Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodHeart


GodHeart
senior tag

ááááá ez elképesztő.. szavakhoz sem jutok.. mondjuk nem ezt a cikket kell elolvasni, mert túl sok minden nem derül ki belőle, de a [link]-on van egy fullos teszt.. :)

(#2) BITBOYS


BITBOYS
addikt

14 napos készenlét, a nokiának el is hiszem :)
Kicsit sötétek lettek a képek.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) BITBOYS


BITBOYS
addikt

14 napos készenlét, a nokiának el is hiszem :)
Kicsit sötétek lettek a képek.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) cherockee


cherockee
aktív tag

érdekes hírek mennek a mobilról, van aki esküdik hogy van gps benne, van aki meg a faxot hiányolja belőle...nekem tetszik, hogy végre SDre tért a nokia is, kár hogy microra, usb2.0, 3mp vakuval is pozitiv (autofocus?), a symbian rendszerben nem vagyok ismerős, de tetszik...
a design ütős, a billentyűzetre kiváncsi leszek:)...meg a zsalu élettartamára...

(#5) Pompi válasza cherockee (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Már egy jóideje microSD-sek a Nokia telefonok amúgy.

Feel Good Inc.

(#6) Athos07 válasza cherockee (#4) üzenetére


Athos07
senior tag

Természetesen van AF, és van VGA@30fps videó is (a lengyel teszt mutat is egyet, szerintem egy az egyben az N93 szintjén van a videó, és az N73 szintjén a fénykép). GPS természetesen van benne, hogy nézne ki, ha az N95-ben lenne csak, főleg az új ingyenes térképcucc múltheti bemutatója után.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#7) Zoltanfi válasza Athos07 (#6) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Ez a videó pont olyan minőségű, mint amilyet a 6280-al készítek. Szóval remélem lesz ez jobb is, ha tényleg 30fps. A fotók se érik el így ebben a formában az N73 szintjét, de még van idő a megjelenésig..

(#8) harsd


harsd
csendes tag

hát ez se a szépségéről lesz híres. mintha egy nagy tégla közepére beraktak volna egy 6070est vagy ilyesmit

(#9) Mac!


Mac!
aktív tag

Az oroszok szerint a második negyedévben fog megjelenni, és 750-800 Euro lesz az ára. Ami azért nem kevés...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#10) Speed


Speed
őstag

Nekem az testik menen a többi Communicator.al ellentétben hogy ennek má rakta egy normális képernyőt az elejére is .

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#11) ByB


ByB
addikt

Telefon a telefonba... ;] Formailag a külső burkolat úgy néz ki, mintha nem fért volna el a technika kisebb méretben, ezért megtoldották minden irányba egy centi színes műanyaggal.

Kezdek félni, hogy az E sorozat is megörökli az N túlsúlyát. Elismerem, hogy sok benne a cucc, de ez szerintem telefonnak túl nagy! Kérdés, hogy hol a határ, szükség van-e ekkora csomagolásra a mindennapok folyamán, vagy a potenciális vásárlóréteg megváltozott gondolkodása miatt, már nem lesz akkora a sikere, hamarosan kiderül...?!

[Szerkesztve]

(#12) Mac! válasza ByB (#11) üzenetére


Mac!
aktív tag

Szerintem jó dolog, ha van egy mindenttudó teló kategóriánként, ha abban a kategóriában van lehetőség ''butább'' választására is. Jelenleg nincs túl sok kommunikátor a Nokiánál (a régieket leszámítva csak ez), és így valóban okozhat problémát a tudással együttjáró méret, súly és ár. De ha Bog jól informált, akkor jön az E80 is, ami megoldást jelenthet a problémára.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#13) ByB válasza Mac! (#12) üzenetére


ByB
addikt

Egy ilyen szintű csúcskészülék kell a Nokia-nak, csak kérdés, hogy a vásárlónak is? Hasonló tudással (nem a kijelző méretére és a qwerty billentyűzetre gondolok) sokkal kisebb telefonok is léteznek és simán el tudom képzelni, hogy a ma üzletembere inkább vesz egy N95-t, mert amihez neki qwerty kell és nagyobb kijelző, ahhoz már inkább használ laptopot és így még a zsebe se dudorodik annyira kétértelműen... ;] De persze a Nokia gondolom gondosan utánajárt a témának és meglesz a piac, de én akkor is azt mondom, hogy túl nagy, megérzésem szerint nem lesz nehéz frissítéskor csökkenteni a méretén... ;)

ui.: Persze jöhetünk azzal, hogy az E meg az N sorozat más embereknek szól, de a Nokia számításaira az élet csúnyán rácáfolt...

