Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Ez egy szuper kütyü! NEM telefon!! az már nagyon mesze van töle..
Az optikája világ elsö!

Egy szuper galéria nektek tölem a Nokia N90-röl 51 ÉLŐ kép!!!!!

http://kep.tar.hu/komander3/50048049#2

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) AS


AS
félisten

Az minöségi optika.
[kép]

[kép]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) AS


AS
félisten

Most cáfolja meg valaki hogy nem lehet jo kamcsi egy teloban!!:D:C:C:C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) _seth_


_seth_
veterán

Ez már valami, lehetne ilyen az enyémben is mármint kamera :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5) Fade_Away


Fade_Away
őstag

Ez besz*ás használható fényképezőgép, mp3 lejátszó, mobiltelefon meg sym60op rendszer ha megjelenik azonnal veszek.

(#7) AS


AS
félisten

Én mint samsung Párti.. igy is nagyon várom ezt a telot!!

Elsö képen épen kilövésre készen áll az uj nokia.:DD:DD

[kép]

[kép]

[kép]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Fade_Away válasza Kalandor (#6) üzenetére


Fade_Away
őstag

anyagi helyzetemet látva lehet éniscsak a nyálcsorgatásig jutok....:DD

Ettől eltekintve végre egy mobil ami használható dolgokat tud.

(#9) Gabesz84


Gabesz84
őstag

arra viszont kivancsi leszek, hogy hogy fogja ez birni a 12 nap keszenleti idot:)
szerintem ha 4-5 napig birna mar az nagy szam lenne.
Amugy eddig full nokia ellenes voltam, de ugynezki kezdenek megjelenni veeegre a normalis formaju, es egyben hasznalhato nokiak. :R

(#10) ByB


ByB
addikt

Egyre apró megjegyzés csak az egészhez: nekem volt 6260-as telóm 3 is és nem bírták a fejmechanizmusok a tömeget! Na most ennél még tovább bonyolították az egészet, ezért sajnos megint egy ratyi megoldás várható...
Ha mégse így lesz és szuperül működik majd minden állásba hetekkel a megvétel után is, én kérek elnézést!!! Emellett szuper a cucc: kiváló tudás, nagyszerű design, megdöbbentő ár...;]

(#11) faster


faster
nagyúr

Hosszú idő óta az első Nokia teló, amelyik kifejezetten tetszik.

Mod: És végre változtatnak a számozási rendszerükön is.

[Szerkesztve]

(#12) AS válasza faster (#11) üzenetére


AS
félisten

Bizony! Ideje is volt..
idén 40 uj model... 3-mat kihuzhatunk..:DD:DD:C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Club


Club
őstag

Hát igen.
Ez az a telefon amire azt mondom:EZ igen!
Végre szép képek.
Így már van értelme a telefonba épített kamerának.
:)
Bár ez a kihajtogathatós origami kamera ez azért baromi rosszul van elhelyezve:D

[Szerkesztve]

(#14) Athos07 válasza AS (#12) üzenetére


Athos07
senior tag

Azért húzzuk ki a 6230i-t, a 6680/81/82-t, 5140i-t, 8800-t is... így már minimum 9-et kihúztunk, és nincs invázió-fíling. Szerintem így logikus marketing szempontból, és nem úgy, ahogy a Samsung csinálta, hogy elkallódott egy csomó kiváló teló újdonságértéke. Tehát nem kell félni attól a 40 telefontól (már modják, hogy az N70-nek is jön EDGE-változata is, mint 6681... szóval így lesz ki az a nagy szám).

És mégegyszer: 352*416*18bit! Végre!!!:R

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#15) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez egy nagyon jó Nokia!!! :R
Végre túlléptek minden maradi dolgukon!!! Szuper kamera, szuper kijelző, szuper forma... :C Sajnos az ára is szuper (magas) lesz... :O Amennyiben nem így lesz, benevezek rá mindenképp!!!
GRAT NOKIA!!!

