Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Loha


Loha
veterán

Hát ez LOL :DD

(#2) Raymond


Raymond
félisten

Ez nem lehet igaz :))

[Szerkesztve]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#3) MarKoo


MarKoo
őstag

Ez kell ide is. ;]

(#4) Dufresne


Dufresne
addikt

Igazából csak azt nem értem, hogy miféle tesztnél kellett nekik segítség:F
Ha kreszteszt, akkor attól még nemlett volna meg a jogsijuk egyből. Más tesztet meg igazából nemtudok elképzelni, esetleg tényleg ilyen veszélyes szállítmányokra, de gondolom nem mind a 12ezren erre fizettek be:D

(#5) Agostino


Agostino
addikt

Azért nem semmi. Emberi lelményesség mindig meglep. Bár én sem értem minek kell KRESZ vizsgán csítelni, de ők tudják.
Több mint 100 iskolát bezárnak? Mennyi marad? :))

Mod: elnéztem.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#6) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

LOOL

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

''... a magyar diákoknak csak annyit kellett tenniük szóbeli irodalmi érettségi vizsgán, hogy a tétel számát elküldték szöveges üzenetben, majd rezgésre állították a telefonjukat. 1 hívás Az egyes tétel megoldását jelenti, kettő a másodikat és így tovább a 31 tételen keresztül. A diákoknak csupán a tételt kellett megtanulniuk, majd a körmönfont csalási lehetőséget kihasználva egy röpke másodperc alatt megtudták, melyik tételt kell elmondaniuk az adott számhoz. ...''

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) micro válasza Esmein (#7) üzenetére


micro
addikt

Ezt honnét idézted? LOL :DD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#9) Esmein válasza micro (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

Felyből :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) micro válasza Esmein (#9) üzenetére


micro
addikt

Akkor minek az idézőjel? :DD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#11) Esmein válasza micro (#10) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mert szó szerint idéztem, amit gondolok :D

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.