Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoz


Zoz
őstag

Ilyen gépbe 512 mega RAM?!

(#2) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Az új rendszer segítségével nemcsak minden korábbinál látott gyorsabb 3D-s teljesítmény sajtolható........

Ez így egy elég nyakatekert és suta megfogalmazás.
Az aláhúzott szó törlendő!
Vagy valami ilyesmire javítsátok:

Az új rendszer segítségével nemcsak minden korábban látott 3D-s teljesítménynél gyorsabb sajtolható ki/érhető el, hanem..............

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3) Balinov


Balinov
félisten

nem vagyok professzor sli téren,de mire nem elég a 2x8 csatis sli megoldás nyújtotta sávszél?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4) pilóta válasza Balinov (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mindenre kétszer, oda vissza, meg még annál is kicsivel többre :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) Renwick válasza rup1u5 (#2) üzenetére


Renwick
őstag

Jav, köszi.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#6) _cirmos_


_cirmos_
őstag

megint van mivel csábítani a laikusokat. egy újabb haszontalan fícsör.

(#7) pilóta válasza Zoz (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Azon én is mindíg ledöbbenek, hogy brand gépekbe milyen szánalmasan kevés memóriát raknak. Egy ilyen gép simán megérdémel 2 gigát alaphangon.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) -FreaK- válasza _cirmos_ (#6) üzenetére


-FreaK-
veterán

Egyetértek.
Két 7800GTX mellé meg kicsit kevés az 512ram és a 3.2es P4 sztem:)

(#9) Balinov válasza pilóta (#4) üzenetére


Balinov
félisten

majd a sok user cseréli majd szépen lefele a párhetes sli-s lapját..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10) velizare válasza Zoz (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

pszt! 640k elég mindenre! :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) MyKonzerv válasza Balinov (#9) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

én olcsóbban adnám a gépet x2-es 4800+ athlon procival, 2 giga rammal--->vennék egyet, aztán kivonnám a forgalomból:C:DD
és nem vagyok irigy:D

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#12) Vallon válasza -FreaK- (#8) üzenetére


Vallon
tag

Csak lehet opcionálisan 2 gigára emelni.. Vagy ha nem is kettőre, egyre biztosan. Szerintem ez csak az alapkonfig. De lehet, hogy teljesen kompakt, és én tévedek.

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#13) Vallon válasza -FreaK- (#8) üzenetére


Vallon
tag

De oda is van írva, hogy ez az alapgép. akinek 630e forintja van, nem sajnál ki egy komolyabb DDR2-est

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#14) ciao


ciao
senior tag

maximális grafikus teljesítményt helyezik előtérbe, így az Intel processzort tartalmazó gépben csak ezért nem AMD proci mert, Intel bácsi csenget ha a DELL nem jön ki AMD procis géppel, perel is az AMD nem kis összegre;]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#15) killahdrums válasza ciao (#14) üzenetére


killahdrums
senior tag

...most erre mit lehet mondani? Intel RULEZ!!! ;]

Egyébként meg okéoké, hogy AMD jobb a gammákban (is), de az Intel sem szar!!! Erre már rá lehetne jönni... :U

There is no God, just Technology...

(#16) anulu


anulu
félisten

LOL! ilyen gépbe a minimum a 4x512!

meg igazán rakhatnának processzort is mellé... :U but no flame ;)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) killahdrums válasza anulu (#16) üzenetére


killahdrums
senior tag

pfff!!! :B

Ne gyujtogass mán, vazz... :(( :DD

[Szerkesztve]

There is no God, just Technology...

(#18) Tal2


Tal2
tag

Mindenesetre a gépház igen tetszetős! :)

(#19) anulu válasza killahdrums (#17) üzenetére


anulu
félisten

oks, oks, ezért raktam vigyorgó smiley-t a végére, meg raktam offba :)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) Dilikutya


Dilikutya
félisten

1 év garancia... nevetséges.
512Mb RAM... nevetséges.
2db GF7800 egy 3.2GHz-es P4 mellé... nevetséges.
Mindössze 3.2GHz-es P4... nevetséges. Ez a proci a 6800-at sem hajtja meg rendesen, nemhogy a 7800-at. Nem derült ki, miféle processzor kerül bele az alapgépbe. Feltételezem, hogy legalább 64bites, esetleg dualcore is, de ezekután már semmin sem lepődnék meg. Ilyen rosszul összerakott gépet hogy adhat ki a DELL?:F

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) killahdrums válasza Dilikutya (#20) üzenetére


killahdrums
senior tag

Bővebben: link

...na itt elkezdhetsz ''gépet'' csinálni, ebből a 600-as szériából!

Ezen sztem semmi meglepő sincs, hogy az ''alap'' egy nagy rakás...

Marketing rulez! :U


Azért elég komoly vasat össze lehet pakolni, nem kevés pénzért persze...

There is no God, just Technology...

(#22) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Azért ennyi pénzből már itt a fórumozók félálomban, másnaposan is össze tudnának dobni egy ennél komolyabb konfigot is...szeerintem :D
De hát l'Amérikában és a ''fejlett'' világban a redneck fia pár klikkel megrndelheti oszt had szóljon a növényes játék(by gozso...''...Feri bátyám egy konfigot?'')..:D

(#23) Elrood


Elrood
őstag

AMD alá is lesz nForce4 SLI X16. (Persze nem a Dell kínálatában.)
Bővebben: link
Ráadásul két chipes megoldás.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#24) Dilikutya válasza gege71.hu (#22) üzenetére


Dilikutya
félisten

Látszólag komolyabbat... azt azért tegyük hozzá, hogy az ilyen összedobált konfigok miatt nyílnak a mindenféle segélykérő ''nagy nem indul az új gép'' topikok, meg hasonlók ;]. Míg egy DELL, HP stb gép, ha egyszer össze van rakva, akkor az megy... :) Ezekben a gépekben válogatott, egymással garantáltan tökéletesen működő alkatrészek vannak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) Vallon válasza gege71.hu (#22) üzenetére


Vallon
tag

Nem kell mindenkinek értenie a hardverekhez...

