Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Surranó


Surranó
aktív tag

könnyen takarítható. De mintha már legalább 4 éve láttam volna ilyet, csak akkor még PC-s billentyűzetnek vala beállítva, nem ilyen marokkütyük részeként.

(#2) wildrain válasza Surranó (#1) üzenetére


wildrain
addikt

Nem jó, nem lehet mézes tejet önteni bele. Illetve lehet, de nem fognak beragadni a gombok. :DDD

(#3) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Wow.
Lassan közeledünk a Star Trek-hez,nem?:)

(#4) Wildmage


Wildmage
senior tag

Nekem nagyon tetszik.:)
Gondoljatok bele az egyetemi eloadasokon milyen jol nézne ki az ember, amikor ezerrel kopácsol az ujjaival a padon:D

(#5) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

De klassz. Kopogtathatom az asztallapot. :)
Kéne egy. Biztosan bomba ára lesz.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) rvs


rvs
aktív tag

a titkárnők országos szövetsége ellenérzését fejezte ki a hírrel kapcsolatban; mi lesz most a műkörmökkel? kérdezik.
:DD:DDD:DD

(#7) wad


wad
tag

latvanyos... de nemileg ketlem, hogy birja a normalis sebessegu tiz ujjas gepelest (nehez elkepzelnem, hogy a gyurusujjam arnyekabol erzekeli a kisujjam mozgasat). ha igen, akkor is marha rossz az izuleteknek asztalon kopacsolni. kivancsi leszek a tapasztalatokra.

(#8) Apicius


Apicius
tag

És a pda-k akkuját milyen hamar fogja ez lemeríteni?

''Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló.''

(#9) Club


Club
őstag

Nekem nem teccik:(
Csúnya, és ez az asztallap kopácsolás sem szimpi..

(#10) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Ha sima billentyűzet lenne, akkor azt mondanám hülyeség, de a célra tökéletes. Így nem kell egy plusz hardvert hordozgatni (ami ráadásul jóval nagyobb mint az ''eredeti'' készülék), s mindenképp megváltás ezzel gépelni egy mobil billentyűzet/pda képernyő helyett.

(#11) wad válasza Cathfaern (#10) üzenetére


wad
tag

erre a megvaltas dologra terjunk vissza miutan 2 ora gepeles szetestek az ujjaid. ez meg az enterprise billetnyuzetet is veri ujjgyilkolasban.

(#12) wad


wad
tag

[L]http://www.webtechgeek.com/iBiz-Virtual-Keyboard.htm[/L]
a dolognak ez az elozmenye. ez 3-4 orat birta sajat aksival, nem tul biztato.

es itt egy review rola: [L]http://davesipaq.com/articles/000063/ibiz_virtual_keyboard[/L]

ez legalabb szep piros volt :)

[Szerkesztve]

(#13) Surranó válasza wad (#11) üzenetére


Surranó
aktív tag

valaki kitalálja hozzá a méretre szabott fejjellefeleegérpad-utánzatot (darab szivacs), és besöpri a nagy lóvét.

(#14) Cathfaern válasza wad (#11) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Na de könyörgöm, miért kéne ezzel két órát gépelni? Ez arra való, hogy utazok a vonaton, hop,p eszembe jut valami, gyorsan előkapom a PDA-t, s megírok egy 5-6 soros e-mailt, s elküldöm. Ezt szenvedés a képernyőn pötyögve megtenni, így viszont nem gond.

(#15) Surranó válasza Cathfaern (#14) üzenetére


Surranó
aktív tag

keríts a vonaton egy akkora sík és rázkódásmentes felületet :)

(#16) wad válasza Cathfaern (#14) üzenetére


wad
tag

erre meg sokkal jobban hasznalhato egy szetnyithato billentyuzet (osszecsukva kisebb mint a pda). ezt csak nyugodt korulmenyek kozott lehet hasznalni.

egyebkent akkor mar tenyleg dukal ehhez egy kivetitett touchpad

[Szerkesztve]

(#17) KERO_SAN válasza Surranó (#15) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Ez csak a magyar vonatokon okzohat problemat...

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#18) 747 válasza Surranó (#1) üzenetére


747
senior tag

jol lattad. a VKB nevu izraeli ceg mar 2000ben bejelentette ezt a cuccot, volt a Markt & Technik-
ben is. de nekem valahogy olyan erzesem van, hogy ebbol is vaporware lesz, mint a DataPlay-bol.

(#19) rdi


rdi
veterán

Nem az asztalon fogunk kopogni, mert kapható lesz hozzá 30 X 70 -es ''ujjpad''
(eredeti angol neve:gépelőpad), a magyarításról vérre menő viták lesznek a NPH-án
(New PH)
:DD

Fej! Tor! Potroh!

