Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] LG GCC-4320B 32/10/40/16 CD-RW/DVD-ROM (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Ugye nem lesz állati drága? ...ugye?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#2) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Tetszik a cucc, Panther?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Nekem most pont egy ilyen páros muzsikál a gépemben. :)) Várom a tesztet! :DD

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#4) Petya


Petya
tag

Hát inkább egy ''natúr'' plextor! Egy hardverrel ugyse lehet CD-copyzni... :))

(#5) zsborbas válasza Petya (#4) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Egy hardverrel miért ne lehetne cd copyzni? On the fly nem szokás cd-t másolni, főleg nem audio-t. :)) Plextor meg nálam nem nyerő. Próbáltál már gyári másolásvédett lemezt másolni plextor íróval (16/10/40-esről van szó)? pl. Settlers IV magyar verziót. LG-s másolat simán működik (olvasás, majd írás ugyanazzal a meghajtóval (32/10/40 LG)), plextoros meg nem megy. Ja és az árkülönbséget meg a túlírást még nem is említettem. :DD

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#6) LaBamba


LaBamba
csendes tag

A szobatársamnak is egy LG combo van a gépében, csak a korábbi, lassabb típus. Az tökéletesen muzsikál, ráadásul a natúr olvasónál is halkabb. Szerintem teljesen ok. Egyébként a dynamic-nél már láttam az árlistán, bruttó 32 körül van. Egyébként www.dynamic.hu

(#7) emvy


emvy
nagyúr

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem egy írót olvasónak is használni hülyeség, sokkal rövidebb élettartamú lesz. Ezért sem szimpatikusak ezek a ''mindent egybe'' típusú dolgok.

while (!sleep) sheep++;

(#8) zsborbas válasza emvy (#7) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Szerintem meg nem érdemes külön olvasót és írót is tartani. Több okból kifolyólag:
1. két ide csatornát használ el
2. egy jó olvasó annyiban kerül mint egy olcsóbb író (olcsó író nem feltétlen rossz is, ld:LG)
3. több áramot fogyaszt
4. tapasztalatom szerint az írók csendesebben működnek, mint a csak olvasók

Szerinted mennyivel lesz rövidebb az élettartama egy írónak ha olvasóként is használod? :))

Ez az én véleményem, lehet cáfolni! :DD

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#9) Flashcash válasza emvy (#7) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Élettartam:Ismerősöm kb két éve használ egy Ricoh combót (6*4*24*4DVD) mindenre. (cd írás/olvasás/dvd nézés/rip)
Elég sok cd fordul meg nála(játékok,filmek...) sokkal több mint egy átlag usernél és a drive még mindig tökéletesen működik.
-Én a régebbi lg-t használom és nagyon jó meghajtó mindent tud ami nekem fontos.
-túlírás/túlírt cd olvasás
-dvd rip
-burnproof
-halk
-cd grab....

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] LG GCC-4320B 32/10/40/16 CD-RW/DVD-ROM (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.