Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sick Boy


Sick Boy
őstag

az SL-6465 jelű nagyon atomul néz ki!!!

mod: mennyi lehet az áruk...? lehet már kapni vajon?



[Szerkesztve]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#2) zetorg


zetorg
aktív tag

az aluminiumnak miért nem megszokott elrendezése van? :O

(#3) rvs


rvs
aktív tag

és miért nem lehet normális kiosztással gyártani? sok az a +4 cm, hogy rendesen legyenek a kurzorbillentyűk :F

(#4) Tsunami


Tsunami
senior tag

Hát nem tudom, nekem nem jönnek be ezek a ''laptop'' billek, el se találom a gombot:))

''három a kettő tizen''

(#5) adamsX


adamsX
aktív tag

szerintem jól néz ki. Én inkább a fujitsu -nak van egy laptopo-s billentyűzete azt venném.

(#6) janpotocki válasza Sick Boy (#1) üzenetére


janpotocki
senior tag

42,90 - 49,99 euró

(#7) bumper


bumper
senior tag

Na ne vicceljenek má' 10 rongy egy szaros billentyűzetért és még csak nem is rádiós ...
Nem hideg ez az aluminium egy kicsit?
Van olyan halk mint egy echte notebook bill. ?

kölünben nagyon baba


[Szerkesztve]

(#8) Husky


Husky
aktív tag

Majdnem jó. Már csak azokat a bigyókat kellene a tetejéről eltüntetni, meg kiegyenesíteni ezeket a görbéket....

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#9) worthless


worthless
tag

szerintem a dunába kene loni aki a power es sleep gombokat eloszor a delete end pagedown ala rakta, es mindenkit aki ezt lemasolta...

http://browsehappy.com/

(#10) janpotocki válasza worthless (#9) üzenetére


janpotocki
senior tag

azok nem azok, hanem cut, copy, paste

(#11) tusi74 válasza rvs (#3) üzenetére


tusi74
őstag

Nekem is rögtön ez jutott eszembe. Egyébként tényleg nagyon gyönyőrű.
Szerkesztve: németül tudóknak:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#12) Sick Boy válasza bumper (#7) üzenetére


Sick Boy
őstag

alu.
és nem a rádió a világ...
szerintem :)
egyébként jaja drága picit... de ha tartós akkor +érheti...

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#13) Sick Boy válasza janpotocki (#10) üzenetére


Sick Boy
őstag

ez a leghasznosabb funkvió egy billben! nekem ilyen van:



középen a csuklótámaszon, legjobb helyen... +1 görgő!
annyira kényelmes, néha leülök más gép elé, automaikusan keresem a 3 billt... :DDD

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#14) micro válasza zetorg (#2) üzenetére


micro
addikt

Ez szomorú!
Én is kerestem késes bill hagyományos elrendezéssel, magyar kisztással.
Reménytelen. :O

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#15) armithis válasza Sick Boy (#13) üzenetére


armithis
csendes tag

ez a billentyűzet roppantúl elszúőrt. Haveromnál láttam meg elsőnek és az a Joystic nagoyn kényelmetlen helyen vna a space előtt. És amikor nincs beüzemelve az f1 f2 f3f4 stb gombok akkor totalcommanderben szörnyű dolgokat lehet csinálni.

(#16) ptiboy válasza Sick Boy (#1) üzenetére


ptiboy
senior tag

ezek már elég rég megjelentek de nem néztem utána hol lehet kapni mivel annyira nem tetccik :D

:)

(#17) tusi74 válasza micro (#14) üzenetére


tusi74
őstag

És a SlimStar sem késes, pedig az közelíti meg lejobban a magyar kiosztású laposak szintjét. Fujitsu késes ugyan, de arról meg kopnak a billentyű feliratok.

És az egészben az a zsákbamacska, hogy ''nem mind késes, ami lapos'' alapon, csak akkor tudod meg, ha kipattintasz legalább egy bill sapkát. Ahhoz viszont először meg kell venni. Én a mai napig lelem a tökéletes billt. Legyen lapos, néma, késes, magyar kiosztású. Elég sok pénzt költöttem az utóbbi időben erre, majd adtam el őket sorban.
Még a logi UltraX is jó, de amikor szétszedtem, láttam, milyen gagyi a belseje, ''bazári'' műanyagból vannak a kések. Nyeklenek nyaklanak. 4 hónap alatt a Space-nek az egyik kése eltört, és így csak középen lenyomva érzékeli, hogy lenyomták. Meg semmi rugózása nincs, olyan, mintha az asztalt kalapálnád egész nap. Persze abból nincs is magyar.

