Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Mondjuk azt nem értem mi köze a Google-val való együttműködésnek ahhoz, hogy megszűnik az AdWare... :F

A fél éves trial viszont jó, mert annyi idő alatt biztosan kijön újabb változat... :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#2) LordX válasza L3zl13 (#1) üzenetére


LordX
veterán

Hát, a fél éven belűl új DivX nem biztos, az előző 511-es is már majd egy éve jött ki..

(#3) -Atis- válasza L3zl13 (#1) üzenetére


-Atis-
tag

Mondjuk azt nem értem mi köze a Google-val való együttműködésnek ahhoz, hogy megszűnik az AdWare...

Az AdWare nem egy program, ami megszűnik, hanem egy licenszelési módszer. A program licensze lehet adware, vagyis nem kell fizetned a progi teljes funkciójú verziójáért, hanem hirdetéseket nézel. Nem az Ad-Aware-rel kevered? ;-)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#4) alitak


alitak
senior tag

Hát én az 511-eset nemrég uninstalltam le, mert találtam egy codec megapackkot és szerintem ez jobb. Egyébként a divix-el meg voltam elégedve.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#5) Gregorius


Gregorius
őstag

Már csak azt nem értem, hogy miért akar a kodek pofátlanul kimenni a netre minden alkalommal, amikor felugrik az encoding ablak...

(#6) CWorm


CWorm
aktív tag

És a jobb alsó sarokból hogyan lehet eltüntetni a divx logót?

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#7) CWorm válasza CWorm (#6) üzenetére


CWorm
aktív tag

Áh, már megvan, a configban kell nyomni egy disable logot. :)

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#8) Elrood


Elrood
őstag

Új Divx első dolga volt, hogy az Xvides videókat is leakarta játszani:).
Persze hibásan, de a configban szerencsére le lehetett erről beszélni:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#9) moonman válasza alitak (#4) üzenetére


moonman
titán

éljenek a codec packek!

két hét múlva meg nyitod a topicot, hogy mitől fagy a gépem... :)

(#10) twollah válasza moonman (#9) üzenetére


twollah
nagyúr

K-LiteCodecPack

Az a legstabilabb, es a legjobban osszerakott.

(#11) moonman válasza twollah (#10) üzenetére


moonman
titán

tőlem. sajnos már nem hiszek bennük.

(#12) wassermann válasza twollah (#10) üzenetére


wassermann
addikt

- Kódepakk?! - engem is hidegen hagy. Mióta beszívtam egy ilyennel, inkább magam vadászom össze a neten a szükségeseket (divx, xvid, ac3, huffyuff, mjpeg)...

(#13) moonman válasza wassermann (#12) üzenetére


moonman
titán

és ezzel kb el is mondtad az összes szükségeset. nem tudom ki találta ki, hogy minél több, annál jobb. :) csak az kell, ami kell. (na ezt jómegaszontam)

(#14) Lars


Lars
őstag

Én is a saját codec-pack híve vagyok. Ezek a mindenféle pack-ok mindig felraknak olyan dolgokat, amire nem lesz szükségem soha, ráadásul álltalában többet ártanak mint használnak. :(

(#15) moonman


moonman
titán

ezt sose értettem. az ember feltesz egy windows media playert, egy powerdvd-t és egy divx, xvid, ffdshow hármast (esetleg egy ogg-t) és kész. nincs olyan, amit ezzel ne lehetne lejátszani. (ja realplayert kihagytam, így quicktime-ra sincs szükség)

(#16) -Atis- válasza moonman (#15) üzenetére


-Atis-
tag

Ha meg nagyon le akar játszani az ember vmilyen videót, de nem akarja összefosni a Windózát, akkor mplayer. ;-)

(#17) dante3


dante3
addikt

Nekem fent van a divx 5.2,power dvd,bsplayer és kész semmiféle codecpack nem kell, így is bármit le lehet játszani!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#18) twollah válasza wassermann (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem pont kifogtad a legrosszabbul osszerakott codecpacket.

(#19) ptiboy


ptiboy
senior tag

asszem gordon 1.6 vagy mi a neve ami nekem fentvan, ha arra rárakom ezt a divx-et akkor nem basz*dik el ugye?

