Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Uramatyám, ez besz@rás! Többet nem is tudok elmondani! :R

#tarcsad

(#2) -conrad- válasza Yutani (#1) üzenetére


-conrad-
addikt

Én még csak annyit, hogy szvsz felesleges. Egy jobb rádió tudja a dvd-t is játszani - ami ha nincs utas akkor szintén felesleges - amúgy minek egy ilyen kocsiba? Ott szerkesztgeti a digitfotóit vki a kártyaolvasó segítségével? :U

(#3) pilóta


pilóta
nagyúr

És most ez mire is jó a sok baleseten kívül? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) orbano


orbano
félisten

amint írták: telemetria, multimédia. egyébiránt emailt is olvashatsz dugóban a megfelelő LCD kijelző beépítése után. Egy barátomnak hasonló epiás konfigot dobok össze a következő kocsijába... A könyöktámlában lesz egy trackball, a műszerfalban középen egy kisebb lcd oszt csoki....

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) faster válasza -conrad- (#2) üzenetére


faster
nagyúr

- ami ha nincs utas akkor szintén felesleges -

Ez nem érv. Ilyenkor pl. a hátsó ülések is fölöslegesek.

(#6) Yutani válasza -conrad- (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Figyu, akkor az autó pimpolás is hülyeség, ugye? Olyankor is beépítésre kerül LCD, DVD, meg mittomén mi még... :)

Vártál már te bárkire is fél órát autóban ülve? Ha nem, egyszer próbáld ki, a végére már a rádió is unalmas. Bezzeg egy filmet nézve észre sem veszed, hogy megy az idő.

#tarcsad

(#7) sbazsi


sbazsi
veterán

meg aztán a digifotót nem csak szerkeszteni lehet, hanem családi nyaralás alkalmával lementeni a képeket, és helyet szabadítani fel.

(#8) Pompi válasza orbano (#4) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Erről lehet majd látni képeket ha kész lesz?

Feel Good Inc.

(#9) janpotocki


janpotocki
senior tag

...és végre le lehet cserélni a Gameboyt valami erősebbre! :DDD

Bővebben: link

(#10) atuci


atuci
senior tag

király, jó ára is van, mindenféle ki és bemenet, pofás külső, kis méret. nekem tetszik

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#11) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Ennek akár OEM jövője is lehet. Már látom a kékhalált navigálás közben. :DDD

Amúgy ennek navigációban, képnézegetésben, filmnézésben igenis lehet jövője. De nem olcsó.
Az igazság az, hogy ez nem tud többet egy laptonál, sőt. Ráadásul azt nem kell a kocsiban hagynod, nem törik fel érte.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#12) xedos


xedos
addikt

Na itt egy kicsit jobb leírás...
Hogyan lehet jót csinálni!
Vannak jópáran, akik a fél életüket az autóban töltik, nekik jó ez. A laptop nem jó megoldás! felrakdod az ablakba? Még a legkisebb is nagy! Ráadásul a pici notik nagyon drágák!
Bővebben: link

itt egy másik: Ford Focusba építenek be egyet...
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#13) orbano válasza Pompi (#8) üzenetére


orbano
félisten

mindenképpen :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14) Krix


Krix
őstag

Vajon mennyire bírja a rázkódást a magyar utakon?

If it is not broken then don't fix it!

(#15) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Ha már ilyen szépen megcsinálták, és ilyen bordás, akkor már heatpipe-os is lehetne a hűtése. Meg hogy ne legyen benne mozgó alkatrész (a dvd-olvasó kivételével, bár úgy tűnik, nincs benne neki hely), vinyó helyett egy CF kártya is mehetne bele. Akkor tényleg rázkódásálló lenne, hisz kocsin belül nem annyira a 0dB hangerő a mérvadó.

Persze ezesetben az átmeneti adattárolás elég nehézkes lenne, tehát a notivinyó egy nagy pont a tárolási mennyiség oldalán. De ha valaki megfelelő mennyiségű memóriakártya nélkül megy nyaralni, fényképezgetni, az vessen megára. A navigációs szoftvernek térképekkel meg illene elférnie egy 1GB-os kártyán, szerintem.

(#16) dabadab válasza ngabor2 (#15) üzenetére


dabadab
titán

''vinyó helyett egy CF kártya is mehetne bele''

Szerintem az ott a hatuljan egy CF slot. Egyebkent a kis vinyok jol turik a razkodast, foleg, mivel csak egy pillanatra szokas oket felporgetni, aztan megy vissza a fej parkolni.

DRM is theft

(#17) Bgs válasza dabadab (#16) üzenetére


Bgs
senior tag

Igy van, a hatuljan van egy CF es egy PCMCIA slot. Mindkettobe mehet flash es vinyo is izles szerint...

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#18) Tal2


Tal2
tag

Ha jól látom, van rajta pci. De van ilyen alacsony pci kártya? Jó, tudom, ebbe a házba nem igen tuszkohat az ember bővítőkártyát. Gondolom barebone alaplap.

(#19) -conrad- válasza Yutani (#6) üzenetére


-conrad-
addikt

Helyesbítek: számomra lényegtelen, nekem az autó egy közlekedési eszköz, nem multifunkciós gép. Utazok vele munkába, stb, de nem élek benne.. :) igen sztem felesleges az autó pimpolás is. Jött az nfs underground aztán mindenki pimpol, de mikor fog egy normal user a kocsiban dvd-zni? Nem jobb a szobában 5.1-el? :) Elismerem nagyon szépek, meg optikailag tetszenek is, csak azt mondd meg h pl a jacuzzit meg az ivókutat, meg a többi ilyen ökörséget ami a pimp my ride-ban megy mikor használod ki? Teszkóba menet? :)

(#20) Pompi válasza Tal2 (#18) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A hírben szerepel az alaplap pontos típusa. Bővebben: link
Van rajta PCI slot, de ebben az igencsak custom házban nem lehet használni.
Nincs hátul se helye és hát persze nem elég magas még low profile kártyának se.

Feel Good Inc.

(#21) No M Tobi


No M Tobi
csendes tag

Ha taxis, kamion, busz vagy akármilyen sofőr lennék (mittomén... fúdexpressz), akkor kúrva jól jönne egy ilyen :)
Így viszont nekem se lenne rá szükségem, sokszor még a magnó előlapját sem teszem fel :)
Szal sztem igen is megvan az a nem is olyan kis réteg akinek nagyon jól jönne egy ilyen :)

even a bad reason is better than no reason

(#22) sbazsi válasza No M Tobi (#21) üzenetére


sbazsi
veterán

gyanítom fudexpresszes nem teszi bele, ahhoz kicsit draga!

(#23) beencee válasza orbano (#4) üzenetére


beencee
senior tag

Ez a trackball a könyöklőben jó ötlet (a'la BMW 7). Én is szívesen látnék képet egy iyen DIY megoldásról.

(#24) beencee


beencee
senior tag

Téma folytatása itt: Bővebben: link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.