Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kBagyula


kBagyula
senior tag

No, valami pont ilyet keresgélek manapság. :C Mikor ér ide? :F

(#2) Vertic


Vertic
aktív tag

Ez elég ígéretes cuccnak tűnik, néztem már korábban, viszont a nagy kérdés, hogy tud-e valaki normális linuxos navigációs szoftvert? anélkül viszonylag értelmetlen a gps benne sajnos. szóval, van ilyen?
a másik két nagy kérdés, hogy elég behemótnak tűnik a készülék, kíváncsi lennék élőben kézben fogva nem találnám-e túl nagynak, illetve, hogy meddig bírja az az akksi?

[Szerkesztve]

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#3) (An)Dante válasza kBagyula (#1) üzenetére


(An)Dante
őstag

A ceg online boltjabol mar most is megrendelheto a fejlesztoi, nem teljesen vegleges valtozat. A tobbi csak oktober vegetol lesz kaphato.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#4) (Kolombusz) válasza kBagyula (#1) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Fejléc... ;)

(#5) kBagyula válasza (Kolombusz) (#4) üzenetére


kBagyula
senior tag

:B
Értem, hogy október, de nálunk az kb. január (2008?). :U

(#6) gliskard


gliskard
senior tag

a wlan, 400mhz proci és a többi nyalánkság az októberben megjelenö változatra vonatkozik és nem a most rendelhetö fejlesztö változatra, ha esetleg valaki rendelni akarna...

Igéretes darab, bár a ház nekem nem tetszik, de ez legyen a legkevesebb. Öszintén szolva igéretes darab és lehet, hogy inkább ilyet fogok venni következö telefonnak ha a w810 megadja magát. Valószinüleg a turmixgép vezérléstöl a halálcsillag vonósugár ki/be kapcsolóig mindent megirnak hozzá :) Szimpatikusabb mint az iPhone.

ez lesz az igazi geek telefon és nem az iphone :)

szimpatikus, hogy egyes alkalmazások nem csak tollal használhatóak, hanem újjal is:
[link]


[Szerkesztve]

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Felkötheti a gatyát az Iphone.

(#8) Inarus válasza Vertic (#2) üzenetére


Inarus
addikt

A GPS program kérdése csak a fejlesztőktől függ. Ha van olyan elszánt házi buherátor,aki megcsinálja (és persze megosztja),akkor lesz. (Már ha a cég nem rak rá alapból valami ilyet.)

(#9) LonGleY válasza Inarus (#8) üzenetére


LonGleY
veterán

Biztosan lesz. Ütni fog. Első olyan hardver, amire azt mondom, hogy várom.
Nameg a szros seggű nagykutyákat is rendbe kell tennie valakinek végre.

[ Szerkesztve ]

(#10) Inarus válasza LonGleY (#9) üzenetére


Inarus
addikt

Nekem meg első olyan hardver,ami miatt ráveszem magam a linux újbóli áttanulmányozására. :DDD (Amúgy sem ártana...) Bár a jelenlegi kommunikációs képességei miatt valószínűleg másdotelefonnak veszek,ha veszek. Vagy megvárom az utódod. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Inarus


Inarus
addikt

Aggasztóan nagy a hallgatás a teló körül. Múlt hónapban piacra kellett volna kerülnie a végfelhasználói változatnak... :(

(#12) LonGleY


LonGleY
veterán

A developer, vagy az újabb verziót ígérték mostanra (szeptemberre)?

(#13) róland


róland
veterán

Jónak tűnik.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#14) Inarus válasza LonGleY (#12) üzenetére


Inarus
addikt

Az újabb, wifi-s 3G-s nagyobb procis verziót... Valahová lementettem a linkeket amiben ezt írják,de mivel most nem gépről vagyok, javallom a google-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.