[Szerkesztve]

(#14) lazac123 válasza ByB (#13) üzenetére


lazac123
csendes tag

Biztos nem rám gondolt a Nokia, de pl. nekem kéne, és még csak üzletember sem vagyok. Persze csak ha kidobja belőle a kamerát. E-mailhez kiváló, de böngészni is, és még csak cipekedni sem kell. De jogos, majd az élet eldönti h piacképes lesz, avagy sem.

(#15) joey04


joey04
titán

régen szemezek már a communikátorokkal de soha nem jött ki úgy a lépés h vegyek egyet(hol a kevés volt a pénz, vagy nem minden területen ütötte meg az általam kitalált mércét, hol túl nagy volt stb)ez viszont tetszik, mert a communikátorok összes előnye jelen van de azért multimédiában is erős és a design is megfogott, szóval nagyon bejön.kérdés:nem volt soha még WiFi-s telóm ezért ehhez kicsit hüle vok... tehát: hány méteren belül működőképes a dolog mert ahol dolgozok(reptér)ott elvileg én úgy tom h van és amikor éjszakára vagyok beosztva nagyon jól jönne az ingyen net amihez jó társ lenne az E90,de ehhez ugye fontos lenne h érzékelje a hálozatot a ''kicsike''?!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) lazac123


lazac123
csendes tag

Még arra lennék kíváncsi, h mikor lesz nálunk kapható. Na és mennyiért.:D Na és persze mikor tudtok 1et alaposan +nyúzni, t. házigazdák.:) Ne kíméljétek majd.:)

(#17) Pompi válasza joey04 (#15) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''tehát: hány méteren belül működőképes a dolog''

Ezt elég nehéz megmondani, mert erősen függ a forrás jel erőségétől (milyen antennával lövik) és a tereptárgyaktól is (falak stb.). Az viszont biztos, hogy nincs bennük túl nagy antenna. Az N80-am az irodaházban egy szintel lejebb már nem veszi egy egyszerü Linksys acces point jelét, viszont utcán végigmenve családi házas részen láttam jópár hálózatot, de akár otthon is tudom fogni a kertben a jelet valamennyire, továbbá pl. Westend City Centerben próbáltam egyszer hálózatot keresni és befogtam a WiFiZone jelét gond nélkül. Szóval ez eléggé helyzetfüggő lesz., és a méretekből kifolyólag nem lesz nagyságrendekkel jobb antenna az E90-ben sem szvsz.

Feel Good Inc.

(#18) Athos07 válasza ByB (#13) üzenetére


Athos07
senior tag

Milyen számításra cáfolt rá az élet? Az N-szériából milliókat adtak el az első hónapokban. Az E-széria is jól fogyhat, ha ilyen szépen bővítgetik azt a vonalat is (ha jól számolom kb 7 E-szériás van már megfelelő csúcstelóval, míg az N-szériából úgy 12 alapteló van).

Mellesleg még egyszer: ha a 9500 belefért az emberek zsebébe, akkor ez a kisebb teló már szinte fel sem fog tűnni nekik.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#19) joey04 válasza Pompi (#17) üzenetére


joey04
titán

értem köszi. akkor ehhez azért nem fűzök nagy reményeket! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) cousin333


cousin333
addikt

''Hálózati szempontból megemlítendő''
''6 millió színű megjelenítőt láthatunk''

Nekem nagyon tetszik ez a telefon. OK, kicsit nagy, meg nyilván nehéz. De sokat tud, jól néz ki, és olyan igazi komoly teló. Masszív :).

"We spared no expense"

(#21) Peet210


Peet210
őstag

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ezek a telefonok nagyon tetszenek.
Az külön jó, hogy már az előlapon is egy jó kijelző van.Tényleg egy mindenes telefon.
A kamera tényleg nem lett volna olyan fontos, de ha ennyi minden van benne akkor miért pont a kamer maradt volna ki.
Mindenesetre ha elérhető árba kerül akkor a mostani 9300-ás telefonom erre szertném cserélni az biztos :)

Today's record, is tomorrow's motivation

(#22) MichaelSD válasza Mac! (#9) üzenetére


MichaelSD
őstag

A golem.de szerint ténylegesen csak Q3-ban lesz kapható és 950 Euro lesz.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#23) AMD Power


AMD Power
titán

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24) BloodRay válasza Peet210 (#21) üzenetére


BloodRay
veterán

800 Euró lesz kb. :B :U
3. negyedévben jelenik meg(remélhetőleg nálunk is).
132mmx57mmx20mm :B , 210g ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#25) FlashR


FlashR
tag

Gondolkozom egy ilyen telón...most kb 70ezerért hozzá lehet jutni egy szép darabhoz.

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#26) Magnum_ válasza FlashR (#25) üzenetére


Magnum_
nagyúr

oké

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.