Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skica


Skica
őstag

ATI-nak valaki szólhatna, hogy a Multimedia Center progiban a Magyar beállításnál nem Secam-D rendszerben vagyunk hanem Pal! :F

.: No Comment Grp:.

(#2) bendi


bendi
tag

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy HIS 9600 VIVO esetén mikor indítanán a tv capture programot, kapok egy következő üzenetet: The TV player failed to initialize the video...
Ati oldalán levő javaslatok alapján minden rendben, de az üzenet is jól érzi magát:(((

A4-es papíromat hasonló Audira cserélném

(#3) Skica válasza bendi (#2) üzenetére


Skica
őstag

A Tv capture program idítása előtt át lett állítva az ATI indító pulton az ATI WDM driver az eszközöknél mint bemenet?

.: No Comment Grp:.

(#4) polika


polika
senior tag

nekem kifejezetten ellenszenves amikor a gyorsulás 1 játékban érezhető plusz a 3dmark progiban...optimalizáljanak a kis digók a játékokra az összesre, de ne a 3dmarkra, tudom hogy sok kis vagány csávesznek az okoz orgazmust ha 200 ponttal többet hoz ki a gépéből megelőzve a többi kis bunkesz haverját, de engem az érdekel hogy akad e a játék vagy se, tok e jbb felbontásban jáccani vagy sem, esetleg kijavítottek e vmi driver miatt nem működő játékot vagy sem


bocs a kicsit durva megfogalmazásért de az ilyen tényleg fel***sza az agyam mind az ATI-nál minde az nvidiánál

(#5) Márton


Márton
nagyúr

Mennyi újdonság! Tálcáról is elérhető, hurrá...
De fogadjunk, hogy a desktopon a szinek telítettségét még mindig nem lehet feljebb állítanii. Ezért nem fogok powerstrip-et felrakni.
És mi a helyzet a vörös-cián stereo driverrel? Én annak is nagyon örülnék!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6) bendi válasza Skica (#3) üzenetére


bendi
tag

Na ezt nem néztem még... régen volt egy Radeon vivom, azon még nem kellett állítgatni ilyesmiket, megnézem otthon.
Reményteljes Köszönet!

A4-es papíromat hasonló Audira cserélném

(#7) Franklin


Franklin
addikt

A cikk utolsó előtti mondatában hibás az érezteti szó (''érzeteti'')...

(#8) moonman


moonman
titán

milyen jól megvagyok még mindig a 4.7-essel... :))

(#9) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Most én lehet, hogy hülye vagyok, de nem 4.13-as Catalyst következett volna? Most miért 5.2?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#10) arpi6k válasza Vikthor (#9) üzenetére


arpi6k
addikt

Mert 2005 van, és február.

[Szerkesztve]

Intel & ATI

(#11) Flayer válasza Vikthor (#9) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!
Azért,mert 5.1 után 5.2 jön ha minden jól megy!!!:P

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#12) F-ECT$


F-ECT$
titán

Feltette már vki? Mennyi is az a gyorsulás FC és 3dm05 alatt?

Dive ever, work never.

(#13) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

Most raktam fel az 5.1 -et.. erre most kijön az 5.2.. :) Mellesleg a ccc -vel a tököm tele van egyszer működik egyszer nem.. uh én maradok a control panelnél..

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#14) Badb0y válasza Joey_the_man (#13) üzenetére


Badb0y
addikt

CCC-s verziót ha meglátom már is kerülöm, mert herótot kapok tőle. CP sokkal jobb szvsz.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#15) Godking válasza Márton (#5) üzenetére


Godking
csendes tag

Ez a vörös.cián stereo driver mi is akar lenni? 3D-s képet csinál v. mi? Én még nem hallottam róla, bővebbet tudsz mondani?:F

(#16) Angie™ válasza F-ECT$ (#12) üzenetére


Angie™
addikt

+270 pont volt a gyorsulás az 5.1-hez képest, 3dmark 2k5-ben, legalábbis nálam ..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17) Skica válasza Angie™ (#16) üzenetére


Skica
őstag

Mivel? 9800 ? X800 ?

.: No Comment Grp:.