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#16) S e t h


S e t h
nagyúr

Leborulok a nokia előtt:D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17) sycorax182 válasza AS (#1) üzenetére


sycorax182
tag

Samsung Best os Phone??? Samsung párti vagy? Az egyetlen egy darab komoly telót nem csinált még....

(#18) AS válasza sycorax182 (#17) üzenetére


AS
félisten

Nem vitatkozok veled. nokia topikban..
Inkább gyere és néz be a Samsung fakulbba!
És ne irj hülyeséget!!!!!!!!!:(((

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Jim Tonic válasza Club (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jah, csak lassan kiesnek a kompakt kategóriából.
Fényképezőgépnek továbbra is gyenge.
MMS-nek nagy lesz a fájl, pl. a fenti kép átküldése 50-60 Ft-t GPRS-en, egy 2 mp-esé mégtöbb. Illetve ezeket elsősorban telefonon nézi meg az ember, oda meg felesleges 2 megapixeles kép.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#20) Jim Tonic válasza AS (#18) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az ilyen hozzászólásokat ne vedd komolyan. Ha elolvasod az aláírását, láthatod, kivel állsz szemben...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#21) Viktor0610 válasza Jim Tonic (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nem igaz!
Igen is jó képeket készít!!
Azt nem mondom, h. A4-es méretben előhivatható, de -kompromisszumokkal- 9x13-ban már igen...
Lehet, hülye példa, de sokan használnak pl. háttérképnek a számítógépen fényképeket. Arra szintén jó...

Samsung Galaxy A54

(#22) Jim Tonic válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mi nem igaz, hogy fénylépezőgépnek gyenge?
Ugyanmár. Tök mind1, milyen a CCD, ha egyszer nincs előtte optika. Elhiszem, hogy Carl Zeiss lencsék vannak, de attól az még nem optika ott az elején. Hobbigépnek jó, de hasonlítsd össze pl. egy 2 megapixeles Nikon képeivel.
Jah, és akkor nem is beszéltünk arról, mikor nincsenek ideális fényviszonyok.

Nem mondom, hogy gagyi gép, de egy rendes fényképezővel nem tud versenyezni. Nyaralás közben meg csak nem a mobiljával fotóz az ember.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#23) Viktor0610 válasza Jim Tonic (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért azt el kell ismerned, h. azok a képek, amik a #2-es hsz.-ban vannak, jól néznek ki, és az nem a 2 MP-s felbontás...
Mondjuk, az is biztos, h. max. felbontáson nem dolgozik ilyen szépen, de az is élvezhető...
Meg a másik... A videórögzítője, (ha jól emlékszem) VHS-felbontású... Azért az is v.mi, nem?

Samsung Galaxy A54

(#24) musclemuseum


musclemuseum
aktív tag

:R

adok neki 2 évet, hogy kezemben legyen egy ilyen, sajátként... :O

People always talk about the weather...

(#25) csiga997 válasza Jim Tonic (#22) üzenetére


csiga997
őstag

Azért olyan optika van ebben is, mint mondjuk egy CP2500-ban...
Vagy melyik 2MP Nikonra gondoltál? A D1H-ra? :D
Természetesen senki nem gondolt másra, minthogy ez egy hobbigép lenne, és annak tökéletes is. Megnyomod, fényképez, kész. Nem sok embernek kell ennél több, nevezd őket igénytelennek, de ettől még ez így van.

(#26) ByB válasza Jim Tonic (#22) üzenetére


ByB
addikt

Csak hogy akadékoskodjak egy kicsit: :U Az az ember aki egy ilyen telefont vesz, az nem fog 2 megapixeles Nikont venni! A két készülék nem konkurense egymásnak! Akinek pénze lesz erre az N90-esere, az akár egy Canon 350D-vel is rohangálhat, de: nem fogom levinni magammal a homokos tengerpartra a Canonom, a telcsit sokkal inkább: főleg, hogy néha külföldön is kell dolgoznom, a gyerekem meg úgy sem hagy amíg le nem fotózom, ahogy az anyját beásta a homokba. A másik: beszélünk itt nyomtatásról, ami kicsit vicces: egy átlagos családba a digitális képek 75% nem is kerül nyomtatásra, hanem vagy megnézem a TV-re kötve, vagy a monitoron, amit meg a nagyinak küldünk az bőven jó lesz 2MPixeles Nokiával is, már kicsit úgy is rossz a szeme...

