Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hát nem is tudom....2 hónapja vettem az E60-as telcsimet. Eddig elégedett vagyok vele. Ennyire hiányzott belőle a kamera,hogy feltétlen bele kellett tenni :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2) consono válasza BITBOYS (#1) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem pont a kamera hiánya volt az, ami nem tetszett az E61-en, most már tényleg csak a mocskos anyagiak állnak kettőnk közé :) Bár még úgy is kell egy fél év, mire ideér, lesz idő kuporgatni!

"In God we trust. All others must bring data"

(#3) AMD Power válasza BITBOYS (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem belefér a keretbe egy 2MP-s kamera. Jó is az néha!

(#4) BITBOYS válasza consono (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

E61-et akartam írni, de a munkatársam annyit beszélt az új E60-áról, hogy már belefájdult a fejem. :B

Igaz, belőlem csak az irígység beszélt. ;]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) BITBOYS válasza AMD Power (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Teljesen egyetértek. Engem sem zavarna ha most venném meg, de már megvan a kamera nélküli változat :o

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

(#7) AMD Power válasza AMD Power (#6) üzenetére


AMD Power
titán

Egy kis videó:

[link]

(#8) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Nokia E61i: A kat.:79 980,- B kat.:72 990,- C kat.:63 990,- D kat.:55 980,- Vitamax:96 990,-
Csak gondoltam hátha vkit érdekel, hogy megjelent a piros szolgáltatónál.

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Tudtommal RealPlayer van az E61i-ben.Ez frissíthető ? Mert ha igaz a hír itt:[link] ,akkor az új RealPlayerrel youtube-os videókat szedhetnénk le erre a telóra,ami nem lenne egy haszontalan dolog.

[ Szerkesztve ]

(#11) Enjoy


Enjoy
addikt

Jön az utód:

Sztem picit E51 feelingje van, de ezért is oly' tetszetős! ;)

► més que un club ◄

(#12) nike_ válasza Enjoy (#11) üzenetére


nike_
addikt

Hát ez tök olyan!Ennek mi lesz a neve?

MOD:Úgy látom nem is oly nagy.

[ Szerkesztve ]

(#13) Xantomas válasza nike_ (#12) üzenetére


Xantomas
őstag

E71
Szerintem ekkora méret már a rendes használhatóság rovására megy. Már a p990i billentyűzete is nagyon pici volt, és ez még kisebb lesz.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#14) Enjoy válasza nike_ (#12) üzenetére


Enjoy
addikt

Elvileg E71 lesz a neve :)
Igen, keskenyebb-kisebb lett a teló, de a kijelzője is kisebb lett!

► més que un club ◄

(#15) Enjoy válasza Xantomas (#13) üzenetére


Enjoy
addikt

A kezelhetősége valóban kétséges, de sztem azért a P990i-nél kényelmesebb lesz a klaviatúra. Jól ki vannak domborítva, bár majd jönnek a tapasztalatok, s megtudjuk :U

► més que un club ◄

(#16) fateless


fateless
veterán

Lehetett volna a neve E61ii :DDD
Nem sok változás történt az elődhöz képest, bár szerintem nem is lehet már hova változtatni, mert az is tökéletes volt, csak az új fejlesztéseket kellett belerakni. A méretcsökkenés most lehet, hogy nem az előnyére változtatja a készüléket - ki tudja.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#17) nike_ válasza fateless (#16) üzenetére


nike_
addikt

Lehet igazatok van.Ez tényleg nagyon pici.

MOD:Hosszra kb. akkor mint egy normál telefon, csak szélességre nagyobb.Én így saccolom.

[ Szerkesztve ]

(#18) Athos07 válasza fateless (#16) üzenetére


Athos07
senior tag

Nem sok változás? Az FP2, a HSDPA, a GPS, a használhatóbb méret (13mm-rel keskenyebb - és nem, a méretcsökkenés nem mindig megy a használhatóság rovására, ld.: 9500->E90), a teljes memória titkosításának natív támogatása, a teljeskörű profil támogatása (minden beállítható pl. "üzleti" és "szabadidő" profiloknál, nem csak csengőhang, háttérkép..), a 3MP-es AF kamera, a (valószínűleg) TI OMAP 2420 platform... az nem sok?

