Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Batman


Batman
őstag

Imádom ,hogy mindig kitalálnak valami újat és általában nem is rosszak az ötleteik!
Be kéne vezetniük az sms értesítést is , feladókra lebontva, ha nagyon várunk egy levelet és megjön akkor kapunk egy sms-t.Jó nem álmodozok tovább! :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#2) burgatshow


burgatshow
veterán

Hogy én ezt már mióta vártam? ... Végre itt. Örülök neki, btw sokmindenki fogja hasnzálni.

(#3) Szabesz


Szabesz
őstag

Google :R

¯\_(ツ)_/¯

(#4) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Igggeeeeen!!! :) Eddig is meg voltam elégedve a gmailel, de most rátettek még egy lapáttal. :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5) zsiga667


zsiga667
addikt

:F
Mért, eddig nem lehetett mobilról elérni?
POP3-mal, vagy weben (HTTP-n) keresztül?
Vagy én vagyok a hülye?

(#6) róland


róland
veterán

Miért nem tudom elérni? :O (SE T630)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#7) burgatshow válasza zsiga667 (#5) üzenetére


burgatshow
veterán

Van pop3 és smtp támogatás is...

(#8) zsiga667 válasza burgatshow (#7) üzenetére


zsiga667
addikt

Épp ezt mondom. POP3 eddig is volt, az újabb mobilok jelentős része ismeri, tehát eddig is mobil volt a gmail. :U
Már csak azt nem értem hogy akkor mi is változott?:F

(#9) _Petya_ válasza zsiga667 (#8) üzenetére


_Petya_
őstag

Lett hozzá wap oldal :)

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#10) zsiga667 válasza _Petya_ (#9) üzenetére


zsiga667
addikt

Na, erre voltam kíváncsi, köszönöm. :R

Szerk.: Ha jobban belegondolok logikus. Lehet azért nem jutott eszembe mert nagyjából 3 éve olyan telóm van amiben van email-kliens, viszont soha életemben nem használtam még wap-ot. :)

[Szerkesztve]

(#11) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az én telefonomban is van emyil kliens, de én meg nem tudom használni rendesen,mert ki irja azt a hibaüzenetet, hogy fizessek elő a gprs re , holott minden be van jól állítva mert a wapot gprs el gond nélkül el tudom érni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Eddig is ment a gmail wap-on http fordítóval :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.