(Rövid történetem fikció, a képzelet szüleménye, valós elemeket csak a Canon esetében tartalmaz, korom 24 és eszem ágában sincs még megnősülni, de a nagyinak szoktam képeket küldeni!!!)

A lényeg annyi, hogy hajrá Nokia, az irány joó, csak ne vérezzetek el a mechanizmuson!!!

(#27) Jim Tonic válasza ByB (#26) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Temostaztánnagyonfélreértelmeztedamitírtam.Hanemhagyokszóközökettalánmegértedmitisakartam. :F

Ha Te a telcsiddel akarsz egyébként nyaralási fotókat csinálni, a Te meglátásod, sokan azért szerintem nem így vagyunk ezzel. Vagy ha igen,. befellegzett a difitkamera gyártókanak...

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#28) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Lehet, hogy egy kicsit lemaradtam. Mikorra is várhato ez a telcsi?

...mint az közismert...

(#29) Jim Tonic válasza csiga997 (#25) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

#23 is.

Még mindig azt mondom, hogy szuper egy telefontól, de attól ez még nem lesz fényképező. Sok itt a marketingszveg is. Ugyanennyire lázban voltunk a 640x480-nál, az 1,3mp-nél, stb. Aztán kiderült, hogy a valóság nagyon nem így fest.
alapvető dolgot nem szabad elfelejteni. Minden abban jó (vagy abban kell, hogy jó legyen), aminek gyártották. Ez legyen jó telefon, amaz legyen jó fényképezőgép. Aztán lehetnek átfedések, de mindig a ''célszerszám'' a legjobb megoldás.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#30) AS


AS
félisten

Felméresk alapján 60% eset a digigépek piaca...

Samsung 7 megapixel modelje már helyetesíti a digi gépet. DE CSAK KOREÁBAN!:(((

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) Viktor0610 válasza PapaMaci (#28) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A gsmarena.com-on 2005 2. negyedévére ígérik... Azaz nemsokára... :DD

Samsung Galaxy A54

(#32) csiga997 válasza ByB (#26) üzenetére


csiga997
őstag

Szerintem nincs ennyire egyértelmű korreláció valakinek a mobiltelefonokkal és a fényképezőgépekkel szemben támasztott igényei között. Sőt. A legtöbb csúcsmobilos azt se tudja, hogy mi az a tükörreflex, pedig pénze még lenne is rá akár. És ez persze fordítva sincs így: nekem pl elég drága kamerám van, de csak egy olcsó mobilom. (És nem azért mert a kamerára költöttem minden pénzem, ha érted mire gondolok....)

(#33) Viktor0610 válasza csiga997 (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az a lényeg, h. sokan megelégszenek azzal a (sokszor sz.tem gyatra) képminőséggel, amit egy VGA-kamerás telefon ad... Nem egy embertől hallottam, h. papírképeket hivatott elő a 640x480-as felvételekből... :))
Ahhoz képest ez (2 MP) CSÚCS, nem???

Samsung Galaxy A54

(#34) csiga997 válasza Jim Tonic (#29) üzenetére


csiga997
őstag

A mai 2MP-s fényképezők a belépő szintet jelentik és nem adnak valami sokat magukból. Legalábbis nem sokkal többet, mint ami pl. ebben a telefonban van. Akinek az a kevés plusz se kell (és ez bizony a nagy többséget jelenti), annak egy ilyen telefon semmi komoly kompromisszumot nem jelent.

