Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

És akkor remélhetőleg újra lemenne a memóriák ára... ;)

#tarcsad

(#2) Balinov válasza Yutani (#1) üzenetére


Balinov
félisten

Ámen,úgylegyen.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

szakemberek szerint a memóriamodulok piaca a Foxconn számára új, eddig kiaknázatlan lehetőségeket kínál a terjeszkedésre

Hát igen. Mindannyian nagyon várunk már egy gyártót, aki olcsón jó minőségű, tartós és gyors memókat csinál nagy tuningpotenciállal, alacsony üzemfeszen... Ez valóban egy máig be nem töltött űr ebben a piaci szegmensben. :DDD Kihagytam valamit?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Hát ezek má mindenütt ott vannak. :U

"Csak úgy mondom"

(#5) slayer006 válasza macilaci78 (#3) üzenetére


slayer006
addikt

Kihagytam valamit?

a magyar piacra is :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#6) karib válasza macilaci78 (#3) üzenetére


karib
addikt

Memória modulok gyártásáról van szó - és valszeg nem a legvérmesebb tuningosok számára, hanem konténerszám előállított tucat PC-khez. Végülis nem nagy kiívás szerintem a Foxconn számára pár RAM chipet összedobni egy nyákdarabra (=memóriamodul).

Az általad említett tulajdonságok alapvetően a memóriachipektől függenek, ami azért jelentősen más biznisz. Persze lehet jó chipekből is vacak modult építeni, de összességében szerintem több múlik a chipen, mint a moduldizájnon.

Department of Redundancy Department

(#7) harsd


harsd
csendes tag

lassan összeáll a komplett foxconn pc

(#8) macilaci78 válasza karib (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó, a tuningpotenciálból engedhetek... :))

slayer006: Ennyi nacionalizmus engedtessék meg...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) Balinov válasza macilaci78 (#3) üzenetére


Balinov
félisten

igen,az évszámot.. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

A mostani árakon meg is éri. Kérdés, hogy vajon milyen chipeket raknak a moduljaikra? :U

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.