Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DopeBob


DopeBob
addikt

egész takaros

MZ/X

(#2) Pizzafutar válasza DopeBob (#1) üzenetére


Pizzafutar
aktív tag

Tetszik, de az a 3 ora nagyon keves egy transmeta procitol!

(#3) DopeBob válasza Pizzafutar (#2) üzenetére


DopeBob
addikt

meg a 2,7kgos suly is nagy nekem, de hát ez egy low end kategoriás laptop... sajnos :(

MZ/X

(#4) hunluigi válasza DopeBob (#3) üzenetére


hunluigi
senior tag

Ez igaz de mit kapsz ennyi pénzért? :F

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#5) DopeBob válasza hunluigi (#4) üzenetére


DopeBob
addikt

laptopot? :)

MZ/X

(#6) Pizzafutar válasza DopeBob (#5) üzenetére


Pizzafutar
aktív tag

loptopot :)

(#7) karib válasza hunluigi (#4) üzenetére


karib
addikt

Talán csak VIA-s ECS-t kapsz még ennyiért :DDD

Ahogy elnézem, a centrinós gépük vázába tákolták bele ezeket a filléres alkatrészeket. Az ötlet nem rossz, akár működhet is. Azért én minimum egy Celeron M-mel kezdenék.

Department of Redundancy Department

(#8) hunluigi válasza karib (#7) üzenetére


hunluigi
senior tag

Csak arra szerettem volna reagálni hogy ebben az árfekvésben ez az összeállítás szvsz nem rossz. Ezért a pénzért nem nagyon válogathatsz. Nem hinném hogy túl sok gép van ami sokkal többet tud ugyanezért a pénzért... :( Mindenesetre nekem nem kéne már csak azért sem mert nem nagyon tudnám mire használni... ugyanakkor azt is belátom nem vagyok egy ász laptop kérdésben :DDD ezért a hozzászólásom csak a szerény (semmi esetre sem szakértői) véleményemet tükrözi ami ;] AKKORSEM áll távol az igazságtól;] Persze hagyom magam meggyőzni :D

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#9) DopeBob


DopeBob
addikt

(#10) hunluigi válasza DopeBob (#9) üzenetére


hunluigi
senior tag

Ez 20 dekával vaskosabb :F

és drágább is... :DDD

Na jó tényleg vonzóbb darab...:D

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#11) Pizzafutar válasza DopeBob (#9) üzenetére


Pizzafutar
aktív tag

Nahhh, szerintem ennel jobb vétel az ecs!
Elonyok:
-proci
-video kártya
Hátrány (mondjuk lehet hogy csak nalam)
-kisebb tft


hmm, a videokartyanal lehet hogy tevedek, de szerintem erosebb mint az intell integralt megoldasa

[Szerkesztve]

(#12) hunluigi válasza hunluigi (#10) üzenetére


hunluigi
senior tag

Ja és a cerka nem 1024 L2 -vel van... igaz Transameta procival nincs tapasztalatom...:U de ez mégiscsak számít nem? Vagy valamit megint benéztem... :F

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#13) DopeBob válasza Pizzafutar (#11) üzenetére


DopeBob
addikt

Bővebben: link
vid karik kozott nem lehet nagy difi, de én inkább a cerkát venném... ha jol tudom ezekben a mobil celeronokban 512KB cache van

MZ/X

(#14) Den válasza hunluigi (#12) üzenetére


Den
veterán

az új cerka-m-ekben 1mega l2 van

www.simson4t.hu

(#15) Pizzafutar válasza DopeBob (#13) üzenetére


Pizzafutar
aktív tag

Most meglepodtem, joval tobbet vartam a transmetatol :(((((
Meggyoztél

(#16) DopeBob válasza Pizzafutar (#15) üzenetére


DopeBob
addikt

nem véletlenul mennek csödbe ;]
pedig igértes igazi notebookba valo proci lett volna :( kár érte

MZ/X

(#17) Vitus válasza DopeBob (#3) üzenetére


Vitus
őstag

Nyeszlett városi emberke lehetsz ha 2.7kg-ot nem bírsz el folyamatosan. :D Kóláért meg kenyérért már az asszonyt küldöd mi? :D ejjj ejjj

[Szerkesztve]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#18) karib válasza Vitus (#17) üzenetére


karib
addikt

Ha netalán nem használsz notebookot - kapj magadhoz a hétköznapi cuccaid mellé (!) még egy 2,5 literes üdítős palackot, az kábé egy középkategóriás notebook súlya. Esetleg plusz táska, egér, töltő... Gyérebb gépeknél simán 4 kilóról beszélünk, és akkor még ott van a térbeli kiterjedés is, ami szintén nem mindegy.