:)

(#20) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Nalam altalaban a legalapabb dolgok vannak fenn, divx, xvidbol a legfrissebb, es ha valami nem megy akkor azt megnezem egy ooosregi virtualdubbal es az kidobja mi lehet a hiba.

gugliba betol, kodeket megtalal orul :)

Persze azota feltettem egyszeri elkeseredesemben egy ace mega codec packot, de meglepoen jol mukodik, minden megy vele (hozzateve: idonken uj xvid), semmi hiba vagy inkompatibilitas. Persze azelott millioszor szivtam ilyen-olyan csomaggal, de ebbol az 5.5-os eddig jol szerepelt.

(#21) McJames válasza JulWCZar (#20) üzenetére


McJames
senior tag

Én is azzal nyomtam elég sokáig. De volt egy két hardver-csere stb. és utána bolondult egy kicsit. Azóta maradok ffdshow, xvid, divx, ac3, vobsub és mplayer na meg egy powerdvd mellett. Azért a gspot és egy virtualdub még tényleg kell, bár csak nagyon néha és csak a kíváncsiság kedvéért. :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#22) L3zl13 válasza JulWCZar (#20) üzenetére


L3zl13
nagyúr

AceMCP épp most vágta haza az egyik gépen a videólejátszást. Engem ugyan hidegen hagyott a dolog, de a ''kedves'' managernek nagyon fontos volt, hogy le tudja játszani az ökörségeket, amiket küldenek neki levélben, ezért húzhattam újra az XP-t...
Megmondtam, hogy ne tegye fel mégegyszer, de ha megint elb@ssza vele, akkor úgy lekorlátozom, hogy az egérmozgatáshoz is jelszót kell megadnia. :((

Aki hülye, haljon meg!

(#23) I_Am válasza L3zl13 (#22) üzenetére


I_Am
veterán

''Megmondtam, hogy ne tegye fel mégegyszer, de ha megint elb@ssza vele, akkor úgy lekorlátozom, hogy az egérmozgatáshoz is jelszót kell megadnia.'':D:DD:DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#24) moonman válasza L3zl13 (#22) üzenetére


moonman
titán

ezjóóó :) de ne adj ötleteket! :P

az egyetlen cucc, amit talán ajánlani tudok az az ''all in 1'' codec pack, mert tényleg semmi különöset nem tesz fel csak, divx-xvid párost meg egy feliratkezelőt választható módban (vobsub vagy g400). (meg persze ogg, ac3)
na ezzel és wmp-vel nem lesz gond.

[L]http://www.free-codecs.com/download/Codec_Pack_All_in_1.htm[/L]

(#25) moonman


moonman
titán

ace-szel egy baj van, hogy ace nélkül :) felpakol minden szart, amire sose lesz szükség, plusz ugyanazt a codecet 40 különféle készítőtől és verzióban. na ebből lesz az akadás, registry-hízás/összeomlás...

(#26) DarkFater válasza moonman (#25) üzenetére


DarkFater
tag

Csatlakozom!

NEM szabad codecpack-et használni. Csak a gond van belőle. Eddig egy kivételt tartottam a Gordian Knot-ot, mondván filmkészítés miatt az jó, és tényleg minimalista, de most abban is találtam egy olyan elemet ami összeakadt a lejátszó progikkal. :D

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#27) moonman válasza DarkFater (#26) üzenetére


moonman
titán

ha megnézem a telepített codecek számát, audio:12, video: 16. semmi nincs fent csak, powerdvd, wmp9 meg ez az ''all in 1''. és minden filmet visz. ha megnézed ace-t, van benne vagy 150 féle és akkor még keveset mondtam.

(#28) bumper


bumper
senior tag

Ahhoz képest, hogy DivxPro 5.2 a topic eléggé elmentetek OFF-ba !

Azt írja a HÍR, hogy újdonság a beépített bitráta-számító és a tévéfelvételekhez használható gyorstömörítő üzemmód is.
Ez jobb mint a jóöreg 1pass-Quality based ? És miben más?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.