Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) modd3r


modd3r
őstag

Khmm... Eddig is nyilvánvaló volt, hogy minden törvényben meghatározott segítséget megkap a hatóság a szolgáltatók részéről.
(teljes előfizetői adatbázis-elérés, ''hárömszögelés'' kérése, stb.)
A magam részéről inkább attól tartok, nehogy az amerikai példához hasonlóan nálunk is kiterjesszék a hatóság jogkörét egy váratlan esemény miatt olyan szinten, hogy az már a magán-szféra határait súrolja...

(#2) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Bárhol. bármikor, bárkit. Az amcsiknál legalább vitáztak róla. Nálunk ez törnénelemből adódó rutinból, izomból megy. De a hozzászólók végtelen hosszú sorából látszik, a magyar ebbe simán és rég beletörődött.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#3) Motion_Blur válasza szab.tam (#2) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem írom le a véleményem, mert az ugyanaz lenne, mint amit te leírtál.

Sajnos ez így megy...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4) Badb0y


Badb0y
addikt

Erre van eszük, de amikor egy bejövő titkosított kártyás hívást kellene megnézni az életbe nem derítik ki a gyökerek :(((

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem jól tették.
Persze, feltételezve, h. csak és kizárólag a cél érdekében tették.

(Máshonnan is megközelíthetjük.
Nehogy már a randalírozókat védjük!!!)

Samsung Galaxy A54

(#6) kymco válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


kymco
veterán

Az a kérdés, hogy a tüntetők és/vagy a randalírozókét hallgatták le. illetve kérdés még, hogy ezt a rend megteremtésére, zavar fokozására (ezt nem hiszem), vagy kormánypárti célokra használják fel az adatokat....

www.refujvaros.hu

(#7) Viktor0610 válasza kymco (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az alcímben ez szerepel: ''A rendőrség szolgálati titokra hivatkozva hallgat arról, hogy milyen eszközökkel igyekszik fel- és kideríteni a randalírozók szándékait, terveit.''
Ezért írtam azt, amit.

Samsung Galaxy A54

(#8) sbazsi válasza Badb0y (#4) üzenetére


sbazsi
veterán

hidd el, ha felhívnád a telódról a rendőrséget számküldés nélkül, hogy itt-ott bomba robban, hamarosan csöngetnének...

(#9) kymco válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


kymco
veterán

Én nem vitatom, de a mindenkori hatalom felelőssége, hogy megmarad ennél. Mettől-meddig potenciális randalírozó, és mikortól békés tüntető? És mi lesz az adatok sorsa?

www.refujvaros.hu

(#10) aXXon válasza sbazsi (#8) üzenetére


aXXon
senior tag

HIdd el nekem, hogy nem :DD majd délután ha lesz időm leírom a sztorit :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#11) JohnnyX válasza aXXon (#10) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Erre en is kivancsi vagyok! :DDD

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#12) aXXon


aXXon
senior tag

Annak idején egy elég nagy objektum biztonságáért feleltem a kollegáimmal. pont vezető híjján voltunk és én meg az egyik kollegám voltunk ketten megbízva átmenetileg az objektum biztonsági vezetésével. Egyik este megcsörrent a telefonom, hogy jön értem, mert bombariadó van bent!! Na mondom fasza, este 22kor erre vágytam. Odamegyünk, épület kiürítve, várják a kutyás kereső osztagot. Kihallgatnak minket is, meg az őreinket is. Aztán ők is mesélnek, mert kérdezünk. Mint kiderült, a kapitányságra jött a fenyegetés, de úgy, HOGY KIÍRTA NEKIK A SZÁMOT!!! Később újra hívta őket, hogy lát mindent és látja a mesterlövészeket!! is akik őrá vadásznak, de sosem fogják elkapni... Még ott a parkolóban fel is hívtuk a csávót a nyomozó telefonjáról, hogy halljuk a hangját, mert hát mi tagadás, elég sok törvénysértőt adtunk már a bíróság elé, tehát haragosunk volt elég, éppen aznap este is volt egy kis balhé, az őrök arra tippeltek, hogy esetleg az a faszi lehet a fenyegetőző. Felhívtuk, hallgattuk a hangját, tudtuk a számát, gondoltuk mi kell még? Ezt a faszit tuti elkapják. Közben átvizsgálták az épületet és visszaengedtek minket. Megírtuk az országos biztonsági igazgatónak a jelentést és elballagtunk haza. Mindketten azzal feküdtünk le, hogy a tetves mocskot elkapják. 1-2 napig jött is egy pár információ, hogy a nyomozók erre jártak, meg arra jártak. Ekkor még mindig bizakodtunk. Aztán elcsendesedett a dolog. Aztán úgy 2-3 hónap múlva kaptam a kapitányságtól egy levelet, hogy sorry, de sajnos miután nem jutottak semmire, mert nincsen semmi nyom, amin elindulhatnának, illetve nem jutottak semmire, így a nyomozást lezárják, gyanusított nélkül, de ha előkerül valami, akkor újra megnyitják...

Hangsúlyoznám, hogy szerény véleményem szerint és azért van rálátásom és releváns tapasztalatom a dologban, ez nem a rendőrök hibája volt. Nagyon sok rendőrt ismerek és bámulatos nyomozói bravúrokat tudnak véghez vinni. Ez a sztori inkább a szolgáltatókat jellemzi, hogy amíg nincs semmi ami kötelezné őket, addig az együtt müködés a béka segge alatt. Volt egy másik történet is, amihez a rendőröknek szintén a mobilszolgálgatók segítségét kellett kérnie és HETEKIG TARTOTT, mire választ kaptak, pedig higyjétek el, nem egy bonyolult dologról volt szó, de ennek a részleteiről nem beszélhetek, mert még folyamatban van az ügy, bár ha jól tudom már a bíróságon járnak :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.