[Szerkesztve]

(#18) Arius


Arius
aktív tag

Nemtudom, de ezekben az új szagos-csinos billekben mindíg van valami xar...nem jó a kiosztás legtöbb esetben. Logitechnek vannak jó billjei (value,internet) de azoknak meg az a nyűgje hogy nem lehet egyszerre 3 gombot nyomvatartani, mert amit harmadiknak nyomnál azt nem érzékeli (el kell engedni valamelyiket a 2 nyomvatartott közül hogy bevegye).
Ha valaki talál normál kiosztású, viszonylag ''puha'' halkan járó bill-t aminél lehet akár 3 gombot is egyszerre ''taposni'' az nagyon hirtelen szóljon...akár mailt is küldhet :)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#19) kiskegyed válasza Arius (#18) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Ctrl-Alt-Del sem megy? :D

(#20) micro válasza tusi74 (#17) üzenetére


micro
addikt

''Én a mai napig lelem a tökéletes billt. Legyen lapos, néma, késes, magyar kiosztású.'' és zsíros! ;]

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#21) Franklin


Franklin
addikt

Mit jelent az hogy ''késes''?

(#22) tusi74 válasza micro (#20) üzenetére


tusi74
őstag

Helyben vagyunk.:DD

(#23) Daywalker válasza tusi74 (#17) üzenetére


Daywalker
addikt

Nekem nem kopik, pedig Fujitsu Slim USB-m van:D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#24) tusi74 válasza Daywalker (#23) üzenetére


tusi74
őstag

És kényelmes? Mennyi idős? Volt akinek már 3 hét után elkezdett kopni. Vagy írtál valamelyik topicban róla?

(#25) tomcsi23 válasza tusi74 (#24) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nálam 3 olyan járt. Volt, amelyiknél már egy komolyabb játék után észre lehetett venni a kopást. De asszem, tudsz már róla. :)
Egyébként, az ultra-x is kopik, csak nem a felirat, hanem maga a billentyű. Fényesedik, simul ki a finom ''rece'' a billentyűn. Bár, szerintem, ez elkerülhetetlen. Mechanikailag meg azt hiszem nincs sok különbség a FS és Logi között: egyik sem tökéletes, mindkettőnek van olyan, ami nem tetszik.
Ez van. Sajna.

[Szerkesztve]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#26) Daywalker válasza tusi74 (#24) üzenetére


Daywalker
addikt

Hát, már van vagy 1.5 hónapos. Hozzátartozik, hogy már lenyomtam vele az nfsug2-t, a hl2-t + princofpersiazok is + minden nap dolgozok vele egy csomót, és nem kopott le. Nem írtam róla másik topicban, viszont írtam róla cikket (hogy hol? nézd meg az adatlapomnál a honlap címét...ott meg fogod találni).. Amúgy baromira teccik ez a bill, nekem bejön.

[Szerkesztve]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#27) tusi74 válasza tomcsi23 (#25) üzenetére


tusi74
őstag

Neked van UltraX-ed is? Azt tudtam, hogy van Fujitsu is.
És neked melyiken mi nem tetszik?

Nekem a Login egyedül, hogy nem tudom bárhol lenyomni a space-t, és most a szakdolimnál zavart, így lecseréltem SlimStarra. Az kb. 6 hetes, és már a krómozott multimédia billekről kopik a króm.
Viszont mostmár annyira átszoktam erre a SlimStrról, hogy most meg az UltraX keményenk tűnik.

