Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anaqer


anaqer
veterán

Vehették volna a fáradtságot normálisan lenyírni azt a négycentis ventilátorhelyet a tápegységnél, képzelem milyen jót tesz ez így a hatásfoknak...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2) Efreet


Efreet
senior tag

nekem a hátoldal kép bal oldaláról hiányzik a 2 vga+tv kimenet... az sn41g2-n még rajta volt, és az is nforce2-es... vagy az ultra400-ba már nem pakoltak grafikus részleget?
a többi tetszik :)

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#3) rudi válasza Efreet (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Fenetudja... talán nem is annak a gépnek a hátoldala van a képen amiről a cikk szól, ugyanis abban koaxiális SPDIF kimenetről van szó, ezen meg csak oprikait látni. Aztán lehet, hogy a szövegben van elírás...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) janpotocki válasza rudi (#3) üzenetére


janpotocki
senior tag

annak a képe; a koaxiális kimenet szvsz alul az analóg csatlakozók (zöld mező) mellett van

(#5) Finrod válasza Efreet (#2) üzenetére


Finrod
tag

A SN45-ben nincs beepitett VGA. Ezert hianyzik a monitorkimenet.

Viszont a cikkel nem paszol a ket kep egyutt, ugyanis 8 usb-t emlegetnek, a ket kepen pedig osszesen 4 van.

Magyarul ez a kep nem a SN45GV3 hatuljarol keszult.

[Szerkesztve]

Finrod

(#6) Efreet válasza Finrod (#5) üzenetére


Efreet
senior tag

az SN41-en is 6 usb van, ebből 4 kivezetve, 2 alaplapon (erre csatlakozik a 3,5''-es kártyaolvasó pl...)
gondolom itt a maradék 2 meg pci-részen kivezethető - ha már vga mindenképp kell bele - bár a 6+2nek több értelme lenne. no mindegy

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Az uj alaplapom (Abit NF7) inkabb ezt vettem volna meg.

(#8) Finrod válasza twollah (#7) üzenetére


Finrod
tag

azert ez egy kicsit dragabb mint egy uj alaplap :)

Finrod

(#9) Finrod válasza Efreet (#6) üzenetére


Finrod
tag

Valoban.

Nekem igazan egy bajom van a SN41-el, es erre ma jottem ra.

Csak 2 memoria modul hely van rajta.

Sokkal jobban jarnank 4-el.

Az 1G-s memoriamodul az ritka mint a feher hollo, es dragabb is mint 2 db 512-es. Nekem meg jo lenne, ha tudnek tenni legalabb masfel gigat a masinaba.

Plane hogy nem tudom megy-e parban az 512-essel, eleg draga murinak tunik a tobb mint 1 giga ram eloallitasa (2 giga ara).

Finrod

(#10) janpotocki válasza Finrod (#5) üzenetére


janpotocki
senior tag

még mindig arról készült :) csak nincs az összes USB kivezetve, de ez nem is szokás a gépeknél, nemde?

(#11) Finrod válasza janpotocki (#10) üzenetére


Finrod
tag

Hat, nem tudom, itt melohelyen van valami IBM S50 Desktop vagy ilyesmi nevu masina, azon ki van mind a 8 vezetve.

Mindenesetre a SN41G2 gepkonyv szerint vegyesen is mehet bele ram... akkor legalabb 1db 1gigassal a fel gigas melle tudok masfelet belerakni... Csak ne lenne olyan qva draga, meg ne lenne csak CL3 az 1 gigas modul.

Na mindegy, egyelore megprobalom 1 gigaval kihuzni... Az olcsobb is :)

Finrod

(#12) rudi válasza janpotocki (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát nemtom... A koaxiális kimenet amivel eddig találkoztam, az mind rendes becsületes koax kábelt fogadott, olyasmit mint a TV-s antenna... Amúgy a hátlap jobb felső sarkában ott az optikai ki- és bemenet. Lehet, hogy nincs is koax, csak elírátk. Nem túl gyakori mostanában ez a fajta digitális csatlakozó.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) zsoltee10 válasza rudi (#12) üzenetére


zsoltee10
addikt

a koaxiális csati nem olyan, mint a tv hátulján, hanem mint az rca. :D

(#14) Efreet válasza Finrod (#11) üzenetére


Efreet
senior tag

itt van a kezemben a gépkönyv, az is azt írja, hogy simán elfogadja a sokféle ramokat...
mellesleg én tökjól elvagyok az 1gigával... még úgy is, hogy 64mega belőle a videorészlegé :)
persze nem játékgép...

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#15) Finrod válasza Efreet (#14) üzenetére


Finrod
tag

igen, en is megnezetem kozben mint irtam. aztan vegul en is maradtam a 2x512-nel, mert kicsit sok lett volna most meg egy giga arat kiperkalni, a fel gigat meg kibirtam valahogy.

majd meglatjuk mennyire lesz eleg. swappolni fog az biztos :(

nekem sajna munkara kell, es eleg memoriaigenyes munkara (munkahelyi projekt forditasa, weblogic workshop-os projekt, sok-sok koddal), szoval csak remenykedhetek.

Finrod

(#16) -Atis- válasza Finrod (#15) üzenetére


-Atis-
tag

Munkára ilyen gépet használsz? Ez inkább olyan ''nappali dísze'' masina, nem? :)

(#17) Finrod válasza -Atis- (#16) üzenetére


Finrod
tag

Nem igazan disz... ahhoz nem eleg szep.
Viszont kis helyen is elfer, es nem is ANNYIRA hangos, plane SilentX tappal... Viszont a ramra kenyes... Twinmos-t nem ajanlom hozza, plane duplan nem...

Finrod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.