Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Nyolcszoros DVD-író a Pioneertől (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Már az is óriási előrelépés, hogy mostmár majd' minden DVD-író gyártó piacra dobta a mindkét formátumot ismerő íróját. Erre majd' két évet kellett várni...
Egyébként az a hosszú lista a sebességekről elég impresszív. Mennyi ideig tart egy teljes DVD lemez megírása 4*-es tempónál?

I don't fit in. I fit out.

(#2) Flashcash válasza simonzé (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

4X-es sebességgel 15 perc alatt kész egy teli lemez.
A 8X-os írás már Z-CLV módban történik, ezért nem lesz dupla olyan gyors. Szerintem kb. 10 perc lehet 8X-osan egy lemez.

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Kiváncsi vagyok rá mely az a sebesség amivel még biztonságosan lehet DVDt égetni.

(#4) Don Vittorio válasza twollah (#3) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Kérdés, hogy kinek a biztonsága érdekel... Aki írja, vagy aki használni akarja? :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#5) anulu


anulu
félisten

Azut hiszem, ha ez az A07 kijön, megválok az A05-től... Ámbár addig kiderül, hogy kell-e nekem a +...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) erdoke válasza anulu (#5) üzenetére


erdoke
titán

Akkor inkább Plextor, nem? Vagy az új NEC. Nekem legalábbis jobban bejönnek, bár az olvasóm Pioneer.

A legjobb aláírás a héten

(#7) anulu válasza erdoke (#6) üzenetére


anulu
félisten

Én 100%-ig meg vagyok elégedve a DVD-RW-mel. A DVD-ROM-om az még egy ~3 vagy 4 éves, 4x Hitachi GD-2500. Akkor annyiba került, mint ma egy DVD-RW... ~40e pénz :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) anulu válasza anulu (#7) üzenetére


anulu
félisten

Úgyhogy ha új cucc, akkor vmelyik a kettő közül...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) zsoltee10


zsoltee10
addikt

No, végre elkezdtek gyorsulni a dvd írók. :)) Addigra már talán az ára is olyan alacsony lesz, hogy én is tudok venni.

(#10) erdoke válasza zsoltee10 (#9) üzenetére


erdoke
titán

Kedves szavazómágus! :D

Szerintem nem jársz rosszul, ha a következő év első negyedévében veszel egy 8x írót. 40 nettó körül hozzá fogsz jutni egy márkás darabhoz két év garival, és a 8x sebességgel kb. 8-10 perc alatt megfaragsz egy írható DVD-t. Kell gyorsabb:

A legjobb aláírás a héten

(#11) erdoke válasza erdoke (#10) üzenetére


erdoke
titán

A végén egy ilyen lett volna: :)

A legjobb aláírás a héten

(#12) nap válasza zsoltee10 (#9) üzenetére


nap
addikt

Aham, tenyleg nagyon lassuak. Igazan elkelne mar az 52x-es. Bar remelem ezt nem csak a kenwood fogja 72x-esre feltornaszni, hanem mindegyik gyarto.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#13) erdoke válasza nap (#12) üzenetére


erdoke
titán

CD-írók sebességében mérve a mostani 8x DVD-írás pontosan 72x-nek felel meg...:D

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Nyolcszoros DVD-író a Pioneertől (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.