Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

hat az uj bios nem nagyon fog segiteni a regi deszkakon...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) anulu


anulu
félisten

Igazándiból baromira nem értem ezt a rev 2.0 dolgot. A rev 1.0 NF7-emben tökéletesen megy a TBred B 200MHz-en...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) arn


arn
félisten

hat mert teljesen mas chipver van rajta...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4) Kriza


Kriza
őstag

Milyen déli híd van ezen, hogy hűtőborda kell rá??? És más gyártók miért nem használnak ilyent?

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#5) Elrood


Elrood
őstag

Állítólag a nForce 400 Ultra új déli hidat kap, amibe már bele van integrálva a sata.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#6) dr. rozmark


dr. rozmark
tag

Jól látom, hogy az alaplapi elem állítva van? Én még ilyet nem láttam, bár biztosan lényegtelen... Vagy csak ennyi ötletük lenne, hogy újítsanak? Nem hinném!!!

http://www.szentagothailab.sote.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.