Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] Ősszel jön az Athlon 64 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) The Thing


The Thing
tag

Ha hinnni lehet ennek a hirnak meg persze annak hogy az Intel mit tervez 2005 ig (lást 10,2Ghz procik) akkor már az idén megjelennek az %,2 Ghz es Intelek amik lehet hogy jobban is huzhatoak mint az Amd akkor igencsak alul marad a harcban.

''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

(#2) klumbik


klumbik
tag

Na, ha ezt tartják, akkor még bőven jó, de ha többet csúsznak, akkor...

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

(#3) hobizoli válasza The Thing (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Aha, iden 5.2GHz-s P4, mi? De... hol elsz TE, alomvilagban... :(((? Iden a 3.2GHz-s HTT-s fog kigyunni 800-s FSB-vel, azt kalap kabat... majd jovore a 0.09-s uj Prescott magu P4 fog tovabb elokerulni, de abbol sem tul valoszinu 2005 elott a 5GHz (szerintem).

hobizoli

több drón kell ;P

(#4) twollah


twollah
nagyúr

Sajnálatos esemény ez a csúszás, de várható volt.

(#5) boca111 válasza The Thing (#1) üzenetére


boca111
tag

''zerverpiac''-on procit húzni :))
Olyan, mint amikor valaki ferrarit vesz, és elkezdi tuningolni :)

(#6) xuldar válasza boca111 (#5) üzenetére


xuldar
őstag

''Olyan, mint amikor valaki ferrarit vesz, és elkezdi tuningolni''

A Koenig cégről hallott már kend? Pont ezt teszik :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#7) Petya


Petya
tag

Öszig még hátra van több mint fél év, addig még egy csúsztatás simán belefér! Nem vagyok túl optimista...

(#8) tomcs


tomcs
őstag

pedig mostanaban pont volt arrol is hir hogy jobb a kihozatal mint vartak, talan hamarabb lesz stbstb.. de a hivatalos allaspont meg mindig az hogy opteronok jonnek hamarabb csak az nem eppen az otthoni juzer vilaga...

(#9) igi válasza boca111 (#5) üzenetére


igi
aktív tag

Szerintem jobb hasonlat lett volna egy Caterpillar, vagy egy Boeing :))

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#10) Egon


Egon
nagyúr

Hmmm... Valahol várható volt...
Bezzeg amikor a mohácsi PH-talin azt jósoltam, hogy idén májusban jelenik (csak) meg, többen majdnem meglicseltek - és tessék, még fényeztem is a valóságon...;]:P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#11) The Thing


The Thing
tag

Hát ha lehet hinni a moore törvénynek akkor igenis valós az 5Ghz es proci az év végéig.De szerintem tényleg csak akkor lesz ha az Amd megszoritja az Intelt.

''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

(#12) Egon válasza The Thing (#11) üzenetére


Egon
nagyúr

A Moore-törvény már nem igazán él... Nézd meg pl. az egy évvel ezelőtti, és a mostani órajeleket - max. 50%-os a növekedés...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13) emvy válasza Egon (#12) üzenetére


emvy
nagyúr

És egyre kevésbé fog élni. (ld. váci PH tali, Emvy prezentációja :DDD )

while (!sleep) sheep++;

(#14) Egon válasza emvy (#13) üzenetére


Egon
nagyúr

Miért, te adtál elő Vácon??? :))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#15) tomcs válasza The Thing (#11) üzenetére


tomcs
őstag

kovezzetek meg de en meg mindig ugy tudom hogy a moore-''torveny'' a tranzisztorok szamarol szol....

(#16) ManOwaR válasza tomcs (#15) üzenetére


ManOwaR
tag

én is úgy tudom, hogy tranzisztorszám, integráltsági fok

(#17) cookiemonster válasza ManOwaR (#16) üzenetére


cookiemonster
csendes tag

Annyira odavan mindenki a Moore-''törvénytől'', de ez szimplán csak egyszerű megállapítás volt.
Attól nem áll meg a világ, ha nem nőnek duplájára a herzek meg a tranzisztorok.
És a legnagyobb baromság az, hogy a procigyártók megy komolyan veszik, és mindent megtesznek, hogy igazolják...vagy ami rosszab, örülnek annak, ha sikerül betartani...
ez kicsit olyan, mintha a fél világ a Murphy-féle baleksági törvények szerint élne:P

...de van elektronikus kapcsolat!! Csak nem működik...

(#18) tocsa válasza twollah (#4) üzenetére


tocsa
senior tag

<TWOLLAH>
Te figyu, kissé kezd zavarni, hogy minden hírhez van valami rendkívül bölcs hozzászólásod, amiknek semmi információértékük nincs, egy 2 IQ-s ember is ki tudna találni.

Egy pl.: az APC visszarendel több mind 2 millió UPS-t. Erre te: ez sok pénzébe fog kerülni az APC-nek.

Nahát. Ki hitte volna. Ezt hogyan tudtad kikövetkeztetni?

Játszuk azt, hogy csak akkor szólj hozzá, ha valami értelmeset is tudsz mondani.
</TWOLLAH>

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  [Re:] Ősszel jön az Athlon 64 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.