:P

ui. - méret: 57x112x10mm, 120g

[ Szerkesztve ]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#19) Inarus válasza Athos07 (#18) üzenetére


Inarus
addikt

Hm. Elég meggyőzőnek tűnik a spec lista. Talán a távoli jövőben (ha már aktuális lesz) ez is bekerül az "Inarus lehetséges következő telefonja" kategóriába... :D

To All: Amúgy nem kéne ennek a témának egy új topik? (Csak egy kérdés... :) )
Szerk: Bár az is igaz,hogy érdemes megvárni a hírt, h ahhoz csatoljuk.

[ Szerkesztve ]

(#20) rumos14


rumos14
nagyúr

uhh, ez elég tetszetős, mondom ezt Samsung i600 tulajként, aminek a mérete nagyon hasonló. kicsit sok a képernyő feletti szabad rész, dizájn szempontjából. lassan kaphatna egy saját topikot.

(#21) nike_ válasza rumos14 (#20) üzenetére


nike_
addikt

Én is tartom a véleményem.Ez nekem nagyon tetszik.De nagyon drága lesz sztem.:(

(#22) erdoke válasza Athos07 (#18) üzenetére


erdoke
titán

Hmm, vékonyabb lett mint az i600 utóda. Sajna a Symbian abszolút gát, még megfontolás tárgyát sem képezi sok cégnél. Tipikus MS agymosás, a rendszergizdák azt hiszik, Symbian alatt problémás az Exchange Server VPN-es direkt elérése. Pedig állítólag nem az. :)

MOD: Engem a *# és a 0 gombok elhelyezése a sírba vinne, de biztosan megszokható.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#23) rumos14 válasza erdoke (#22) üzenetére


rumos14
nagyúr

ahol én dógzom ott E61-ek vannak és aszonták a rencergizdák, hogy a szimbivel keményen megküzdenek.

(#24) djtoomi válasza Athos07 (#18) üzenetére


djtoomi
addikt

Ehhh, tudomásom szerint akkor a 10mm "vastagságával" ez lenne a nokia legpengébb telója? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#25) Athos07 válasza djtoomi (#24) üzenetére


Athos07
senior tag

A Nokiának van pengébb telója (6500c, 2630, 5310), de ilyen vékony Symbian telót (de okostelót sem!) még nem látott a világ.. nem is értem, hogy mi értelme van ennek a túlzó vékonyításnak egy olyan szegmensben ahol a készenléti idő (és így az erős akksi) jobban kell a vevőknek mint egy falat kenyér.. de ha legalább olyan jól viselkedik majd a teló mint az E61i akkor megbocsátható, szerintem. (E90-es készenlétről álmodozhattak persze az E61i/E61-ről leváltók, de szerintem a tudomány jelenlegi állása alapján ez nem megoldható... hacsak a kicsit szemét N82-es levett fényerős kijelző-trükköt be nem vetik).

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#26) erdoke válasza rumos14 (#23) üzenetére


erdoke
titán

Én írtam, hogy "állítólag". Nálunk is próbálkoztak anno Symbianos telókkal, és hosszas küszködés után feladták, maradt a WM.

A legjobb aláírás a héten

(#27) Blaze13


Blaze13
tag

Sziasztok!
Eltudnátok magyarázni a Wi-Fi használatát
Amúgy ingyenes?
Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#28) Magnum_ válasza Blaze13 (#27) üzenetére


Magnum_
nagyúr

menü-csatlakozás-wlan-wlan keresése, talál, csatlakozol. a wifi ingyenes. esetleg töröld ki a hozzáférési pontok közül,ami nem "wifi".
amugy ejjdejo régi topicot találtál a kérdésednek. :D

I humbly and respectfully decline™

(#29) Blaze13 válasza Magnum_ (#28) üzenetére


Blaze13
tag

Köszi a gyors választ
de nekem valamiért levonja a pénzt...ez mitől lehet?

(#30) Magnum_ válasza Blaze13 (#29) üzenetére


Magnum_
nagyúr

esetleg töröld ki a hozzáférési pontok közül,ami nem "wifi".

Pannon wap gprs és társai például. ha talált wlan hálózatra kapcsolodsz, az ingyen van.

I humbly and respectfully decline™

(#31) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Hali all....
Nekem nem rég lett egy ilyen telóm.... :K
Meg vagyok vele elégedve....
Leszámítva azt ,hogy frissítgetni kellene rajta a progikat....
Nem igazán találtam hozzá semmit....
Pl.:Nokiaprogramok.hu....na itt nincsen semmi!!!....
Esetleg ha valakinek kell game vagy téma..esetleg jol tud angolul akkor progik is....
Lessen el ide [Nokia cuccok]
További szép napot!!! :R

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#32) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Én megoldottam a Kamera hiányát.... :DDD
Ezzel:

[ Szerkesztve ]

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#33) Airnold


Airnold
tag

Sziasztok...a napokban vettem egy ilyet, és baromi halk a hangszórója, telefonálás közben szinte semmit nem hallok, hacsak nem vagyok csöndes helyen...a headsettel ilyen probléma nincs...
Kérdésem az lenne, hogy egyedi lehet a hiba, vagy általános tipushibáról van szó?

