Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Nokia 9300i

Hozzászólások

(#1) engusz


engusz
veterán

A kamera hiánya még elfogadható, mivel 100%-osan üzleti telefonról volna szó. De már annyira alap szolgáltatás a rezgő motor... Filléres alkatrész, mindamellett, hogy kis helyet foglal.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#2) Athos07 válasza engusz (#1) üzenetére


Athos07
senior tag

És itt még a ''kamera sebezhetőségére'' sem tudják ráfogni, mint az N90-nél :(((

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#3) engusz válasza Athos07 (#2) üzenetére


engusz
veterán

Nekem ez újdonság! Tényleg nincs az N90-ben rezgő motor? :F

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nokia tervezői biztos úgy voltak vele:
1. A kommunikátor tulajokat nem zavarja a rezgő hívásjelző hiánya. ;]
2. Akinek ilyen nagy méretű telefon kell, ne kérjen még rezgő hívásjelzőt is... ;]

engusz:
Nincs!!!

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#5) GodHeart


GodHeart
senior tag

ennek a telefonnak se látom sok értelmét.. így se volt nagy árkülönbség a 9300 és a 9500 azaz max 2k, itten meg beteszik a kettő közé!? röhej! :D max annyi értelme lehet, hogy nem szabad a cégnél kamerás telefont használni de wlan meg jól jön.. más értelmét nem látom! Bár szerencsére nem is nekem kell értelmeket keresni benne! ;]

(#6) Digital


Digital
addikt

Jól néz ki így szürkében,amúgy tényleg mi értelme az i verziónak? Akkor már az ember vesz egy 9500-at,ami pl a T-Mobile-nál forintra egyezik a kistesó árával!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) Pompi válasza Digital (#6) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen ám, de a 9300 javára írható jópár mm és jópár gramm minuszba.

Feel Good Inc.

(#8) Digital válasza Pompi (#7) üzenetére


Digital
addikt

Mikor vettem a 6680-at akkor még játszott a 9500/9300 páros,és ezért billent a mérleg nyelve a 9300 felé :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#9) PEPE85


PEPE85
senior tag

Mi a különbség ez és a 9500 között a kamerán kívül? Ha jó áron adnák akkor én tuti vennék egy ilyet, de sajna ezek mindíg is drágák voltak.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#10) Digital válasza PEPE85 (#9) üzenetére


Digital
addikt

Kisebb méretű a 9300/i szerintem kb 1 centivel:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#11) engusz válasza Digital (#10) üzenetére


engusz
veterán

Nekem a 9300 jobban tetszik.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12) lapa


lapa
veterán

sziasztok. a 9300-ast úgy marketingolja a nokia, hogy szuper vpn van benne. namost eddigi infóim szerint a szuper vpn csak szuper nokia policy szoftverrel meg nokia hardverrel (najó még két más gyártó csillió forintos eszközével) műkszik. meg tudja ezt valaki erősíteni, netalán tagadni? rá lehet erőszakorlni a vpn kapcsolatot a telefonra valahogy a fentiek nélkül?

(#13) RoliX


RoliX
tag

Van benne fényképező :F

(#14) RoliX


RoliX
tag

Úgy látszik, nem sűrűn látogatják ezt a topicot...

(#15) Viktor0610 válasza RoliX (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs benne fényképező, de ha a hírt elolvastad volna, magad is meggyőződhettél volna erről...
A topikot azért nem látogatják, mert nem igazán néptelefon a 9300i. :D

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#16) sto1911


sto1911
veterán

Nekem tetszik a tel, de lennenek meg kerdeseim. Pl az, h igaz-e, h lassu. Olvastam par helyen,h igen. Elvezhetoen lehet rajta filmet nezni, vagy mp3at hallgatni? Sokat utazom, es a wordot is sokat hasznalom, kenyelmes rajta irni?

(#17) sto1911


sto1911
veterán

A SE P990i sokkal dragabb ha jool tudom, de megeri a pluszkoltseget? A nokiakra mindig is tobb programot irtak(?), ha jol tudom.

(#18) Pompi válasza sto1911 (#16) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nézz be ebbe a topicba: Nokia 9300/9500 [link]

Feel Good Inc.

(#19) sto1911 válasza Pompi (#18) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Nokia 9300i
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.