Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

idézném Haver hozzászólását az ecs topicból:
mindig szarik valamit a kutya

prohardver vendég

(#2) andorpapa


andorpapa
őstag

Én meg a Tom's Hardware-en olvasott alaplap tesztekből idéznék (mármint a lényegét):

Az nVidia lapja nem a legjobb, a KT266A chipes lapok sokkal jobbak, de elsőre jó próbálkozás attóla cégtől, amelyik eddig még csak a videokártya piacon szerepelt, és azt mindenki tudja, hogy az nVidia csodákra képes a driverei segítségével.

Ettől függetlenül ez a memória probléma él, és feltehetőleg más hibát is fognak találni. Én amúgy sem szimpatizálok az nForce lapokkal.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#3) Dozer válasza andorpapa (#2) üzenetére


Dozer
tag

[OFF]
Hat igen, a Tom's Hardware sohasem az objektivitasrol volt hires :DD
{/OFF]

(#4) haver válasza andorpapa (#2) üzenetére


haver
tag

Tomhoz es az Nvidiahoz annyit: lehet, hogy jo cuccokat csinalnak es szeretjuk oket, de a driverkeszites es teljesitmeny nem csoda. Az hogy hetente adnak ki ujabb drivert - ezzel ebrentartva az erdeklodest es a nagyobb teljesitmeny iranti igenyt - nekem santit.
A vas tud amit tud. A driver ezt teszi elerhetove. Ha marad tartalek a teljesitmenyben (es driverben), akkor nem "csodagyartas" az uj driver, hanem kozelites a helyes eredmenyhez.
Szerintem taktikaznak a driverekkel es ez nekunk tetszik, mert lam, mennyit megtesznek ertunk ezek az Nvidias fiuk. Egy fraszt!

Értem, hogy motor, de mi hajtja!?

(#5) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Lehet direkt hagynak benne egy kis tartalékot...
Aztán mikor a konkurencia örül, jól megírják...
Bár ez a vásárlók félrevezetése lenne... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.