(#18) Angie™ válasza Skica (#17) üzenetére


Angie™
addikt

x800xt

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#19) Balloon


Balloon
csendes tag

X800Xt Pe karim van és nem vettem észre semmi gyorsulást!
Sőt a képernyő alsó és jobb oldali szélén vörös csíkot látok,ami driverproblémára utal!
Eddig ez nem volt!

(#20) SolidBoy válasza Vikthor (#9) üzenetére


SolidBoy
csendes tag

Ha 4.13-as jönne az azt jelentené, hogy csak kis módosítás van az előzőhöz képest. Az 5.1 azt jelzi, hogy valami nagyot módosítottak rajta! :F

''Mindig legyen út előtted'' - EDDA

(#21) faster válasza SolidBoy (#20) üzenetére


faster
nagyúr

Az ATI úgy számozza a drivereit, hogy az első szám az évet jelenti, a második azt jelzi, hogy az adott évben hanyadik kiadás. Egyébként 5.1 után én sem értem, hogy jöhetne 4.13.

[Szerkesztve]

(#22) SolidBoy válasza faster (#21) üzenetére


SolidBoy
csendes tag

Melyik szakácskönyvben olvastad ezt? Mindenhol a tizedesjegy változtatása kis módosítást jelent, az egész szám a nagy módosítást. :((

''Mindig legyen út előtted'' - EDDA

(#23) tuskooo


tuskooo
addikt

Épphogy kijött az omega 5.1, erre most meg 5.2...:((

(#24) ciao válasza SolidBoy (#22) üzenetére


ciao
senior tag

az ATI szakácskönyve már rég így működik

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#25) Panther válasza SolidBoy (#22) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Pedig bizony igazat ír, az ATi így számoz. De nézd meg magad a korábbi driverek megjelenési időpontját és verziószámát.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#26) killahdrums válasza SolidBoy (#22) üzenetére


killahdrums
senior tag

újonc létedre jól felvágták a nyelved! ;]

There is no God, just Technology...

(#27) Szabtom


Szabtom
senior tag

Már néhány topikban leìrták nálam okosabbak: a Catalyst driver verziók száma ''év.sorszám'' alakú. Vagyis az 5.2 a 2005-ös év második drivere.

Na, már ti is ìrtátok.

De mire van ìgy felháborodva a két újonc úriember? Nem érnek rá drivert cserélni?

[Szerkesztve]

(#28) faster válasza SolidBoy (#22) üzenetére


faster
nagyúr

Jó van na, le ne csesszél már, nem tudom, hol olvastam, rég volt. Egyébként milyen nagy változások történtek a 4.13 és az 5.1 között?

(#29) Szabtom válasza faster (#28) üzenetére


Szabtom
senior tag

Semmi komoly. Csak beköszöntött a 2005-ös év. :)

(#30) faster válasza Szabtom (#29) üzenetére


faster
nagyúr

Én is így tudom. A 4.10-4.11 környékén még volt néhány Doom3 -mal kapcsolatos optimalizálás (shader csere), de az 5.1 pont csak kis hibajavítás.

(#31) bendi


bendi
tag

2003-ban már biztos 3-assal kezdődtek a driverek... annál régebbre nem tudok visszaemlékezni:DD

A4-es papíromat hasonló Audira cserélném

(#32) KOre


KOre
tag

Na meg a túrús tökömet! Esély nincs hogy felrakjam. Épp hogy felraktam az 5.1 -et.
És lekopogom, hála az égnek ez hiba nélkül működik, és ez nagyon ritka!

GAME FOREVER!!!

(#33) Neck


Neck
veterán

És nem mellékesen 4.13as driver nincs is... 13. hó csak nálunk van, fizetésnél, ATIéknál nem naon :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#34) Neck válasza KOre (#32) üzenetére


Neck
veterán

Nálam nem. Nálam eddig minden driver frankón ment, pedig egy ideje Radeonom van...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#35) F-ECT$ válasza faster (#30) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem a Beta driverek jöttek be nagyon. Volt a d3-hoz, a 3dm05-höz, és a hl2-höz. Azóta is ez az utolsó van fenn. Remélem ismét jön valami beta, mert a fullokkat nem szerettem :)

Dive ever, work never.

