Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Mindentudó DVD-író az LG-től (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) szasza_1


szasza_1
senior tag

Hmm, legalább lesz miért dolgoznom Augusztusban. Mondjuk nem lenne baj, ha egy ici-picit olcsóbb lenne. :))

(#2) Márton


Márton
nagyúr

Nagyon fincsi.
Mindig is kedveltem az LG-t, biztos hogy ilyet veszek, ha neadjisten bedoglik a Toshibam :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3) szasza_1


szasza_1
senior tag

Most hogy mondod, én is LG párti vagyok. LG 795-ös moncsi, LG író, LG dvd meghajtó, még a hütönk is LG!

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szintén augusztusban jön a Plextor írója 275 euróért. SZVSZ az jobban megéri.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Sanya


Sanya
nagyúr

Nekem tetszik. Mondjuk nem sok értelme van annak a sok dvd szabványnak. elég lenne 1 is. de most legalább ez megoldódni látszik Az asztali dvd-k melyiket játszák?+ vagy -?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6) Sanya válasza L3zl13 (#4) üzenetére


Sanya
nagyúr

az is ilyen multi?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7) L3zl13 válasza Sanya (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Multi az is, kivéve DVD-RAM-ot nem támogat, de azt úgysem használ senki.
Itt a cikk: [L]http://prohardver.hu/rios2_hir.php?id=3707[/L]

Aki hülye, haljon meg!

(#8) utax


utax
aktív tag

akkor már csak azt nem tudom, hogy ha ilyen szinten kompatibilissá tehető a kétfajta formátum (+/-) akkor miért van belőle kettő ?! (ok, ok, én is tudom ... :) )

Use the force, Dude !

(#9) DeX|


DeX|
tag

nah végre ez remek hír. LG jól csinálja egyébbként sztem a plextor alapjában véve drágább és semmivel nem tud többet mint az LG és biztos hogy az LG lesz olcsóbb és nem a plextor. :]

Gigabyte GA-P35C-DS3R|Core 2Duo e2180@3.00Ghz|2x4Gb DDR3 1333|Ati Radeon HD4850 1GB|Samsung Galaxy S5 ~ 4.4

(#10) kalcika válasza DeX| (#9) üzenetére


kalcika
tag

Azé nehogymá egy napon emlegessünk egy Plextort meg egy LG-t... :DD

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#11) neduddki válasza kalcika (#10) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Es ha az lg hejejt hitachi-t mondunk????:-))) Az ma mingya szebben hangzik nem????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) Vitus


Vitus
őstag

Az eldzsí dizájnerei nem tétlenkedtek bazi jól néz ki :) csakhát 299.- EU :)

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#13) Zenty


Zenty
őstag

szerintem plextor meg az lg is jó:) de az lg-nek nem lassab az irsái sebesége plextorénál ? mert nézem hogy ott 8x itt meg 4 meg 2,4 meg még drágáb is 299
:)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#14) -Devil-


-Devil-
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy a Teac majd mikor áll elő egy ilyen meghajtóval. :)
Az LG-ben annyira nem bízom, de ez a meghajtó egész jónak tűnik. De nekem egyenlőre elég a 8x8x32x-es Teac író. Eddig 1 lemezt se szúrt el, már majdnem 3 éve megvan. Ez amolyan ''Plextor-Light'' :D meghajtó.

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#15) Zenty


Zenty
őstag

áh olyan kéne ami mindet ír és mindet olvass gyorsan és olcson :DD

Guild Wars - Zenty a survivor

(#16) kalcika válasza neduddki (#11) üzenetére


kalcika
tag

Az optikai meghajtók terén a Plextor lerakott valamit az asztalra, hosszú ideje már igen minőségi dolgokat dob piacra, méghozzá csúcskategóriában. Ezért mondtam, hogy azért ne hasonlítsuk az LG-hez, nem azért, mert ellenérzésem van az utóbbival szemben. Szerinted egy kategória?

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#17) neduddki válasza kalcika (#16) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Termeszetesen nem! Hanem arra ertettem ha az lg hejyet hitachit emlegetunk akkor mingya szebb a renome nem????
Habar pont a plextor kapcsan lehet hozni a hitachi botlasait!!!:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nekem nagyon is jól jönne a DVD-RAM támogatás! 9,6Gb valóban jó backup lehetőség. Nálam esélyes a meghajtó. Az viszont érdekelne, hogy lehet-e itthon DVD-RAM-ot kapni?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#19) strike-force válasza M@trixfan (#18) üzenetére


strike-force
őstag

én a múltkor vmelyik pana****c boltban láttam egy csomót. árra már nem emléxem.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#20) Finrod válasza M@trixfan (#18) üzenetére


Finrod
tag

Biztos jobban megeri mint 2 db 4,9-es sima DVD+-R(W) amit mashol is be tudsz olvasni nem csak DVD-RAM meghajtoban?

