Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) User64476


User64476
őstag

Egyetértek az Intellel! Még véletlenül se lehessen egy bolhafingnyival is nagyobb teljesítményt kicsikarni a cuccból! Hiszen akkor hogy is lehetne eladni egy másik deszkát/chipsetet? Csodálkozom rajta, hogy eddig egyetlen hardware gyártó sem érezte meg azt, hogy amint egy adott hardwareük tuningolhatóságáról felröppen néhány hír, vagy megjelenik valamiféle hack, az vásárlók egy része rohan a boltba, hogy ''megfogja az Isten lábát''... (Már ha ez a hack/patch stb. tényleg látható teljesítménynövekedést okoz) Nem mondom hogy ez az átlagjúzerek játéka, de a hozzáértőbbek piacát is meg lehetne célozni! Esetleg szándékosan... Vagy túl kevés a hozzáértő? :) Ezesetben ugye minden sz*rt el lehet sózni! :(((

(#2) dnacrew


dnacrew
tag

Szerintem ha egy cég (Intel,Amd,Ati) ugyanazt a dolgot lebutítva másnak arulja akkor ez elkerülhetetlen, és amennyit keres azzal hogy a selejt vagy csak nem tökéletes cuccaitól is megszabadul akkor én hadd vegyek már olyat és ha megtudom oldani akkor had piszkáljak bele. Szerintem ezzel senki nem árt senkinek, mert akinek pénze van az megveszi a Canterwoodot és nem fog Springdale BIOS hajkurászni, akinek meg nincs pénze a drágábbra hadd próbálkozzon egy kis ''zsiványsággal''.

Pl. egy radeon 9500->9700 is egy teljesen korrekt dolog szerintem. Az ati azt mondta rá hogy neki az nem 9700, valaki megveszi és ha mégis kijön belőle az a teljesítmény akkor a vevő jóljár, és a cég sem bukott.

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

(#3) User64476


User64476
őstag

Egyetértek!! Éljen a zsiványság! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.