokal teleszórja a piacot, és senki nem veszi, mert se írható, se olvasható média nem létezik hozzá?
Ráadásul ilyen drágán akkor se venné meg senki, ha lenne.
A filmkiadók nem adnak ki filmet, mert nincs rá piac. Ráadásul kivárnak, hogy melyik formátum fut be végül.
Mindenképpen csak lassan indulhat be a dolog. De így, hogy még azt sem tudni ki lesz a befutó, és sokkal nehezebben megoldható a multi formátumos készülékek gyártása (Mindenképp extra költség.) még lassabban megy mint egyébként.

Aki hülye, haljon meg!

(#20) L3zl13 válasza Sanya (#18) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Érdekes elmélet, de nincs igazad. Akkor kezd majd terjedni, ha a filmstúdiók és a játék gyártók elkezdik tolni a cuccaikat ilyen formában.

Warezolós népség nem vesz százezrekért írót, meg qrvadrágán nyersanyagot. Mert akkor rosszabbul jönne ki, mint ha megvenné eredetiben.

Az átlag warezolók már csak akkor kezdenek vásárolni, mikor leesik a cuccok ára.
Valamivel előbb jönnek az olyan népek akik pénzért warezolnak. (Azaz továbbértékesítik a cuccot.) De ők is csak az után, hogy már van mit, van kinek, és jócskán meg is éri.



Aki hülye, haljon meg!

(#21) viharhozo válasza Esmein (#1) üzenetére


viharhozo
addikt

Ilyenek ezek a ferdeszemuek. Koreaban meg Samsung auto is van. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#22) L3zl13 válasza viharhozo (#21) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az is, de Japán top konszernekre jellemző főként, hogy nem a saját nevük alatt ismertek a termékeik.

Aki hülye, haljon meg!

(#23) erdoke válasza nap (#17) üzenetére


erdoke
titán

Nem értem, ezt hogyan gondolod. A részvényesek letépnék az igazgatótanács összes tökét. :D
Addig, amíg nem dől el, hogy melyik lesz a következő formátum, amit a filmstúdiók támogatnak, nincs értelme teleszórni a piacot üres lemezekkel és írókkal. Mert ha nem lesz kompatibilis a következő generációs filmhordozóval, akkor mit csináltál? Legyártottál nem olcsón egy csomó kukába való korongot és olvasót, merthogy az üzleti, adattárolásra hasznosító ügyfelek nem fogják tonnaszámra venni, az tuti.
A nagy pénzt a filmkiadók, majd az írható lemezt készítő gyártók által befizetett liszenszdíj jelenti, nem az eladott korongok. ;)

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.