(#35) ByB válasza csiga997 (#32) üzenetére


ByB
addikt

Félreértetted: a lényeg itt azon van, hogy aki egy ilyen mobilt vesz, az nem azon hezitál, hogy ez vagy egy 2MPixeles Nikon! Elismerem, a pénz mellett arra is szükség van, hogy az adott ember szeressen fotózni, ahhoz, hogy egy digitális tükörreflexes gépet vegyen! Én egy Fuji 6900Z-ről váltottam 350D-re és nem bírok betelni az exponáláskor bekövetkező hanggal, ezer éve nem hallottam...

(#36) ByB válasza Jim Tonic (#27) üzenetére


ByB
addikt

Aki két megapixeles gépet használ a családi fotózáshoz, annak édesmindegy, hogy Nikon vagy Nokia...

(#37) Jim Tonic válasza ByB (#35) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem, ezt csak Te vetted ki lényegnek. Én csak két 2 megapixeles gép képminőségét hasonlítottam össze. Akinek ilyen gépe van, vehet jó digitfényképezőt is. És meg is veszi.
Én is megvehetem, szerencsére úgy állok. De akkor sem fogok ezzel fényképezni, amikor arról van szó. Csak olyankor, amikor el akarok kapni egy pillanatot feltétlen, és nincs más. Ez havi 1-2 alakalom max.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#38) Jim Tonic válasza ByB (#36) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jesszom, Te még mindig máshol jársz.:(

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#39) csiga997 válasza ByB (#36) üzenetére


csiga997
őstag

Pláne, hogy csak 1 betű az eltérés... :DDD

(#40) ByB válasza csiga997 (#39) üzenetére


ByB
addikt

:D

(#41) Fade_Away


Fade_Away
őstag

imho ebben az N-sorozatban nem a 2MP a legnagyobb dobás, hanem, hogy normális objektível kombinálták. Így használható a 2mp nem úgy mint más gépekben a pl1.3MP. (Mind3gépben Carl-Zeiss van!!!)

Énse viszem minden nap magammal a fényképezőgépem, ha igen akkoris táskába van 30sec míg előkotrom evvel szemben minden hban mobil zsebben előkap fényképez és mint az #1ben látható nagyon szép képet lehet vele csinálni.

(#42) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nagyon pöpec a cucc! Kár,hogy nincs 100-150e Ft-om rá:O

(#43) faster válasza ByB (#35) üzenetére


faster
nagyúr

Pedig egy 2 megapixeles Nikon valószínűleg jobb, pl. van rajta optikai zoom, és azért egy ilyen gépen csak profibb élességállító és más automatika van.

(#44) faster válasza ByB (#36) üzenetére


faster
nagyúr

Pedig a családi fotókhoz pont az mindegy, hogy 2 vagy 5 megapixeles.

(#45) Viktor0610 válasza faster (#43) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem is arról van szó, h. ez a telcsi jobb képet készítene, mint egy szintén 2 MP-es pl. Nikon...
Az a lényeg, h. a telcsi mindig kéznél van, és ezekkel már értékelhető képet lehet készíteni!!!
Az emberek nagy része pedig megelégszik az ilyen felbontású/képminőségű digigéppel, nekik lehet alternatíva ez a telcsi!

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#46) shev7 válasza Viktor0610 (#45) üzenetére


shev7
veterán

Teljesen egyetértek. Ha elmegyek várost nézni, akkor viszem magammal a Canonom. Ha vmelyik haver ökörködik, amit mindenképpen meg kell örökíteni, arra jó az, ami ebben a telefonban van. És legalább ezen majd látszani fog vmi, nem mint egy VGA kamerás képen.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#47) PapaMaci válasza Viktor0610 (#31) üzenetére


PapaMaci
őstag

És ugyan mikorra várhato magyar szolgáltatonál ez? (pl: T-vesztel)

...mint az közismert...

(#48) anulu


anulu
félisten

hinnye, ez a ''telefon'' már nagyon durva! tetszik a képminősége!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#49) AS


AS
félisten

[kép] :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#50) sycorax182


sycorax182
tag

2 megapixel az szerintem elég korrekt még akár A4-estől is nagyobb nagyításban is..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.