Próbáld ki, és beszéljünk újra egy hét múlva :)

Department of Redundancy Department

(#19) Vitus válasza karib (#18) üzenetére


Vitus
őstag

Én víz gáz fűtészereléssel foglalkozom egész nap 50kg-100kg-os radiátorokkal és fejem felett 2'' csövekkel csimpánzkodom a létrán. :D Próbáld ki és beszéljünk újra egy hét múlva. :D

[Szerkesztve]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#20) Pizzafutar válasza Vitus (#19) üzenetére


Pizzafutar
aktív tag

en meg programozo vagyok, max az egeret kell odebb lokdosnom :)

(#21) Vitus válasza Pizzafutar (#20) üzenetére


Vitus
őstag

Nem arról van szó, hogy ki mit csinál én csak erre lettem figyelmes ''meg a 2,7kgos suly is nagy nekem'' és nekem ez eléggé hihetetlenül hangzik, de hát bocsi tényleg valakinél ez probléma. Na szóval egy szónak is száz a vége bocsánat!!!!! :D Tényleg túl nehéz! :D Biztos. :D

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#22) randomly válasza karib (#7) üzenetére


randomly
csendes tag

Hello :)

Igen kicsit átszabták, infra portot nem vágják ki, a pcmcia helyére 2db plusz USB.
És ami tetszik a levegő kiömlő nyjlások formája is átszabva.

G551Bővebben: link

rand

ps:Minden hol lehordják az ECS-t, ez most 13 hónapos (tudom még ovis), és megy. Pixel hiba egy se. Vagy csak vak vagyok .....

[Szerkesztve]

1$ egy kalapácsütés, 5 cent az ütés 95 cent hogy hova ...

(#23) rdi válasza Pizzafutar (#20) üzenetére


rdi
veterán

nem is igaz, mert Te piccafutár vagy... és állandóan 10 kilós piccákkal szaladgálsz..

Fej! Tor! Potroh!

(#24) Pizzafutar válasza randomly (#22) üzenetére


Pizzafutar
aktív tag

Nagyon jo, bar gyanitom az ara nem egyezik meg az $(TOPIC) -al.
Azt azonban nem ertem miert csak 3.5 orat bir az aksi, amikor a hasonlo kat. centrino notebookok ca 5 orat birnak. Talan az ati9000 nyomja meg a fogyasztast?

(#25) randomly válasza Pizzafutar (#24) üzenetére


randomly
csendes tag

Hello :)

Hát igen, itt jön a kis akksi nagy akksi. 4 cella 8 cella ..stb.
Ebben egy 53Wh akksiv van, és WLAN-on netezem vele alapfényerőn és a videókártya is performance-ben megy. De internet, html szerkesztés, jó néha dolgozik egy két excel makróval is. Így elballag 3 1/2 simán. Az ára az 309+á volt.

rand

ps:Hasonló, pl. Szerintem ekkora akkisval még T4x is kb ennyi, másik topicokban mondják.

1$ egy kalapácsütés, 5 cent az ütés 95 cent hogy hova ...

(#26) DopeBob válasza Vitus (#17) üzenetére


DopeBob
addikt

:U

városi vagyok igen és? diák vagyok mellette nyáron ált fizikai munkák szoktak osszejonni, mellette konditerembe járok és uszni... egy ekkora notebookot már nyug cipelni... nem arrol van szo hogy nem birom el... kolát nem iszom mert egészségtelen asszony meg még nincs :P

[Szerkesztve]

MZ/X

(#27) Vitus válasza DopeBob (#26) üzenetére


Vitus
őstag

Látod kifarasztod magad a sok sportal! Még egy asszonz is jön nincs az a nanotechnológia
amivel olyan könnyű notit csinálnak neked amivel elbírsz. :D Na jó vége az offnak csak most olyan jó kedvem van. :D Sorry :D

Vitus

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#28) beeboy


beeboy
addikt

nem is olcsó!

160k és ehhez jön minimum az áfa! (200k)

ennyiért röhögve lehet pl. fs-t kapni.
és nem transmetás

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#29) DopeBob válasza Vitus (#27) üzenetére


DopeBob
addikt

:U

MZ/X

(#30) Den válasza Pizzafutar (#24) üzenetére


Den
veterán

alapaksival a centrino notik sem mennek 5 órát normális használat mellett.

www.simson4t.hu

(#31) rdi válasza Den (#30) üzenetére


rdi
veterán

bezony nekem se megy két óránál többet, mondjuk vejhetnék nagyobb kapacitásút is bele ...

Fej! Tor! Potroh!

(#32) beeboy válasza rdi (#31) üzenetére


beeboy
addikt

én meg tudok nézni 2 divx-es filmet, ami több mint 3 óra

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#33) Sianis


Sianis
addikt

Sziasztok!

érdekelne, hogy van valakinek ilyen proceszorral szerelt notebookja? Tapasztalat? Hőtermelés? Aksi meddig bírja? Választ előre is köszönöm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.