(#36) faster válasza Neck (#33) üzenetére


faster
nagyúr

Lehetne 4.13, ugyanis a második számjegy nem a hónapot jelzi.

(#37) F-ECT$ válasza faster (#36) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem eddig az esetek 100%-ában azt jelentette, ugyanis a hóközben kiadott drivereket beta-nak hívták, így van 4.10b és 4.10f is.

Dive ever, work never.

(#38) faster válasza F-ECT$ (#37) üzenetére


faster
nagyúr

Hát az lehet, de nézd meg a 3.x driverek kiadását. Mindegy, hagyjuk ezt a témát, ATI úgy számozza a drivereit, ahogy akarja.

(#39) ollie válasza faster (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig de, mert csak így lehet indokolni azt, hogy 4.9 után 4.10 jön.

***

(#40) faster válasza ollie (#39) üzenetére


faster
nagyúr

Ecsém. :U hagyjuk már.... Ez de rossz érv volt. Pont a hónapok számát szokták úgy írni, hogy 01, 02,...de az ATI verziószámokban nem így van.

[Szerkesztve]

(#41) Szabtom válasza ollie (#39) üzenetére


Szabtom
senior tag

Miért, ha nem hónapokat jelöl, akkor a 9 után nem a 10 jön? :))

Télleg hagyjuk már...

(#42) Apophis


Apophis
őstag

Mióta felraktam, a gép hibaüzenettel indul és nem megy az MSN, útóbbival lehet összefüggésben?
MOD: Hopp, most látom, a ControlCenter sem indul. Érdemes volt...:((

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#43) Márton válasza Godking (#15) üzenetére


Márton
nagyúr

Godking:
persze, nvidianal mar joideje van stereo driver.
Egy billentyukombinacio es atalakitja a 3d-s jatekodat voros-kek 3d-re, aztan felveszed a szemuveged es elvezed a valodi 3d-t.
Van lcd shutter-es szemuveg is, azt hiszem ahhoz is ez a driver kell.
Persze mindez csak nvidia... :(

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#44) Badb0y válasza faster (#21) üzenetére


Badb0y
addikt

Ma ezt se tudtam :B
Hiába, mindig okosodik az ember :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#45) ollie válasza Szabtom (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Gondolom tanultál matekot nem?

4.9 után 5.0 jön, ha hozzáadunk 1 tizedet. 4.09 után jönne 4.1 vagy 4.10 vagy 4.100 (tök mindegy, hogy írjuk).

***

(#46) ollie válasza Apophis (#42) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom nincs felinstallálva neked a .net framework.

***

(#47) ollie válasza ollie (#39) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Melyik a nagyobb szám? A 4.9 vagy a 4.10?

Mivel matematikailag nem lehet megindokolni, miért jön egy kisebb verziószám egy nagyobb után, ezért marad a hónapok teória. :D

És 4.12 után 5.1 jött (az előbbi 2004 decemberi, az utóbbi 2005. januári driver).

[Szerkesztve]

***

(#48) X@b3e


X@b3e
addikt

Lassan az ati nekiállhat az ATi Mark 2005 fejlesztésének, és nem kell majd drivert írogatniuk, mindig csak ezt optimalizálják a usereknek, hogy egyre több pontot adjon hónapról-hónapra[kép]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#49) Thrawn


Thrawn
félisten

Hali! Nekem az 5.1-es Catalyst megcsinálta azt, hogy NFSU2-ben az autón át látszottak a neonok, ami elég zavaró. Az 5.2-essel ez megszűnt szerencsére. 3DMarkkal meg nem játszom mostanában :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50) faster válasza ollie (#45) üzenetére


faster
nagyúr

Mi köze a verziószámnak a matekhoz? Nem tizedestörtekről van szó. Még mindig nem értem, hogyan bizonyítja az a tény, hogy a 9után a 10 jön, azt hogy a hónapot jelölik a második számjeggyel, ahhoz képest, amit én mondtam a verziószámokról? Egyébként nem vitatom, a te állításod is igaz lehet, tehát tényleg a hónapot jelölik a második számal (én meg azt mondtam, hogy az adott évben épp hanyadik driver kiadás, azt jelölik, az első szám meg az évet)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.