Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Új design? Forradalom volt az NEC-nél? :)

Ez jobb módszernek tűnik, mint a BR-esek megoldása, hogy kapásból író, de a CD-t nem olvassa. Ha ezt elég olcsón adnák ( mondjuk a mostani DVD olvasók árán, persze biztos nem fogják), akkor jó helyzetbe kerülhetnek, hiszen akinek nincs szüksége íróra, az ilyet vesz sima DVD olvasó helyett, később meg nem valószínű, hogy BR-re vált, hanem ha szüksége lesz valami íróra, akkor mellé vesz egy HD-DVD írót.

(#2) Yutani


Yutani
nagyúr

És mikor lesz az olvasó mellé olvasnivaló HD-DVD lemez a piacon :F

#tarcsad

(#3) Ősember válasza Yutani (#2) üzenetére


Ősember
őstag

ott a pont... kiváncsian várjuk a fejleményeket!

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#4) szilchi


szilchi
őstag

És mi van,ha nem lesz egyesség és a végén a Blue Ray fog nyerni?:FÉS mindenki BR lemezeken adja ki a cuccokat?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#5) L3zl13 válasza szilchi (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ezen most kár filózni, mert jó darabig nem dől még el.
A lényeg, hogy bármelyik meghajtónak kizárólag adatmentési szempontból lehet szerepe jelenleg. Egy olvasó innentől fogva önmagában értelmetlen, max ha van mellette (vagy legalább a cégnél valahol) egy író is.

Aki hülye, haljon meg!

(#6) arty


arty
veterán

ennek semmi értelme nincs még vagy fél évig, amig az első hddvdkorongok meg nem jelennek :) pláne csak olvaso, azaz emellé egy dvdiro a minimum ... naneee.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#7) Petya25


Petya25
addikt

Nekem akkor szóljatok, ha lesz olyan meghajtó, ami full kompatibilis és minden formátumot olvas.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8) eXodus


eXodus
őstag

Miért nem voltak képesek egy ilyen kombót kiadni az xbox360hoz...
(Most dvd-n jelennek meg a játékok és jövőben meg ott a hd..)

(#9) PPeter válasza Petya25 (#7) üzenetére


PPeter
addikt

Jó, majd nézz vissza jövőre, hogy van-e róla hír :DDD

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#10) Petya25 válasza PPeter (#9) üzenetére


Petya25
addikt

Ja és írni is tudjon mindent. ;]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#11) PPeter válasza Petya25 (#10) üzenetére


PPeter
addikt

Akkor legyen inkább 2007 :DDD ;]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#12) Bgs


Bgs
senior tag

Nekem az a vicces, hogy BR es HD fronton is a 2x szabvanyu eszkozok jelentek meg eloszor. Rogont folvetodik, hogy miert ilyen a szamozas :)
Marketing rulez.... nevezzuk azt 1x-nek ami soha nem is fog letezni, de eladasoknal a sebessegeknel egy kettes szorzoval mehet a reklam ....

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#13) Male válasza Bgs (#12) üzenetére


Male
nagyúr

Talán mert az 1X sebesség a lejátszásához szükséges minimális sebesség? Így volt ez a (a Audio)CD esetén is, majd a DVD esetén is.

(#14) L3zl13 válasza Male (#13) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ott a pont szerintem.
Bár nem tudom DVD-nél mi az egyszeres sebesség. A DVD Video szabvány maximumális bitrátája? :F

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#15) Male válasza L3zl13 (#14) üzenetére


Male
nagyúr

1385 KB/s ha jól emlékszem, DVD-Videonál a max bitráta 8Mbit (?) + a hang ami PCM is lehet (az nemtommennyi, de nem kevés) + a felirat + egy kis ráhagyás és kb kijön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.