(#34) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Hali All....
Ha valaki esetleg szeretne ilyet akkor [Itt] Van..... :R

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#35) Um-By-Key válasza Airnold (#33) üzenetére


Um-By-Key
tag

Szia.....
Szerintem nem is hibáról van szó!...
Próbáld meg felhívni a szolgáltatód ingyenes számát, és a Joy-t jobbra mozgasd....
Ha nem jó akkor lehet hogy bekoszosodott a hangszorónál...
Mert én nekem nincsen ilyen problémám és még nem is hallottam róla....
Remélem tudtam segíteni!...
Üdv :R

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#36) atyuska


atyuska
tag

Használ valaki blackberry-t ezen a készüléken?

----atyuska----

(#37) Um-By-Key válasza atyuska (#36) üzenetére


Um-By-Key
tag

Hali!...
Lehet én vagyok kasu, de ha jól tudom a Blackberry egy gyártó cég....
Mint a Nokia...ergó kérdezhetnéd azt is hogy használt valaki Nokián Sony-t??...
Érdekes a Kérdésed...... :F
De ha én vagyok kasu kérlek magyarázd el!!...
Üdv

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#38) sbazsi válasza Um-By-Key (#37) üzenetére


sbazsi
veterán

Blackberry connect @ nokia.com

Blackberry megoldások - pannon.hu

A Blackberry az telefon is, tehát hardver, meg software is, tehát ahogy a Pannonnál írják, megoldás is.

(#39) atyuska válasza Um-By-Key (#37) üzenetére


atyuska
tag

ahogy sbazsi is írta hardver és szoftver is, a nokia licencelte egy ideig a softvert

----atyuska----

(#40) Um-By-Key


Um-By-Key
tag

Hát ha jól értem akkor ez egy irodai levelező kliens??..wifi alapon??....
Mert ha jól értem akkor (legalábbis az enyémben) ez alap funkció!..
Wifi böngészés meg E-Mail kliens..2 gomb nyomással szinkronizálja a póstafiokomat a telóval.....hát nem értem!.... :(
Biztos Idióta wok.... :W

[ Szerkesztve ]

Innentől kezdve ha bármien feladott hirdetésemre jelentkezik valaki vagy helyszini próba vagy no gari!!!Skype Nick: gfnichu

(#41) Matthewsz válasza Airnold (#33) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

tudom, elég régi a hsz, de válaszolnék rá, hogy én is most vettem egyet tegnap és nekem is ritka halkan szól... nemtom mi lehet a baja, lehet majd szétkapom tisztogatásra...
amúgy nekem nagyon tetszik, akármilyen régi is. normális méretű billentyűzet, hatalmas kijelző, wifi meg ilyesemi. kell ennél több? az hogy széles a teló engem abszolút nem zavar, sőt kényelmesebb mint a dagi p990...

(#42) czegleditibi


czegleditibi
csendes tag

Hello. Már egy ideje van Nokia E61i-m, de még most sem tudok vele youtube-os videókat nézni csak SkyFire böngészőn keresztül wifivel. A youtube oldaláról letöltöttem egy javas youtube keretprogramot a mobilra de az wifin keresztül csak keres, és lejátszani nem hajlandó csak 3G-vel! :O Az EmTube és MobiTubia már nem működik, az új simbyanos keretprogram pedig ami haverom E51esén van nem kompatibilis az enyémmel! Valaki tud megoldást? Én nem találtam egyet sem! :W

(#43) atyuska válasza czegleditibi (#42) üzenetére


atyuska
tag

Opera mini-vel próbáld meg.

----atyuska----

(#44) máyköl


máyköl
veterán

Üdv! Vettem egy E61i -t. Jó kis teló.

1 kérdésem lenne: A billentyűzetben pár betű fel van cserélve, ezeket hogyan tudom visszaállítani, visszacserélni?

Köszi!

(#45) Matula bácsi


Matula bácsi
csendes tag

A Hangszóróproblémája vkinek megoldódott???

A lábonlőtt kecske mekeg ha futógépre helyezik ^^

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.