Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Mi a jó istennek ekkora felbontás????

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) Sanyo válasza pilóta (#1) üzenetére


Sanyo
senior tag

Abból sose elég. :)

(#3) Dassler válasza pilóta (#1) üzenetére


Dassler
őstag

Miért ne? ennyi pízé meg pláne megéri.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#4) Adrian Mole válasza pilóta (#1) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Diát (pláne rollfilmeset, ISO50 érzékenységűt, finom felbontásút) még kevés is néha... :)
Mustek rulz, remélem, a gép áramtalanítását megoldották jól (nekem a 1200P-mel csak ez volt a bajom)

42

(#5) shtml válasza pilóta (#1) üzenetére


shtml
őstag

Bölcs kérdés...
Mi az istennek egyre gyorsabb processzorok, egyre gyorsabb videokártyák, egyre tobb RAM stb.? Mi az istennek nem elég mindenkinek egy 150 MHz-es P1 32 MB RAM-mal és S3 Trio kártyával?

Úgy bírom az efféle beszólásokat:(

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#6) Warlock_42 válasza shtml (#5) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Mert Windows-t használnak ;]

Bocs.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#7) pilóta válasza shtml (#5) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem igazán jó az összehasonlításod, mert amíg egy gyorsabb processor hamarabb végez a munkával, egy ilyen scannernek semmi előnye nincs egy 1200 dpi-ssel szemben. Egyszerűen nem lehet használni. Mire? Olyan minőséget nem fog produkálni, ami egy grafikusnak kell, otthoni használatra meg tényleg nincs értelme (ritkán csinál az átlag user diából óriásplakátot).

Ez olyan, mintha valaki csakis és kizárólag a DOS-os tetriszt futtatná a számítógépén és soha semmi mást, akkor neki tényleg felesleges a 4 gigás processor....

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) nap válasza pilóta (#7) üzenetére


nap
addikt

Az 1200dpi-s kep alig fer bele a memoriaba. :)
Szvsz, meg mindig lassuak a szkennerek, ez iranyban kellene gyurniuk a gyartoknak.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#9) balkó


balkó
aktív tag

Azért: én pl. szeretek negatívot szkennelni, és ahhoz nagyon jó (lesz). Profi diaszkennerre meg nem futja, még használtan is drágábbak, mint ez.

(#10) Gee-Bee


Gee-Bee
tag

Pláne, hogy a 6400 már csak parasztvakítás.
Meg az is, hogy kb 40 Megapixeles képet csinál egy diából, ami persze az igényes fotósnak elengedhetetlen ugye? :C

�%-12345X

(#11) Adrian Mole válasza Gee-Bee (#10) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Van, amikor kell, és az ember nem rohangál egy db képpel levilágítóstúdióba. Soho gépnek a 6400 tökéletes, pláne ezen az áron.

42

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.