(#28) tomcsi23 válasza tusi74 (#27) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ja, ott a tocsikban írtunk róla, abból az 5-ből enyém lett egyik. :)
Nálam (még) a billentyűk rendesen működnek. A Logi-nál kicsit nehezebb benyomni a gombokat az FS-hez képest, erősebb a gumi vagy mi. Viszont, teljesen benyomva meg lehet szépen érezni, hogy mikor van ütközésen. Ez az FS-nél nem annyira jó, pl az enter alatt mintha lenne valami, amitől ropog, serceg, nem egyértelmű az ujjamnak, hogy mikor van teljesen lenyomva. Viszont, a Loginak vékonyabbak a gombjai, ezért ha lenyomon, simán aláfér a felette levő billentyűzetnek az ujjam, beakad. A FS-nál ez rendben van. Nagyjából. ;)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#29) PapaMaci válasza tusi74 (#11) üzenetére


PapaMaci
őstag

Nekem meg ez:
Bővebben: link
És ezzel már vagy fél éve szemezek.

És ezek vannak magyarul?

[Szerkesztve]

...mint az közismert...

(#30) bbazsy


bbazsy
őstag

Iszonyatosan tetszenek az ilyen kopogós laptopszerű billek, ráadásul ALU.. hmmm. :)

Nem akar valaki meglepni egyel karácsonyra ? :)

..

(#31) bbazsy


bbazsy
őstag

ohshit, a laptopszerű angol kiosztású... :(

..

(#32) tusi74 válasza PapaMaci (#29) üzenetére


tusi74
őstag

Ez is nagyon jól néz ki, de ez sem normál kiosztású. Én rengeteget használom a kurzor billeket, meg kellenek a Home, Del billek a normál helyen.
Miért kell elrontani a design rovására a kiosztást.

(#33) PapaMaci válasza tusi74 (#32) üzenetére


PapaMaci
őstag

''Ez is nagyon jól néz ki''
Gyakorlatilag UA, mint a hirben szereplö.
Hol lehet ezekhez hozzájutni?

...mint az közismert...

(#34) tusi74 válasza PapaMaci (#33) üzenetére


tusi74
őstag

Itt egy osztrák online bolt. Magyarországra is szállítanak 18€-ért. Itt ezen a Speedlinken kívül más lapos bill is van.
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#35) Alan válasza tusi74 (#32) üzenetére


Alan
aktív tag

Lehet, hogy nagyon lemaradtam, de mi is volt a baj a Benq Joyboard-dal annak idején? Szerintem az ilyen lapos késesekből az a legjobb, és még rádiós is. Mondjuk drága, az igaz. Ezen kívül egyetlen apró hibáját találtam eddig, a Shift+Del-t néha sima Del-nek képzeli, de valószínű, hogy én gépelek rosszul, biztos teljesen egyidőben nyomom le őket és ezt nem kedveli annyira.

Bővebben: link

(#36) tusi74 válasza Alan (#35) üzenetére


tusi74
őstag

Olyan nekem még nem volt, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni. De még fórumokon sem magyon találkoztam vele. Az tényleg annyira jó?
Nekem az lenne a legfontosabb, hogy halk legyen, mert pl. a mostanában az éjszakai szakdoli gépelést a páromat nagyon megviselte. Valahogy hangtalanítani kellene.

(#37) adamsX válasza tusi74 (#36) üzenetére


adamsX
aktív tag

Van a fujitsu-nak egy lapos billentyűzete és az halk. tesómnak olyan van, szinte nem lehet hallani ahogy gépel.

[Szerkesztve]

(#38) Alan válasza tusi74 (#36) üzenetére


Alan
aktív tag

Nagyon csendes, jó kis billentyűzet a Benq Joyboard. Olyan, mintha laptopon gépelnél, de 100%-ig normális kiosztása van. Jók a kései, nem romlik sem a reakciója, sem a hangereje az idő teltével, az elemet alig fogyasztja (nekem még mindig az első van benne). És szép, ívelt teste, de hát ez már abszolút szubjekció :)

Nézd meg a linket, van nekik egy újabb vezetékes modell is belőle, az valószínűleg olcsóbb.

Ha esetleg venni akarsz Joyboard-ot, azt is tudnod kell, hogy a rádiós egér, amit adnak hozzá, borzalmas, szinte használhatatlan. Tehát az árat úgy mérlegeld, hogy az egér valószínűleg a dobozban fog pihenni és visszatérsz a régi egeredhez (mint én).

