Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Mi lesz így velem.... NEC a kedvenc, a Sony pedig az utálat tárgya nálam ODD tekintetben.... most aztán mit veszek? :)

Ez már kicsit olyan, mintha kiszámolták volna, hogy két formátummal jobban járnak, mintha csak egy lenne... (mivel lassan már a két táborban lévő cégek.... egy páros gráfot alkotnak :)) hm, agyamra ment a matekszigorlat asszem :) )

(#2) Dassler válasza Male (#1) üzenetére


Dassler
őstag

Látod látod, ne mhiába tömik az agyadat, ilyen összefüggéseket veszel észre, és még gráfokkal bizonyítani is tudod :D

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#3) Ja no


Ja no
aktív tag

Akkor ezt immáron elfogadhatjuk egy beismerő nyilatkozatnak is akár, hogy eddig síkhülyére vettek minket ezzel az egész hercehurcával; pedig nem volt többről szó, mint a konstans jelenlét fenntartása a médiában. Már csak azt nem tudom, hogy a legelején sütötték ki ezt a stratégiát, vagy vártak cirka egy hetet...

(#4) Archttila válasza Ja no (#3) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem a mac-ben Optiarc van AD-5630A eddig meg vagyok vele elégedve írom ezt azért mert első bekapcsolás után nem tudtam mire vélni ezt a nevet :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.