Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] MSI - Gigabyte fúzió hamarosan?!.. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Erre én is kíváncsi leszek.

(#2) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Csak aztán nehogy a Gigabyte-Msi alaplapok a két gyártó között legyenek minőségileg. Mindenesetre, ha a két óriás összeáll, és megmutatja a vga, ill. alaplappiacnak, hogy hogyan és mennyiért kell árulni a cuccokat, abból mi júzerek megint csak jól jövünk ki. Remélem. :)

(#3) Gaius válasza zsoltee10 (#2) üzenetére


Gaius
tag

Én is. Eddig az MSI és a Gigabyte is minőséget készített....

Alea iacta est - Gaivs Ivlivs Caesar

(#4) Egon


Egon
nagyúr

Az is érdekes lenne, hogy az ATI és az nVidia is képviselve lenne egy cég portfolióján belül, amely igen csak érdekes szituációkhoz vezethetne.

??? Tudtommal most is van olyan cég (pl. Club3D, de biztos lehetne még találni), amelyik _mindkét_ cég vga-it forgalmazzák...:o

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) zsoltee10 válasza Gaius (#3) üzenetére


zsoltee10
addikt

Hát azért ne mond már, hogy az msi lapok voltak olyan jók, mint a Gigabyte...

(#6) zsoltee10 válasza Egon (#4) üzenetére


zsoltee10
addikt

Én is akartam mondani, de nem akartam offolni a topicot. :DD

(#7) fzr1000 válasza Egon (#4) üzenetére


fzr1000
tag

abbol a szempontbol is erdemesebb egy cegnek ketfele (Ati/nVidia) vidkartyat gyartani, hogy ha az egyik forgalma a masik rovasara csokken, akkor a termelest a megfelelore at lehet csoportositani az osszforgalom jelentosebb ingadozasa nelkul...

(#8) klumbik


klumbik
tag

''legalábbis a The Inquirer internetes oldal szerint''
majd látjuk... de, ha jól tudom, ez egy búlvárlap, jó kis hatásvadász hír, nem biztos, hogy 100%
a véleményem szerint
:)
kíváncsi vagyok, hogy alakul majd

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

(#9) Godfather válasza zsoltee10 (#5) üzenetére


Godfather
aktív tag

Az MSI se gyárt gagyit, de hát én se tudnám szívből azt mondani, hogy jók az msi lapok... Holott nem rosszak. De egyszerűen nem lehet azt mondani, hoy jók...
Ez van. Pont olyan alaplapot gyártanak, mint amilyet kell. Semmivel se többet. Ennyi.
A gigabyte Se gyárt rossz lapokat, de azokról legalább el lehet mondani, hogy jók. Mert tényleg jók. Álltalában atomstabilak, mégha ez a tuning rovására megy is esetleg. (bolondbiztos) És azért amilyen kicsiben indult itt magyarországon, annyíra nagy a kereslet mára. Két éve még, amikor az MSI nagyon a topon volt, akkor a gigabyte csak épp hogy volt, és szinte senki se ismerte... Mára meg lassan minden harmadik embernek gigabyte lapja van. (nekem is :) )

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#10) Elrood


Elrood
őstag

Ha megtörténik a fúzió, nem az ASUS lesz a legnagyobb alaplapgyártó:)
Bár áprilisban eladtak 2 millió lapot. Első negyedéves eredményük 5,5 millió lap.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#11) e-biza


e-biza
őstag

ha fuzionálnak nem értem miért lesz az olyan jo dolog.. Sony, Ericsson... azaz ha fuzionálnak akkor lesz egy mondjuk Gigabyte-MSI nevü valami, és akkor a kettö versenyzöböl lesz 1 versenyzö -> csökken a forgalma... vagy tévedek? miért jo ha egyesülnek? persze aki msi-t vett az ezután is meg fogja venni ugyszint a gigabyteos esetén, de az én elvem sem rossz.. :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#12) Hun'reeth válasza zsoltee10 (#5) üzenetére


Hun'reeth
őstag

''Hát azért ne mond már, hogy az msi lapok voltak olyan jók, mint a Gigabyte...''
EZT nem kellett volna!!! Több száz pro és kontra hozzászólásra ad okot.
Amúgy részemről inkább MSI :t
De tök felesleges ezen vitatkozni. :P

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#13) BobMaster válasza Egon (#4) üzenetére


BobMaster
senior tag

Meg a Xelo...

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#15) erdoke


erdoke
titán

Azért várjuk ki a végét. Egyébként nekem is jobb tapasztalataim vannak a Gigabyte lapokkal. Eddig 2 MSI feküdt ki a családban...
nVidia VGA-ban talán a legnagyobb a világon az MSI, a Gigabyte pedig a minőségi PBA kártyáiról ismert. Érdekes hír.

A legjobb aláírás a héten

(#16) pufi válasza Egon (#4) üzenetére


pufi
tag

Tudtommal a Club3D nem gyártó, csak forgalmazó, tehát valaki legyártja a nyákot, ők meg bedobozolják.

A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

(#17) gyafi válasza pufi (#16) üzenetére


gyafi
csendes tag

hja, valszeg ecs

(#18) marcee


marcee
addikt

És mi lesz a neve?
GigaStar International?! :))

\m/

(#19) marcee válasza Egon (#4) üzenetére


marcee
addikt

Igen, de mindkét cég _fő_ kártyagyártó partnernek számít!
(az msi még referencia tervező is)

\m/

(#20) marcee válasza e-biza (#11) üzenetére


marcee
addikt

Sony-Ericsson-t fuziónak nevezni erős túlzás!
Mondjuk a Sony mobil részlege az Ericsson-nal.
És az értelme?: K+F, terjesztés, gyártás, piac egyesítés, ...stb.
Nagyon én sem értek hozzá, de csak azért mert nem vágod az okát, még nem biztos, hogy hülyeség.
pl: HP-Compaq?!

\m/

(#21) klumbik válasza marcee (#18) üzenetére


klumbik
tag

és a nyák egyik fele piros, a másik kék lesz? :)
vagy lila lesz az egész? :)

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] MSI - Gigabyte fúzió hamarosan?!.. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.