Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ste


Ste
addikt

Na végre
Nem kell azon filózni melyiket is válasszuk. És itt megoldódott a korábbi dilemma, amiről tudtam, nevezetesen a Cd olvasás. Minden lemeztípust lehet majd használni vele, ami nagyon nagyon szimpatikus.
Vajon saját fejlesztésbe kezd majd az Lg?

(#2) simonzé


simonzé
addikt

Megértem én a két nagy érdekcsoportot, de azt figyelembe kéne venniük, hogy a júzer megszívatása sosem célravezető. Közös érdekünk lenne, hogy egyetlen formátum létezzen.
Köszönjük Ricoh, hogy feloldod a dilemmát. :R

I don't fit in. I fit out.

(#3) Peet


Peet
senior tag

Gyerünk, gyerünk, gyerünk, hagy vegyem már, hagy vegyem már …

(#4) robi0604 válasza simonzé (#2) üzenetére


robi0604
őstag

Mindegyik csoport kiakarja venni a pénzt belőle, csak nem számoltak azzal a ténnyel, hogy kevesen vásárolnak, amíg nem derül ki, melyik lesz a piacvezető.
Jah és persze ott van szerintem a makacsság, amiért még nem egyeztek meg.

Jövőbe nem lehet látni, de ha kihozzák ezeket a multi olvasókat, valszeg több blue-ray-író fog fogyni, a nagyobb kapacitás miatt. Ezzel írnak és a ''mutltival'' pedig olvastatnak...
Ez persze szubjektív, de ha marad a jelenlegi helyzet, akkor több lehetősé van erre a variációra.

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#5) Integra


Integra
titán

milyen várható volt, hogy jönnek a combo fejes olvasók:)
amúgy is rövid időn belül megy a süllyesztőbe ez a technológia is..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) PPeter válasza Ste (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Optikai fejet önállóan nemigen fog fejleszteni az LG, az tuti.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#7) PPeter válasza robi0604 (#4) üzenetére


PPeter
addikt

A Blu-Ray hosszú éveken át folyamatosan drágább lesz, mint a HD DVD. Magasabb gyártási költség, jóval nagyobb licence díjak terhelik a Sony féle formátumot - ez mind a HD DVD malmára hajtja a vizet, amiből már az első időszakban is lesz mérsékelt árú tajvani tömeggyártás.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#8) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Helyes, helyes :R bár egy ideig biztos nagyon drága lesz de majd idővel ........ ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#9) robi0604 válasza PPeter (#7) üzenetére


robi0604
őstag

Sajnos...

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#10) TeeJay válasza Hun'reeth (#8) üzenetére


TeeJay
félisten

ja 2010-re már majdcsak nem lesz drága :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#11) szab.tam válasza robi0604 (#4) üzenetére


szab.tam
nagyúr

''Jah és persze ott van szerintem a makacsság, amiért még nem egyeztek meg.''

Ez nem csak makacsság kérdése. Ez nem úgy néz ki, hogy az egyik kifejleszti a mákos tésztát, a másik a lekvárosat, megegyeznek, majd piacra dobják a lekváros-mákosat. Itt a megegyezés, (persze, csak ha jól látom), abból állt volna, hogy az egyik elfogadja a másikat, vagy kifejlesztenek egy új, harmadik szabványt, de az megint sok idő és pénz.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12) szab.tam válasza Ste (#1) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Most láttam az aláírásodat. Pont itt???

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13) robi0604 válasza szab.tam (#11) üzenetére


robi0604
őstag

Elvileg valami kombináció jött volna létre... Számunkra jobb lett volna, mert nagyobb eséllyel születtek volna olyan meghajtók, amik mind a 2 formátumot támogatják egyszerre.
Akkor viszont nem tudtak volna kivenni annyi pénzt a saját busines-ükből...

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#14) lorcsi


lorcsi
veterán

Jó úton jár a RIcoh a vásárlók/felhasználók kiszolgálásában, csak aminőséget és megbízhatóságot is hozniuk kell

(#15) arpeen2


arpeen2
senior tag

hificity.hu-n elég jól meg van fogalmazva miért van halálraítélve mindkét szabvány. Teljesen egyetértek az ott leírtakkal.

Itt a közvetlen link hozzá :

[link]

(#16) robi0604 válasza arpeen2 (#15) üzenetére


robi0604
őstag

Hát van benne igazság, az biztos.

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.