Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Csak Athlon64-rendszert látnánk már működés közben...

Jó lesz ez a Thorton, de tulképpen csak a T-bred kap új nevet az új piaci szegmensben való szereplés miatt... Mégsem lehet azt mondani, hogy az eddig csúcskategóriás T-bred ezentúl a value szegmensben fog szerepleni...

#tarcsad

(#2) S.p.A válasza Yutani (#1) üzenetére


S.p.A
tag

Én már láttam. :) Nem is egyet. Legalább 3-at. :D

(#3) ödönke válasza Yutani (#1) üzenetére


ödönke
aktív tag

''tulképpen csak a T-bred kap új nevet az új piaci szegmensben való szereplés miatt...'' a tbredekben nem csak 64kb a gyorsítótár mérete?

(#4) anulu válasza ödönke (#3) üzenetére


anulu
félisten

128KB Level 1 & 256KB Level 2 cache :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Juliuska


Juliuska
senior tag

Akkor ez a PR számozás ami eddig oly' jól ''vizsgázott'' a vevők körében, újra + fog változni...? Most majd m?t fog jelenteni az a biz. 2600+ ? - 2133 MHz-et..?

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Ha jobban megnézi az ember a táblázatot akkor azt veszi észre, hogy az új AMD proci a Duront fogja leváltani.

(#7) hungeek válasza twollah (#6) üzenetére


hungeek
senior tag

erről szól a cikk is nem?........

(#8) Cefa válasza twollah (#6) üzenetére


Cefa
senior tag

Ténleg?
Haver ténleg öregszel.
Az első sorban ez van a cikkben. :))

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#9) Cefa válasza Cefa (#8) üzenetére


Cefa
senior tag

Amúgy ha a duron szegmensbe kerül a prockó akkor baromi olcsó lesz.
Remélem nem kell hozzá új lap.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#10) Mcleod


Mcleod
tag

Remélem hamarosan jön tényleg, mert nekem most egy Duronom van és ideje lenne lecserélni!!!Apropó ABIT KX-7-es lapban menni fog vajon a 333-as fsb-jével?

Csak egy maradhat!!

(#11) marcee válasza Juliuska (#5) üzenetére


marcee
addikt

Szerintem pont erre jó az a PR jelölés: eddig bizonyították, hogy - hellyel-közzel - rendben van, és így mindenki vágja, hogy a 3600+os Athlon64, mennyivel veri le kb. a saját 2600+os ''Duron''-ját, holott a kettő között több száz MHz lehetne ez utóbbi javára, és akkor még az Palo, Tbred, Barton magokat nem is fejtegettük.

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.