Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

''DFI ezzel a szolgáltatással alaposan feladta a leckét a többi alaplapgyártó számára'' ???? :D
Ez legfeljebb a lámákat hozza izgalomba! ;] Ezek sszerint pl. ultra beállításnál nem biztonságos dolgozni mert nem 100%-oasn stabil a gép?!

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#2) Hun'reeth válasza Hun'reeth (#1) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Na, ilyen rossz helyesírással sem szóltam még hozzá! :DDD

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#3) #25954560 válasza Hun'reeth (#1) üzenetére


#25954560
törölt tag

neeeeem. ecceruen ha jo cuccok vannak a gepedben, akkor ultra beallitasokkal is hasitani fog hibatlanul. ha meg ecceruek, akkor normal-on hasnyalhatod oket :)

(#4) Hun'reeth válasza #25954560 (#3) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Remélem a :) nem véletlen van a mondatod végén! ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#5) Yutani


Yutani
nagyúr

Én két ismerősömnek építettem be a gépébe DFI AD77 alaplapokat (KT400), és soha semmi gond nem volt velük, bár nem is húzza egyik sem a gépet, pedig lenne rá lehetőség. Szóval a DFI eddig sem egy ócska alaplapgyártó volt.

#tarcsad

(#6) hunluigi válasza Yutani (#5) üzenetére


hunluigi
senior tag

Nem is az alaplaprol volt szó hanem a ráhjított cucosról...

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#7) #25954560 válasza Hun'reeth (#4) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem veletlenul. hulla komoly vagyok :) )

(#8) twollah válasza #25954560 (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Hasnyal?

(#9) twollah


twollah
nagyúr

Jo otletnek tartom a BIOS beallitasok elmentesenek a lehetoseget.

Egy laza reset, egy laza BIOS betoltes, egy laza reboot, es a gep mar hasit is az UTben.

(#10) engusz válasza twollah (#9) üzenetére


engusz
veterán

Igen. Ha lehet majd konfigolni az egyes profilokat akkor ez egy nagyon hasznos funkció lesz, nekem. Lehet, hogy DFI lapom lesz?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) Yutani válasza hunluigi (#6) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ezt igazából azért írtam le, nehogy valaki a noname kategóriába sorolja a gyártót. Végül is nem kapcsolódik szorosan a témához, de hogy legyen háttere annak, ami a cikkben olvasható.

#tarcsad

(#12) #25954560 válasza twollah (#8) üzenetére


#25954560
törölt tag

uhum. mit nem ertesz? :DD

(#13) iwu


iwu
addikt

szerintem jó cucc ez, én is unom, hogy mindig újra kell finomhangolni a gépet, ha ''virítani'' akarok a tuningal...igy meg egy sima load:)

ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#14) joola válasza Yutani (#5) üzenetére


joola
aktív tag

Nekem ad77 infinity van, és szerintem sem gagyi alaplap. a régiek tényleg nem voltak gyorsak, az újabbakkal viszont sebesség terén sincs gond. Csak azért merem ezt leírni, mert már nem egy DFI alaplapos gépet pakoltunk össze. A KT400-as ami nekem van gyorsabb mint az ASUS hasonló alaplapja. a 2500-ös Barton pedig 24xx Mhz-en megy benne, és nincs fagyás, stabil a rendszer. A LANPARTY-s lap pedig már tényleg gyors, és külön szoba kell hogy elpakold a cuccot amiket ahozzá adnak :)

NE GONDÓKOZZ !! DÓGOZZ!!!!

(#15) fanatic


fanatic
aktív tag

Ultra módban jobb, ha mentek játék közben???!!! ;] ;]

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#16) eddie303


eddie303
őstag

Elloptak a profilvalasztasi lehetoseget a Nokia telcsiktol :) De lassan ideje volt ilyent is csinalni, bar nem is gondoltam ilyenre :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.