Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

[link]
Hatha vki meg nem latta ezt a jopofa animot a függőleges adatrögzítésről :)

(#2) orbano válasza g4dg3t (#1) üzenetére


orbano
félisten

óriási. de az animáció alapján nem 1600gb-os merevlemezt kellett volna kiadniuk? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#3) Tyberius válasza orbano (#2) üzenetére


Tyberius
aktív tag

Majd fognak... az 1200GB-os modellek kifutása után. Ami természetesen csak azután fog megtörténni, hogy leálltak a 800GB-os modellekkel. Amik a korábbi 400-asokat váltották le, amik úgy a mostani, max. 120GB-osokat leváltó 200, 250 és 300-as szériák után következnek.

(#4) sTERNI válasza g4dg3t (#1) üzenetére


sTERNI
senior tag

Sokkot kaptam.. köszi. :)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#5) orbano


orbano
félisten

kár, hogy nem 7200-as, következő gépembe ilyet vennék kettőt raid0-ba. Marad akkor a régi fajta 7200-as :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) g4dg3t válasza orbano (#5) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Hitachi egyelore csak 2.5''-os vinyokat gyart ezzel a technikaval. A desktop vinyok szinte biztos h 7200-asok lesznek. :)

(#7) csiga997


csiga997
őstag

a (...) 80 gigabájtos tányéronkénti kapacitást nyújtó egység 40, 60, 80, 120 és 160 gigabájtos változatban kerül forgalomba.

Ha 80GB a tányéronkénti kapacitás, akkor abból hogy tudnak 40GB-sat gyártani? A felét letiltják sw-ből? :U :(

[Szerkesztve]

(#8) Male válasza csiga997 (#7) üzenetére


Male
nagyúr

Egy tányérnak két oldala van... szóval igen, csak az egyik fele fog működni (egy fej kerül bele).

(#9) csiga997 válasza Male (#8) üzenetére


csiga997
őstag

Ej, ezt elírtam. :B A 60-as hogy jön ki? Az ugye akkor 1.5 oldal... :F

(#10) Den válasza csiga997 (#9) üzenetére


Den
veterán

úgy

www.simson4t.hu

(#11) Xantomas


Xantomas
őstag

Ennek igazáből milyen kézzelfogható értéke van? :
''...és működés közben maximum 325g (2 milliszekundumig), kikapcsolt állapotban pedig 1000g (1 milliszekundumig) gyorsulást képesek elviselni.''

Ha leesik, mondjuk egy 2,5-ös rackben, akkor ez se bírja.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12) Male válasza csiga997 (#9) üzenetére


Male
nagyúr

Vagy letiltják (nem, nem fogod tudni visszakapcsolni :) ), vagy gyártják kisebb kapacitású tányérokkal is... a vinyógyártók gyakran alkalmazzák ez utobbi módszert is (legalábbis 3.5''-osoknál biztos)

Xantomas: attól függ, mire ejted le, meg milyen magasból... a szőnyeget jóeséllyel túléli. (legalábbis amit láttam notivinyós esetet, azt kibírta)

(#13) macilaci78 válasza Male (#12) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kibírta a Samsungom a 1,5 métert is műmárvány padlóra esve úgy, hogy a rack csavarja kiszakadt. A hétvégén learchiváltam a vinyót, formáztam, scandisk nem írt ki hibát. :) :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) jerry311 válasza Xantomas (#11) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hát igen.
(általában) Ezek az adatok egy fél szinusz hullámot jelentenek, mégpedig úgy, hogy a fél hullám ideje amit megadnak meg a gyorsulás csúcsértéke. Mindezt persze a felfogató csavarokon keresztül.
A fentiektől egy leejtős mozdulat szvsz elég messze áll, tehát továbbra sem érdemes dobálni. :)

(#15) janpotocki válasza g4dg3t (#1) üzenetére


janpotocki
senior tag

van újabb :DDD [link]

(#16) Male válasza macilaci78 (#13) üzenetére


Male
nagyúr

Ha van róla video, akkor kopogtass a Samsungnál... hátha jól fizetnek a felvételért :DDD

Szép teljesítmény :R

(#17) Den válasza macilaci78 (#13) üzenetére


Den
veterán

én notistul ejtettem egy vinyót a márványra, de nem lett baja, pedig akkorát csattant a noti hogy lélekben már elbúcsúztam tőle, de csak az akku repült ki.

www.simson4t.hu

(#18) Den válasza Xantomas (#11) üzenetére


Den
veterán

elég az, a nem tart percekig a lassulás,

www.simson4t.hu

(#19) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

MIre a t7k-im lassan kifujank addigra meglesz az asztaliabn is a fuggoleges, majd szepen lecserelgetem azokr ais, mert valahogy nincs kozlebb a szilard mint akar 10 eve barmikor /piaci szinten, gazdasagosan/ leglabbsi nem ugy tunik...

udv

neduddki

mod: miont tugyuk T szerikanal ez alakovetlmeny:- ))) /nem nem tudsom mi van Nked:- )))/

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20) zsiga667


zsiga667
addikt

Igen, tudom hogy régi a hír, de csak most olvastam.

'' A gyártó szerint a közel két éve zajló fejlesztés gyümölcseként megszülető második generációs olvasófej a hagyományos, platina-magnézium ötvözetből készült megoldásokhoz képest a fizikai behatásokkal szemben sokkal ellenállóbb, így használata összességében megnövekedett adatbiztonságot eredményez.
''
Lehet én vagyok a hülye, de az hogy növeli az adatbiztonságot ha ellenállóbb a fej? Ha a fej találkozik a tányérokkal, nem a tányér húzza a rövidebbet? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.