Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

Ez aztán a csúcs:D
Beteszel 2db egymás alá s elkezdel adatot másolni rá mint az őrült mert sietel azt egyszer csak azt veszed észre hogy voala a 2 kulcs elnyomta egymást....
Amugy a fejlesztő tehetne bele még ledeket hogy kijelezze milyen adatok vannak a kulcson...

[Szerkesztve]

(#2) killahdrums


killahdrums
senior tag

őslol :DD

There is no God, just Technology...

(#3) Ősember válasza ftc (#1) üzenetére


Ősember
őstag

meg kis lcd kijelzöt, hogy lássa ténylegesen mi az, sött szinváltos is lehetne... nem értem a lényegét. kinek van annyi pendriveja, hogy ne tudja mennyi adat van raja? :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#4) Balinov


Balinov
félisten

húha,én valami Antonov méretű pendrájvra asszociáltam...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) tomesto


tomesto
aktív tag

Csak ki ne pukkanjon ;]
Ekkora állatságot!!! :DDD :DDD :DDD

(#6) erdoke


erdoke
titán

A cégnél biztos lehet vele feszíteni a hölgyek előtt.
Csakhogy mögötte csalódott csajok csordája csicsereg...:))

A legjobb aláírás a héten

(#7) wildrain


wildrain
addikt

Én pont azt szeretem a pendrive-omban, hogy olyan kicsi. Ezt nem tudnám belerakni a pénztárcámba, ha tele lenne. Persze, egyszerű a válasz: ne vegyek ilyet... de akkor mégis kinek jó ez, a trendiségbuzikon kívül??? :F :)

(#8) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Lol. A pendrive lényege, hogy minél több adatot tároljunk a lehető legkisebb helyen. Erre meg itt egy ahogy egyre több adat van rajta, annál inkább nyomja a zsebedet példány. Jó hogy nem új memóriachipeket állit elő, hogy sose fogyjon el a helyed, cserébe tele legyen a táskád. :D

Esetleg egy mini lcd kijelző jobb lenne.

(#11) Foxi


Foxi
senior tag

És amikor szökni kezd a levegő akkor a gyanús hangokra csak ennyit mond:

Elnézést a pendrivom volt. Megfeküdte a gyomrát a sok megabyte:DDD

(#12) dokar


dokar
addikt

Egy sima 2 digites 7 szegmenses kijelző is megtenné, amely 00-99 között mutatná a hordozó eszköz felhasznált tároló kapacitását. Így a helyigény és az anyagár is elhanyagolható méretű lenne egy eféle megoldás alkalmazása során.

extra - SEXRay

(#13) (Kolombusz) válasza Kalandor (#10) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Akkor már csak nem beszélünk hülyeséget... :))

(#14) Flashy


Flashy
veterán

csak a szokásos: egy idétlen ötlet bejárja a világot 2 nap alatt, kis ingyen reklám a cégnek és ennyi. nyilván nem lesz belőle semmi...

(#15) SLYM


SLYM
veterán

hát ez kurva nagy poén :DD :C csak az a gond, hogy tök felesleges. :U

(#16) SLYM


SLYM
veterán

hsz 8-9. vazze. rokonlelkek vagytok :Y

(#17) kovsol


kovsol
titán

értelem nulla
de így is lesz aki megveszi ...

May the Force be with you!

(#18) fasyrt válasza kovsol (#17) üzenetére


fasyrt
őstag

Én. :D
Nagyon tetszik, ötletes, majd legfeljebb kulcstartónak használom. :))

LCD-vel az a baj,hogy sok a probléma vele: kell akkor egy akksi, egy gomb, 1 nemtommi, hogy mérje, hogy mennyi adat van rajta. Ez meg tud a gépre támaszkoni, és a gépről áramot szedni.

(#19) Snoww


Snoww
csendes tag

sorry, csak véletlen 2őt nyomtam be

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#20) Snoww


Snoww
csendes tag

Azé az nem lenen semmi átmenni haverhoz.
'' Te ez mi?'' Á csak a legújabb filmjeim oké hoztam 1 táskát meg a kucsomat rajkuk rá ok fél óra múlva a 30adik filmnél tartasz te ez az az Uj Game?:D jah az akkor nyomjuk rá.
Én mire hazamennél lenne vagy 30kilós a táskád:D


[Szerkesztve]

(#21) ponti_ak válasza Snoww (#20) üzenetére


ponti_ak
addikt

:F Milyen 30 kiló...? :F Nem értelek. A cikkben levegőről volt szó... ...egy apró pumpa a feltöltött adatmennyiség arányában juttatna be levegőt.. Hmm?

