Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mixa


Mixa
tag

Ez nagyszerű. Részemről támogatom mind a két gyártót, sőt. Hiszen ha belegondolunk a mérnökök, tervezők mily nagyszerű dolgokat alkotnak.

De most jön az, hogy sokan azt fogják mondani: hát igen, az AMD fölkötheti a gatyáját! vagy Az AMD úgyis odapörköl az XP 3000+-al.

Ugyan mindenkinek úgyis az lesz a meghatározó, hogy mennyibe kerül, milyen a minősége, milyen extrákkal és milyen támogatottsággal bír. LEgalábbis szerintem (leszámítva a tehetősebbeket).

Szval csak hajrá mindenki.

MSI KT3ultra, 1700XP (Palo), 512MB DDR333 Winbond, 30GB AS Quantum, Abit Ti4200 64MB, 50 Asus cdrom, s egyebek...

(#2) Adi


Adi
senior tag

Gigabit Ethernet egy ilyen lapra? :) Kicsit elszálltak a fiúk. :D Én erre azért servert talán nem raknék, no nem azért, mert nem bíznék benne (az majd úgyis elválik), hanem mert a fenti fícsörökből nem ez tűnik elsődleges csapásiránynak. Munkaállomásba meg IMHO még nem sok értelme van.

ldm start-reconf primary

(#3) Satan-Claus válasza Adi (#2) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Színtiszta marketing. Valszeg az 1000-es ethernet előállítási költsége nem sokal magasabb mint a 10/100-asé, viszont így plussz egy extra fjúcsör a lapon ami a többin nincs. Meg aztán ki tudja mit hoz a jövő alapon elfér rajta. Bajunk nem lehet belőle.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#4) gergoke

És vajh erre már olyan VRM-et integráltak ami elbírja a 70W-os fogyasztását az új P4-nek? :)
Vagy azért ment rá a régi 60-as? :D
Mert ez is kell ahhoz hogy Pentium 4 3.06 Ready legyen... :D

(#5) guest


guest
veterán

Ja a p4 nem 70W ot eszik :-))
Hanem tipikusa 82W -t :-))
Ami még közel sem a max :-)))

prohardver vendég

(#6) gergoke válasza Mixa (#1) üzenetére

Hehe :))

(#7) rog


rog
addikt

[L]http://www.muropaketti.com/artikkelit/cpu/nw2800/index3.phtml[/L]

(#8) gergoke válasza Mixa (#1) üzenetére

Guest!

Biztos ez a 82W??
Mert én a hírben 70-et látok...
Itt ni:
[L]http://www.digitimes.com/NewsShow/Article.asp?datePublish=2002/08/19&pages=14&seq=84[/L]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.