Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Legolas


Legolas
senior tag

Az a monitor nem is drága a tudásához mérten. Persze mire ide jutna kis hazánkba lenne az 300 rugó is.

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#2) karib


karib
addikt

Az az XPS ház biza BTX-nek tűnik nekem.

Department of Redundancy Department

(#3) PB válasza Legolas (#1) üzenetére


PB
tag

a monitor tényleg egész jó, kb. 200ezer forintért...
nekem a XPS M2010 asztali pc jön be legjobban, 3500$ kicsit irreális, nem gond, majd beindulnak a kínaik is és lenyomják az árat :))

(#4) anaqer válasza karib (#2) üzenetére


anaqer
veterán

Hát eléggé.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#5) sidhe válasza PB (#3) üzenetére


sidhe
tag

igen, ha lemenne az ara min felere, akkor talan megbocsatanam a dellnek, hogy romanul reklamozott a discoveryn, es vennek egy dell termeket. talan.

(#6) Integra


Integra
titán

ki gyártja a dellnek a monitorokat?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) X-COM


X-COM
nagyúr

jó-jó, de hol van már a d420?

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#8) orbano válasza Integra (#6) üzenetére


orbano
félisten

jo kerdes. nem a dell? :B

amugy rohadtul bejon ez a moncsi, meg ha ideer es lesz vagy 250k, akkor is veszek egyet

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Jó ez a Dell, szeretem :)

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#10) orbano


orbano
félisten

egy kisebb review a moncsiról: [link]

Azt mondják, hogy jó a képe és gyors, szépek a sötétek is. Még az Eizo-hoz képest is dícsérték (bár nem annyira kontrasztos, de szép teltek a színei)

Magyarországon az elődje, a 2405 300k, szóval max németországból lehet majd jó áron behozni. Lehet körül is nézek kint.

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) orbano


orbano
félisten

némethonban 1050eur :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) X-COM válasza Integra (#6) üzenetére


X-COM
nagyúr

a 2005fpw-ben philips meg lg panelek voltak

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#13) Dassler válasza X-COM (#12) üzenetére


Dassler
őstag

Ha jól rémlik, sharp is volt nekik.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#14) Squirrel


Squirrel
őstag

Az XPS-700 2300 dolláros kezdőárában mi lehet benne? Mert ha abban van a quad-sli-s kártya+proci+minden egyéb, annak sem annyira vészes (relative) az ára.... A monitor meg gyönyörű.

(#15) Pipó válasza orbano (#10) üzenetére


Pipó
őstag

A linkelt oldalon 1.599,- USD a moncsi. A 949-hez képest meglehetősen nagy árréssel dolgoznak. :(((

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#16) lapa


lapa
veterán

az a panel egy kisebb lakásba sztem istenkirály, 5-7 évre le van a gond a tévéről, full hd meg amit akarsz. mondjuk az 1600 nemugyanaz, mint az 1000...

most rendeltünk egy talán latitude L120 vagy L170 notit és ámulatba estem a minőségétől. jobb, mint a régi cuccaink. nagyon összerakták.

(#17) Pipó válasza lapa (#16) üzenetére


Pipó
őstag

panellakásba :))

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#18) Dassler válasza lapa (#16) üzenetére


Dassler
őstag

jah, ott jó tv+moncsi egyben...Csak ilyenkor kár, hogy 40 nm-es a nappalim :DDD

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#19) Radnix


Radnix
senior tag

Állati jól néz ki az a ház belűlről megrakva a drága kütyükkel...
Bár én szívem szerint AMD FX 62-es procit raknék bele mivel picit AMD párti vagyok ahoz képest hogy Intel procim van... De a köv. nem Intel lesz! a feka laptop is elég komoly ezek már brutál dolgok... Azon a laptopon a quake4 elmenne fúl grafon...

(#20) shteer


shteer
titán

talán egyszer nekem is lesz pénzem rá - kizárólag a design miatt.. a belső nem érdekel de nagyonnagyonnagoyn jól néz ki :C

..szerintem jónak tűnik

(#21) strike-force


strike-force
őstag

a haz tenyleg tuti, kar, hogy btx. egyebkent 2 fajta tapot lehet hozza valasztani: egy 750 es egy 1000 wattosat......
reszletek itt [link]

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#22) EasyR


EasyR
tag

Ezek mind nagyon komoly cuccok! De az áruk is az! :B

;

(#23) FTeR


FTeR
addikt

most rögtön kell egy XPS M2010!!!

az lemaradt, h van-e benne 1-2 órás táp?

(#24) FTeR válasza FTeR (#23) üzenetére


FTeR
addikt

ah, most, h jobban utána néztem lehet, h hordozható a cucc, de még egy DTR-en is túltesz.
fullextrásan 8000$ és 9kiló. hehe

(#25) FTeR


FTeR
addikt

itt egy videó róla:
[link]

(#26) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ennek a háznak a belső elrendezése mintaszerű. Le a kalappal. De a dizájnert, aki a külsőt tervezte, átcsoportosítanám a WC-illatosítók tervezéséhez. Ott kiélhetné magát.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#27) erdoke


erdoke
titán

[nyálcsorgatós szmájli]

A legjobb aláírás a héten

(#28) Notes


Notes
senior tag

Ez az XPS M2010 szerintem nagyo-nagyon ötletes dolog. Sokan veszenk notebook-ot vállalva nnak minden hátrányát miközben alig élvezik a könnyű mozgathatóság előnyeit és 95%-ban az asztalukon pihen a noti. Ez a rendszer elegáns keveset fogyaszt, és szükség szerint könnyen mozdítható. Szerintem a hasonló rendszerek forradalma várható hamarosan.

Romanes eunt domus!

(#29) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Mikor lesz a házról teszt? ;] :O Érdekelne, ennyiért valyon hogy hűt le egy magyar honban megtalálható bivaly rendszert... :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#30) Petya25


Petya25
addikt

Nekem nagyon bejön az M2010.
Hordozható, teljesítményben kiváló, és jól használható több területen.
Szerintem, kiválthatná sokak asztali gépét, de az ára az nem a mi zsebünknek való.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#31) orbano válasza parandroid (#26) üzenetére


orbano
félisten

nekem tetszik, bár a lakásomba nem éppen illene :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#32) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez a 2407 moncsi elég komoly. Remélem valódi 8 bites, nem ditherelős kamu8bit mint a samsung 970p.

(#33) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

nagyon tuti kis monitor és tényleg nem drága...nekem is kell 1 :))
:R

Nos Omnes Una Manet

(#34) nap


nap
addikt

Ezen a monitoron mar nem jelentene gondot ket doksit osszefesulni... :p~

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#35) simonzé


simonzé
addikt

Már tudom, mit kérek karácsonyra.

I don't fit in. I fit out.

(#36) Mice_007 válasza Dr. Akula (#32) üzenetére


Mice_007
tag

Az elodje tuti nem ditherel :)

Amugy a Samsung 193P is ditherelt, arrol valtottam Dell-re

udv

AIDA64.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.