Finrod

(#21) M@trixfan válasza Finrod (#20) üzenetére


M@trixfan
addikt

Az a lényeg, hogy én be tudjam olvasni, más nem számít:)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#22) M@trixfan válasza strike-force (#19) üzenetére


M@trixfan
addikt

Erre gondolhattam volna, hiszen a Pana nyomatja a DVD-RAM technlógiát. Kösz!

Egyébként én a kéklézeres cuccokat várom már nagyon! Azokra lementi az ember a dv avi-t és gond egy szál se! 22GB helyre majdnem 2 óra ráférne.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#23) Cathfaern válasza Finrod (#20) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem sokkal egyszerűbb. Én is hasznát tudnám látni egy ilyennek. Meg ráadásul a DVD-Ram az olyan, mint egy vinyó: elég csak azokat a fájlokat kicserélni amik megváltoztak, nem kell au egészet újraírni.

(#24) M@trixfan válasza Cathfaern (#23) üzenetére


M@trixfan
addikt

Az élettartama is sokkal hosszab, többször lehet újraírni mint a dvd rw lemezeket.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#25) Den válasza M@trixfan (#24) üzenetére


Den
veterán

viszont csak dvd-ram olvasóban tudod olvasni a sima dvd olvasó nem olvassa. a dvd-ram egy magnetooptikai elven működő rendszer.

a több irás meg inkább elméleti előny. Az egyiket 1000x lehet a másikat egymilliószor. Na de kiváncsi vagyok ki ír felül 1000x egy dvd-rw-t :

www.simson4t.hu

(#26) strike-force válasza Den (#25) üzenetére


strike-force
őstag

''viszont csak dvd-ram olvasóban tudod olvasni a sima dvd olvasó nem olvassa. a dvd-ram egy magnetooptikai elven működő rendszer.''

sztem az ujabb toshibák (1612,1712) már tudják olvasnia dvd-ram-ot

[L]http://sdd.toshiba.com/cda/main.aspx?Path=/818100000007000000010000659800000000/8182000000e50000000
10000659c00000d07/81820000002e000000010000659c00000362[/L]

bocsi a böszme link miatt

2X DVD-RAM playback
16X DVD-ROM playback
4.8X DVD-R playback

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#27) Den válasza strike-force (#26) üzenetére


Den
veterán

hát ezexerint tényleg :) .

www.simson4t.hu

(#28) onlyone


onlyone
csendes tag

''.... Fontos újdonság, hogy az eszköz kezeli a védőtok nélküli DVD-RAM-okat is. ''

nos ebben semmi újítás nincs, mert az előző drive is pontosan ezt tudta, sőt a baj ezzel a DVD-RAM támogatással az, hogy pont a tokkal együtt nem lehet betenni, ergo nem sok értelme van az egésznek ! CSAK A PAPÍRFORMÁT JAVÍTJA ! Mert a RAM-nak a megbízhatóság namértékben köszönhető a toknak amiben benne van, és ha kivesszük belőle feleannyit sem ér, .. én úgylátom, hogy a caddy-s RAM-ot nem fogja lekezelni ,ert ahhzo másfajta tálcamechanizmus kell, olyan ami a panasonicokon van

(#29) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Tetszik a dizájnja :) Bár lehet hogy gépbe építve már nem nézne ki olyan jól :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#30) neduddki válasza Den (#27) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

latod Den ezert is vettem az iranyt egy pana hs2-es asztali dvd-fele, mert a toshiban is elbir vele, raadasul ujabban vannak tok nelkuli pan dvd-ram lemezek is!!! mas kerdes, hogy zok mennyire birjak a stapat:-(((((( de ha kiprobalom majd beszamolok

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#31) strike-force válasza neduddki (#30) üzenetére


strike-force
őstag

kíváncsian várjuk a tapasztalatokat.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#32) neduddki válasza strike-force (#31) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hat sajnos a hs2 artat ismerve nem honap lesz az besztos, de igyexem!!!:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Mindentudó DVD-író az LG-től (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.