(#22) bobsurf


bobsurf
senior tag

akkor hogy abszolút elektronika mentes megoldás legyen, lehetne rárakni egy kis szorobánt. (Persze olyat ami nem csúszkál el véletlenül)

(#23) Szabesz válasza bobsurf (#22) üzenetére


Szabesz
őstag

LOL a címből azt hittem, hogy az orosz rendszergazdák egyesült erővel lehúzták a jónépet :D

¯\_(ツ)_/¯

(#24) Krix


Krix
őstag

:DDD Ha kidurran és leereszt akkor az azt jelenti, hogy elvesztek az adatok? :DDD

If it is not broken then don't fix it!

(#25) sbazsi


sbazsi
veterán

és ha buli alkalmával ''felfújom'' néhány sör után, akkor sörös képek jelennek meg rajta?

(#26) ftc válasza Krix (#24) üzenetére


ftc
nagyúr

Jah viheted vissza gariba :D

(#27) bandrew


bandrew
tag

szvsz kell rá nagyon felfújódó tft panel is, amin meglehet tekinteni a rajta lévő adatokat is. vagy külön felfújódó wörd néző, excel néző stb. az lenne csak a királyságos.
Nagy az isten álatkertje, vagy a kerités alacsony, és már bárki ki tud jönni :O :D :DD

Jó a mazochistáknak: amikor rossz, akkor jó. Amikor jó, akkor rossz, tehát jó.

(#28) BenJoe válasza ftc (#26) üzenetére


BenJoe
senior tag

Gariztatás... :))

Aztán meg ott van a flexibilitás, a C2 steppingesben ott van +2.3-3.4% tágíthatóság. :D

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#29) orbano


orbano
félisten

Ha véletlenül rálépek, vagy bárhogyan összenyomom és kimegy belőle a levegő, akkor elvesznek az adatok is? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#30) BenJoe válasza orbano (#29) üzenetére


BenJoe
senior tag

Az a gyorstörlés-funkció! :D

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#31) atosz


atosz
őstag

Ekkora baromsagot mar reg hallottam! :Y :DDD
De legalabb kreativ a csavo... de most vmi hasznosabbal is eloallhatott volna. :)

(#32) ftc


ftc
nagyúr

PH!-n beindült az emberek fantáziája:D

(#33) orbano válasza ftc (#32) üzenetére


orbano
félisten

ja. én gondolkoztam rajta, és inkább olyan kellene, ami állandóan kicsi, és a gép ordenáré mennyiségű levegőt sűrít bele a pendrivera, amikor másolsz rá. így nem nagyobb lesz, hanem nehezebb... búvároknak is jól jöhet, ha fogytán a levegő :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#34) TeeJay


TeeJay
félisten

annyira nem is lenne hülyeség ha lehetne szabályozni mikor fújja fel és mikor nem.
pl ha nem használod legyen simán ha meg extrém sportolsz akkor fújja fel levegővel és a belső meg mozogjon a levegővel terített térben így tuti védelem lenne még akkor is ha ráugrasz vagy valami. vagy a búvároknál. vízalatt ha fotózol akkor ha elhagyod a felszínre úszik :DDD

ez olyan mint a kis 1colos vinyó amit zselébe ágyaznak hogy elnyelje a rezgéseket.
na itt meg a levegő meg pár gumirugó segítene védeni a cuccot.
bár egy flash memóriának árt hogyha leesik?
pl ha a pendrive kiesik a 10.ről lesz baja?

