Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Az MP szerintem elhibázott lépés volt az AMD-től, a kezdetektől fogva. A régi Athlonok legalább alapból támogatták a többprocesszoros működést, erre jön az MP, ami egy az egyben u.a. mint az Athlon, de nincs benne letiltva több processzor támogatása. Állítólag sima K7esekben is engedélyezniu lehet, Fierynek még Duronnál is sikerült.

Milyen jó is lenne ha a piacon volna olcsó többprocis AMD lap, amibe bele lehetne tuszkolni két 1700+ cuccost.

(#2) hobizoli válasza JulWCZar (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Kerlek szepen a Duronok -asszem a 1.5V Vcore-s 600-650MHz-s elso szeriat kiveve- mind alapbol MP uzemre van allitva...(itt van most elotem az asztalon unokaocsem 700-s Duronja, es az L5 hidja zart, eppen most unlocokoltam ki az L1-t rajta).
Egyszer volt itt egy kpe vmi dual nForces- laprol, de csak olyan skicc szeru volt...pedig jo lenne biza', a ket CPU-nak ugyanugy meg lenne egyarant a RAM savszelessege, mint egy egy procis de DDR-s lappal.


hobizoli

több drón kell ;P

(#3) ArchElf


ArchElf
addikt

Ebből nekem nagyon úgy tűnik, hogy mégis csak az 1.8 GHz-es minta a zászlóshajó, nem pedig a belépő szint...
:(:(:(
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#4) anulu válasza hobizoli (#2) üzenetére


anulu
félisten

''Egyszer volt itt egy kpe vmi dual nForces- laprol, de csak olyan skicc szeru volt...pedig jo lenne biza', a ket CPU-nak ugyanugy meg lenne egyarant a RAM savszelessege, mint egy egy procis de DDR-s lappal.''

Az azért túl szép lenne... Mondjuk egy dual proci NF7-SD :) Dual TBred B 1700+ @ 2600+ 200< FSB-vel... De szép álom :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) marcee válasza JulWCZar (#1) üzenetére


marcee
addikt

Azt én sem értettem soha, hogy ezek a tetves gyártók, miért nem adnak a csúcs cuccaiknál jobbat, olcsóbban. ;]

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.