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#26) Dilikutya válasza Vallon (#25) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így van. Nem érthet mindenki a hardverekhez, viszont az ilyen gyártóktól vásárolt gépekben nyugodt szívvel meg lehet bízni. Ugyanez nem mondható el a Tesco gazdaságos gépekről, vagy arról, amit a baromarcú gyerek ajánl valamelyik blúfos ''szaküzletben''. Egyébként én hozzáértő mivoltom ellenére is szívesen vásárolnék ilyen, persze általam összeválogatott márkás gépet.
Bár egy ilyen gép sajnos nem megoldás kispénzű, kevésbé hozzáértő vásárlók részére, mivel a márkás gépek drágák. Nekik marad a Tesco gazdaságos, illetve a baromarcú gyerek javaslata...:U

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) Szten Márs válasza Dilikutya (#26) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Úgy látom gyűlt már meg bajod a szakképzett eladókkal :D

(#28) Dilikutya válasza Szten Márs (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak gyűlt volna, ha hagyom :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29) Szőrös  válasza Dilikutya (#26) üzenetére


Szőrös 
veterán

jah én is szívessen vennék ilyen gépet ha lenne fölös 5500 $-om . :D /enniyért raktam össze sebtiben egy jó konfigot /

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30) Dilikutya válasza Szőrös  (#29) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én valami 7700$ körül :B

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#31) Szőrös  válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Szőrös 
veterán

nah ja az enyém még a ''lightosabb'' kategória. ha ultragazdag lennék tuti csak ilyen masinériákban gondolkoznék dehát ugye a realitások talaján kell maradni . :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#32) Dilikutya válasza Szőrös  (#31) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én sem azért válogattam most össze ezt, hogy rögtön rendelem is... hiányzik erre a célra egész pontosan 7700$ :) Még szép, hogy csak ilyen gépeket vennék. A fene se szeret a boltba mászkálni, kasztnit venni, hűtőkre, ventikre vadászni, utána kínlódni a hűtő felrakásával. Csak megvenni, hazavinni, bedugni a konnektorba, és halkan duruzsol is a kicsike. Feltételezem, ezek a gépek nem csinálnak valami nagy hangorkánt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) arty válasza Dilikutya (#26) üzenetére


arty
veterán

és mitől lesz ez a gép megbizhatóbb, mint ha én bemegyek a blúfisbe és márkás alkatrészekből összerakom ?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#34) Szten Márs válasza arty (#33) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Az eladó ajánlásától lesz megbízhatóbb, nem egy tényleg hozzá értő által kiválogatott és összerakott konfigtól. Ha bemész egy szaküzletbe, elmondod mennyi zséd van, és kéne belőle egy gép, és még az összeszerelést is rájukbízod, na akkor olyat kapsz, hogy csak lesheted... (gyk.: persze nem olyan jót)

(#35) Dilikutya válasza arty (#33) üzenetére


Dilikutya
félisten

Először is: nem mindegy, hogy márkás, vagy ''márkás''. ''Márkás'' cuccokat kapsz a blúfisben. Egyébként az több helyen bizonyítást nyert már, ha jól tudom, hogy nagyjából ugyanazokkal a paraméterekkel rendelkező gépek közül a márkás gyártó által összeállítottak jobb teljesítményre képesek. Gondolom tesztelés eredménye, mi mivel megy jobban. Nem DELL-t érintő probléma, de ha jól emlékszem a Samsung vagy a Hynix memóriák gondban voltak az nforce2-es lapokkal. Vagy nemtom, de volt ilyesmi gond. Az egyszeri user megveszi ezeket, míg egy márkás gépnél ennek a veszélye nem áll fönn. Az alaplap sok esetben eltér a boltban kapható tucatlomoktól.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#36) twollah


twollah
nagyúr

Nagyon karcsu az az 512Mbyte Ram.

(#37) Loha válasza Dilikutya (#35) üzenetére


Loha
veterán

Kingstont kell venni, ott nem fordulhat elő ilyen... :U

(#38) Vallon válasza Dilikutya (#30) üzenetére


Vallon
tag

Ugyan én feltornáztam 10 rongyra

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#39) Vallon válasza Dilikutya (#35) üzenetére


Vallon
tag

Tényleg ebben a DELL-gépben vajon milyen alaplap rejtőzhet?

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#40) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Jujj. Kell ez mondjuk egy 7800GTX SLI-hez? Tippem szerint elég az a 8 szál is.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#41) Jim Tonic válasza anulu (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mégis, minek? Milyen játéknak kell 2GB?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#42) Jim Tonic válasza killahdrums (#17) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem gyújtogatás. Játékban vérzik az AMD ez nyílvánvaló. Bár ezt a konfigot nehéz szerintem bármivel kihajtani.
Más kérdés, hogy a Dell továbbra is csak Intelt fogad.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#43) Guruka


Guruka
senior tag

Én kijöttem 6450 dollárból, kicsik az igényeim. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.