(#39) nap


nap
addikt

''szinte kötelező kiegészítő gombok''

Kotelezo a francokat. Lenne igeny a windoz gombok nelkuli billentyuzetre (101, 102 gomb), de mar sehol nem lehet olyat talalni, ami normalis kiosztasu es minosegu.
Ezt az egesz szart a gyartok ontik a nyakunkba. Volt egy idoszak, hogy szinte csak ezt a power-csoda-gombos billt lehetett kapni. Mindenki utalta, aki egy kicsit is dolgozott korabban szamitogepen. Szerencsere mostmar megint vannak normalis 104-105 gombos billek, de a 101-102 gombosakra is lenne igeny.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#40) tusi74 válasza Alan (#38) üzenetére


tusi74
őstag

Hát lehet, hogy januárban beugrik egy Joyboard. Jó lenne, ha teljesen lapos lenne.
Na nekem sem találták még ki a tökéletes billt.

(#41) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Az utolsó állat, már csak ergonómiára kellene gyúrnia.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#42) Alan válasza tusi74 (#40) üzenetére


Alan
aktív tag

Hát lehet, hogy januárban beugrik egy Joyboard. Jó lenne, ha teljesen lapos lenne.

Lemértem neked, olyan a profilja, mint egy repülőgépszárnyé, középen 2 cm vastag (a szélein 0). Természetesen a billentyűk teteje síkban van, nem görbülnek a házzal együtt.

Na nekem sem találták még ki a tökéletes billt.

:)

Van egy kedves barátnőm, gépírónő és szórta ki a hulladékokat egymás után. De ő megtalálta az igazit, egy régebbi fekete Compaq bill ''személyében''. Persze úgy gépel, hogy én nem tudok elég gyorsan beszélni ahhoz, hogy ne tudja leírni, szóval mások az igényei. De csak azért mondom, hogy meglehet egyszer neked is a tökéletes :)

(#43) tusi74 válasza Alan (#42) üzenetére


tusi74
őstag

Sajnos ezekbe nem tesznek bele olyan igaz noti késeket.
Én azt nem értem, ha belekezdenek valami technológiába, akkor azt miért nem csinálják meg tisztességesen. Vagy akkor ne csinálják.

(#44) Totis


Totis
aktív tag

Én akkor is venni fogok egy ilyen billentyűzetet.:)
LAN partikra szerintem jó lesz!:)

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#45) o0tomy0o


o0tomy0o
tag

Lehet már kapni ilyet M.o. on????? :F

Mármint Ultra Flat Metal (SL-6465) tipusút?

[Szerkesztve]

"Gyerekek! Amíg én élek, ennél a háznál ááállat lesz!!!" (Bödőcs T)

(#46) zeg válasza tusi74 (#43) üzenetére


zeg
senior tag

Profit. Minek újítás, minek drága megoldások újabb drága gépekkel, amikor a szokásos műanyagvackot némi ráncfelvarrással, a fazékgyárban szarérhugyé préselt aludobozzal szerelve is tizenezerért lehet mint újdonságot eladni?

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#47) tusi74 válasza zeg (#46) üzenetére


tusi74
őstag

Viszont mindig lesz, aki megveszi, úgyhogy nem is fognak egyhamar beruházni.

(#48) Totis válasza tusi74 (#47) üzenetére


Totis
aktív tag

Szerintem nem igazán otthoni felhasználásra tervezik ezeket a billentyűzeteket.
Én úgy gondolom, hogy a LAN party-kra készítik.
Kicsi, bőven elég annyi gomb amennyi van. A fontos gombok ott vannak mint egy normál billentyűn....

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#49) armithis


armithis
csendes tag

nekem lassan 3 éve van meg a billentyűzetem. Képet nem tudok adni, mivel ez egy noname fehér valami, ami mindenre jó. Mádzsár :) nem kopik viszont koszolódik mint állat. Mindenesetre ez tökéletes és még marad is a drága ameddig csak bírja. :) Ára vmi 990 ft volt ;]

(#50) Space marine válasza o0tomy0o (#45) üzenetére


Space marine
aktív tag

Hali!
Lehet kapni.Saturn Mammut.13000.-
Nagyon ott van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.