(#20) GhanBuri Ghan válasza wad (#7) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Miert kellene erosen gepelni? Nem a falapban van az erzekelo :)

(#21) Keitaro


Keitaro
addikt

Abból a távolságból ahol ül a muksó olvasható még a kijelzőn a pici szöveg? :)
Vagy csak én vagyok vaksi? :DDD

(#22) zeg


zeg
senior tag

Inkább püfölnék deszkát, mint valami agyondícsért tudású mobil gyerekbillentyűzetén szenvedjek be körömmel néhány sort. Tetszik, hogy strapabíró, egyetlen gombnyomásra indítható(nem kellene a széthajtogatással vesződni). Remélem belátható időn belul sikerul árát és fogyasztását csökkenteni.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#23) eddie303


eddie303
őstag

Ez nekem is tetszik :) Nem tudom, mit vagytok oda, billentyüzettõl többen fognak ínhüvelygyulladást kapni, mint ettõl, megalapesetben sztem épenhogy meg kell érintsd az asztallapot :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#24) ptiboy


ptiboy
senior tag

szerintem többen fogják szidni mint dícsérni,
meg pl: játékonál hogy használható? UT közben honnan tudja a lézer h. én menni akarok-e vagy sem (W) márpedig mindíg elvenni a kezet mikor meg akarsz állani
hát elég gáz szerintem,
de a gépelésnél is ez lehet,
(előnyben az 1 ujjal gépelők!! :DDD)

:)

(#25) aurum válasza Surranó (#1) üzenetére


aurum
senior tag

hulyeseg. minek lezer, miert nem eleg egy papir lap? toredekebe kerulne. aztan meg nincs visszajelzes a gombok nyomasarol. a pda egyszeruen nem arra valo, hogy szovegeket irkaljon bele az ember.

bar igazabol nem jottem ra mire valo, pedig van ipaq-am 2..3 eve. rovid emil kuldesre, mp3-ra, ebook olvasasra, wlan bemeresre jo de masra nem nagyon.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#26) velizare válasza ptiboy (#24) üzenetére


velizare
nagyúr

mutass pdara unrealt. ;)
amúgy meg biztos vagyok benne, hogy a nagymellű titkárnő ezzel nem fog sokezer leütés/perc teljesítményt elérni, de hát valószínűleg nem is neki lesz ilyenje, hanem a managernek, aki valószínűleg pársoros méleket fog rajta írogatni. a hagyományos stílusszal böködős megoldásnál lényegesen gyorsabb, az írogatósnál nagyságrendekkel jobb (ugyanis ez nem veszi igénybe az érintőképernyőt, ergo nem is karcolja), a mobil, összehajtható bill.nél meg sokkal kényelmesebb, és nem utolsósorban k. jól néz ki. ha annyira szar lenne, nem dobnák piacra. amire tervezték, arra szvsz jó lesz. aztán úgy is a vevői visszajelzések, kritikák és igények alapján fogják továbbfejleszteni a cuccost.
két tűzgombos joystickról ne akarjuk már paksot vezérelni... :O

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#27) Alex91


Alex91
félisten

Normal gepeles nem fog vele menni, max. ket ujjal. Masreszt a kep ami a cikknel van nem valos! Egy kulon egyseg van, ami kivetiti a billentyuzet kepet, ugyhogy itt is kell valamit cipelni. (Bar ha aztan ezt a technikat be tudnak tenni tenyleg a PDA-ba, akkor meg lenne is ertelme.)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#28) Pötyi


Pötyi
őstag

Jajj, gyerekek! Nem azt mondták, hogy 2005. január 01-én az egész világon kötelező jelleggel erre kell átállni az összes számítógépen és aki nem, az tarkón lövik. Ez csak egy újabb lehetőség és kész. Akinek tetszik, mert jópofa, csicsás, futurisztikus, az vesz. Akinek nem, mert kvékezéshez jobb neki a 101 gombos BTC bill, az meg nem. Ennyi. Nem kell túlragozni!

QNX is cool!

(#29) twollah


twollah
nagyúr

Mennyire gyors reagalasuak ezek a billentyuzet?
Lehet olyan gyorsan gepelni vele mint egy normal billentyuzettel?

(#30) Xmas válasza Pötyi (#28) üzenetére


Xmas
tag

Valóban nem valószínű, hogy az összes piaci szegmenst le akarnák fedni. De túl sok itt az olyan hozászólás, hogy de erre meg arra nem is lesz jó...

Nem kell, hogy mindenre jó legyen!

Ha már arra jó, hogy egy ügyféltérbe kihelyezett információs terminálnál pötyögjenek vele, akkor el fog terjedni.

És ha a Pentagonban csak ilyen lesz, akkor a takarítónő nyugodtan tisztára súrolhatja a bill.-eket... :)

(#31) wad válasza Xmas (#30) üzenetére


wad
tag

ilyen celra sokkal hasznalhatobb egy erintos billentyuzet. azt surolhatod ahogy akarod. es megbizhatoan mukodik. + nem fogyaszt aramot

''Nem kell, hogy mindenre jó legyen!'' egyelore probalok rajonni, hogy mire jo

[Szerkesztve]

(#32) zeg


zeg
senior tag

Egy mai miniteló billentyűinél csak kényelmesebb lehet.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#33) Surranó válasza Xmas (#30) üzenetére


Surranó
aktív tag

Ja. csak nehogy a súrolást formatcének olvassa a szemecske.

(#34) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Miért akarja mindenki desktopra szerelni, mikor nem arra lett kitalálva. Ha nem túl drága, lehet célközönsége a kéziszámítógépeknél. Nekem is van a palmomhoz összecsukható, de azért nem olyan pici az, és ráadásul magaddal kell vinni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#35) Surranó válasza Jim Tonic (#34) üzenetére


Surranó
aktív tag

Végülis olyan szempontból igaz, h nem veszítesz semmit a hurcolásával, ha úgyis be van építve.

(#36) wad válasza Surranó (#35) üzenetére


wad
tag

csak par tizezret veszitek a vasarlasnal, ha utana nem hasznalom ezt a remek kis funkciot. aksimeritonek gondolom kivalo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.