Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

''USD 2.0'':( javítsátok ki

(#2) PrinczA


PrinczA
őstag

PDA-nak nagy, Laptop-nak kicsi, mp3 lejatszonak draga, ...
Nem ''feher''-embernek talatak ezt ki :(
ja es jo draga

(#3) Ergil válasza PrinczA (#2) üzenetére


Ergil
aktív tag

Hát igen, szerintem már akkor egy PDA-billentyűzettel.. Kiváncsi vagyok mit szólnak a programok (office-tól eltekintve) ehhez a hibrid felbontáshoz...

Bár a vinyó nem rossz, de amit ilyen méretű gépen csinál az ember annak elég szokott lenni a memóriakártya illetve egy külcső vinyó...

Az ára pedig horribilis...

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#4) zsiga667


zsiga667
addikt

Nekem azért tetszik. El bírnám képzelni a leendő Canon 20D-m mellé laptop helyett... ;)

(#5) karib


karib
addikt

Bővebben: link :)

Department of Redundancy Department

(#6) 747


747
senior tag

szerintem ez az optikusok vilagmeretu osszeeskuvesenek eredmenye, mert ha mindenki ilyen
picsanyi kis kepernyon fog bogaraszni, hamarosan nagyon sok szemuveges ember lesz :D

komolyra forditva a szot, 2000 dollarert inkabb veszek egy RISC processzoros PowerBook-ot, mint
egy ilyen szart.

(#7) SupaCow


SupaCow
tag

a 2-3 óra üzemidő másodszorra is kevésnek hallatszik.
egyébként ha lenne 1900$ -om hasznosabban is el tudnám költeni.

az optikus elmélettel egyetértek.

f: @geboleather

(#8) arty válasza SupaCow (#7) üzenetére


arty
veterán

PDA még kevesebb ideig birja, bozonyos alkalmazások nem léteznek rá, gagyi a kijelzője, soxor drága azis....

minden relativ :) nekem ez tetszik, bár a PDA hoz hasonloan valoszinüleg ez is max 1 hétig kötne le :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#9) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

nekem bejön:D tök yóól néz ki. Csak hogy mire használható?

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#10) Hypp válasza arty (#8) üzenetére


Hypp
tag

Egy mai PDA elbír 640*480-as felbontást és rengeteg óra használatot. Nem tudom, mire írod, hogy 2-3 órát sem bírják...

Bite my shiny metal ass!

(#11) arty válasza Hypp (#10) üzenetére


arty
veterán

aktiv használat esetén nekem a hp és korábban a compaq pda-i egy orát sem birtak ki :) rengeteg ora használatot max mp3 lejátszoként ;)

a 640x480 pedig még csak most KEZD elterjedni, egyenlőre csak a prémium kategoriában... (és az még mindig nem 800x480!)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#13) twollah


twollah
nagyúr

Ha lenne felesleges ~1900 dollarom akkor inkabb egy notebookot vennek e helyett.

(#14) Hypp válasza arty (#11) üzenetére


Hypp
tag

Ha nem processzorizzasztó alkalmazásról beszélünk (játékokon kívül van ilyen?), akkor igenis viszonylag (!) sokat bír. Az én 1940-em - bármire is használom - hozza a nagyjából 4 órát egy 900mAh aksival. És ez mondjuk egy belépő kategóriás PDA (,bár ez nem jelent semmit az aksi szempontjából a TT3 óta).

Igazad van, a 640*480 tényleg csak elterjedőfélben van, és ez valóban kevesebb a 800*480-nál, de nem ugyanolyan gépekről beszélünk... Az egyik egy PDA, ami (jó esetben) az ingzsebedben is elfér, a másik meg egy zsugorított PC:)

[Szerkesztve]

Bite my shiny metal ass!

(#15) jerry311 válasza SupaCow (#7) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ja, 1900 USD-ből lehet powermac G5-öt venni :DDD

(#16) Hypp


Hypp
tag

Nos, csekély 600eFt az ára!

Bővebben: link
Bővebben: link

Bite my shiny metal ass!

(#17) AlBundy


AlBundy
aktív tag

Ennyi pénzért akkor már a VAIO VGN-U750P, és az legalább egy ULV 1,1GHz-es procival van és 512 rammal

Bővebben: link

[kép]

[Szerkesztve]

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.