[Szerkesztve]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#35) Scream007


Scream007
őstag

lolll :C
eszetlen barmok :DD

De amugy vicces, egy ilyet elviszel valahova kész tuti te leszel toppon.
Hölgyeknek egyből dual channel kiviteleésben szilikon helyett ''na akkor hoztam a nagy cuccot'' szöveggel :DDD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#36) wildrain válasza Krix (#24) üzenetére


wildrain
addikt

''Ha kidurran és leereszt akkor az azt jelenti, hogy elvesztek az adatok?'' - Olyankor visszaviheted gariba, és gumiragasztóval befoltozzák a szervízben. :D

(#37) XanD3R


XanD3R
aktív tag

Kár , hogy a technika még nincs olyan szinten hogy memóriasejtek tárolják az adatokat,
akkor sztem lenne értelme ennek a pendrive-nak és ahogy másolnád az adatokat rá úgy osztódnának a sejtek és egyre több adatot tudnál rátenni
aztán dagadhatna is a pendrive egy bizonyos mértékig és akkor már jó sok cucc ráférne :)

(#38) Petya25


Petya25
addikt

Hogy ez a cucc mennyire gyökér megoldás... :))
Ezzel úgyse lehet tudni, hogy pontosan mikor van tele.
Ha már mindenáron látni kellene, hogy mennyi benne a foglalás, akkor valami olyan piktogram kellene rá, mint mobilban az akku vagy a térerő kijelzés.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#39) orbano válasza Petya25 (#38) üzenetére


orbano
félisten

de. adnak hozzá egy edényt, amit egy vonalig megtöltesz vízzel, és beleteszed a pendriveot hogy elmerüljön. a skáláról pedig leolvasod a kiszorított vízmennyiség alapján, hogy mennyi cucc van benne :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#40) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

ez hogy megy bele a gép hátulján lévő usb-be?
feldagad, és nem lehet belenyomni..

(#41) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Komolyan, egyre kevésbé értem a PH!-s fórumozókat :F Miért kell mindenben azt nézni, hogy mennyire funkcionális? Teljesen egyértelmű, hogy ennek nem az a szerepe hogy bájtra pontosan leolvasd róla mennyi adat van rajta. Sőt továbbmegyek, még csak nem is az, hogy lásd mennyi adat van rajta. Egyszerűen egy jópofa ötlet, amit el lehet adni, az adott user aki megveszi meg kicsit egyéni lehet vele.

Ez pont olyan, mint mondjuk neoncsövet rakni a házba. Nincs semmi szerepe, csak jól néz ki, meg nem olyan lesz a házad mint a nagy átlagé.

(#42) _Volkovy_ válasza Cathfaern (#41) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

neonom sincs, sőt a ventiszabályzóm kékledjeit is lekötöttem.

(#43) Scream007 válasza Cathfaern (#41) üzenetére


Scream007
őstag

a nagyátlag házában már minum 2 neoncső van. :C
mit se ér egy x2es proci 7800gtxel meg 2 giga rammal ha enm plexis a ház és nem kötegelt neonos..stb :DD =0

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#44) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

muhahahaha
ilyen marhát...de az ötlet nem rossz :DDD
egyes emberekbe is ágyazhatnának ilyet...akinek kis feje van, azon látni, hogy hülye és nem kezdek el diskurálni vele ;]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#45) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Sok volt a vodka...:D

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#46) Cathfaern válasza _Volkovy_ (#42) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Oks, ezzel semmi gond nincs, nekem sincs (furcsa is lenne egy laptopban :D). Viszont akkor ezt nem neked találták ki, ennyi :)

(#47) Male válasza orbano (#39) üzenetére


Male
nagyúr

Nem inkább csíkokat kell rá rajzolni? (x MB-onként :) ) Ameddig elmerül, abból látszik, hogy mennyi adat van rajta :)

(csak mert ha több levegőt nyomsz bele, attól még nem szorít ki több vizet... már ha nem nyomod le az egészet a víz alá :) )


Nekem egyébként tetszik... nem mintha lenne értelme, de akkor is jobb, mint a villogó bigyók...

[Szerkesztve]

(#48) orbano válasza Male (#47) üzenetére


orbano
félisten

nyilván le kell nyomni

A vér nem válik VAZZE!™

(#49) burgatshow válasza TeeJay (#34) üzenetére


burgatshow
veterán

Effektive nem a flash chip(ek) halnak meg benne, hanem az egész pendrive működéséhez szükséges frekvenciakeltő kvarckristály szokott megdögleni. Utánna meg már nem tudja belőni a saját frekiét és ezért nem szoktak menni.

(#50) orbano válasza TeeJay (#34) üzenetére


orbano
félisten

ez tényleg jól jönne. búvárkodáskor mindig szív az ember a pendrivejával. múltkor is a vörös tenger mélyén lanoztunk és amikor fileokat cseréltünk pendriveon, az egyik hülye leejtette éselvitték halak :C

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.