Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jaq


Jaq
tag

Upsz... cordless bill., eger., monitor... :))

(#2) tibz03


tibz03
őstag

Tetszik a színe :DDD

(#3) Den válasza Jaq (#1) üzenetére


Den
veterán

nem tévedsz, parasztvakítás. :)

www.simson4t.hu

(#4) Jaq válasza Den (#3) üzenetére


Jaq
tag

Koszi a megerositest :P

Azert ez a kabelmentes dolog nagyon megtetszett!!! Kivancsi leszek, ezt is csillagaszati aron adjak-e. Ki is a mo.-i forgalmazoja?

(#5) Bgs


Bgs
senior tag

Nem csoda, hogy nem kozlik az arat...

Veszelyes a gyengeszivuekre. :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#6) Protoss


Protoss
senior tag

Bluetoothot már kitalálták 1x.:D

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#7) Den válasza Protoss (#6) üzenetére


Den
veterán

ez tuti nem bluetooth, annak max 1 mbit az átviteli sebessége az nagyon kevés lenne. esetleg wifi, az is ezen a frekvencián megy.

www.simson4t.hu

(#8) rog


rog
addikt


''hanem kisebb lesz a kártya hőleadása is''

(#10) Arius


Arius
aktív tag

Igen, elolvastuk a cikkben is már 1x, nem kell még 2x leírni :)):DD

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#11) Arius


Arius
aktív tag

Amúgy nemrossz, de szerintem nem sokan fogják a wireless cuccos miatt megvenni. Meg egy nagy gond van vele...hogy 9600-os kártya.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#12) .:SzvData:.


.:SzvData:.
tag

hi!

hát srácok nekem kib@xott teccik a cuccerr... :O :O :O :O :O

| ..:S.::E..T:..I..:.:::.....:. <|>

(#13) Den válasza Arius (#10) üzenetére


Den
veterán

arra utal hogy valszeg annak kéne ott szerepelni, hogy jobb a kártya hőleadása

www.simson4t.hu

(#14) LordX


LordX
veterán

Tök jó, ezentúl a TV-kimenet lehet másik gépben is :DD:DD:DD

(#15) roadside válasza Den (#7) üzenetére


roadside
csendes tag

Hali!

Az ezüst nem ''parasztvakítás''. A xabre kártyák tesztjei során beszéltem egy elismert szakemberrel, aki megerősítette, hogy az ezüstréteg csökkentheti a zvaró interferenciákat, másrészt, mivel az ezüst jobb hővezető, mint a réz, a hőleadás az egész kártya felületén jobb lesz. A hírben ez van: ''...hanem kisebb lesz a kártya hőleadása is...'', ez éppen az ellenkezőjére utal (bennszorul a meleg?).

Roadside

-= Nem a szegénység a legnagyobb gond a világon =-

(#16) Den válasza roadside (#15) üzenetére


Den
veterán

Az árnyékolás mint érv még oké is lenne ha az ezekhez a kártyákhoz használt töbrétegű nyák nem rendelkezne eleve árnyékolással. a baj az hogy a hő leadással reklámozzák, amivel az a bibi, hogy a hő forrása a gpu és a ramok eleve tokokban vanak, amik mindössze a forrasztásokon keresztül érintkeznek a nyák vezetékeivel, amik egy nagyon rossz hővezető képességű (inkább hőszigetelő) üvegszálas műanyag lapon vannak. Na erre a műanyag lapra felvitt pár mikron vastagságú ezüst réteg már nem oszt nem szoroz.

www.simson4t.hu

(#17) sti


sti
tag

Nagyon jók a Triplex kártyák, ez is igen jó kis kártya lehet :)

(#18) esteban válasza LordX (#14) üzenetére


esteban
senior tag

Ha jol sejtem itt a TV-t nem kell hozza drotozni a gephez ... egy mini TV ado van a kartyan es erre/ezt kell hangolni a TV-t/-re.

Kenyelmes .. es tobb TV-n is lehet csodalni a musort ... meg a szomszedban is :)

iBook + RedBull :)

(#19) roadside válasza Den (#16) üzenetére


roadside
csendes tag

A Xabre kártyákhoz adott kis felhasználói kézkönyvben benne vannak a táblázatok és grafikonok, melyek mutatják az interferencia és a hőmérséklet különbségeket más videokártyákkal összevetve (a mérés szabványos). Az, hogy a hőleadás milyen anyagokon történik és ez mennyire segíti a kártyát magát, azt pontosan nem tudom (és kevés mérnökön kívül kevesen is tudják), de az biztos, hogy egy hasonló kaliberű GeForce és a Xabre között nagy különbség van a felületi hőben. De persze ez is, méréseink és tudásunk hiányában hitkérdés.

-= Nem a szegénység a legnagyobb gond a világon =-

(#20) Den válasza roadside (#19) üzenetére


Den
veterán

az a baj hogy nem tudsz, hajszálra ugyanolyan kártyát összehasonlítani, ezüstös és ezüst nélküli verzióban. Az anyagokhoz meg nem kell mérnöknek lenni, fogtál már nyákot, volt vga a kezedben, látod miből van és hogy érintkeznek a dolgok.

www.simson4t.hu

(#21) Den válasza esteban (#18) üzenetére


Den
veterán

már a a tévéjük be tudja hangolni a 2,4 gigaherz-es tartományt :)

www.simson4t.hu

(#22) benedekco válasza Den (#20) üzenetére


benedekco
addikt

igen fogtam és a Gef2-m nyákja éget!!! a chip másik oldalán is nyák szokott lenni és ott bizony meleg van! amúgy viszont sztem is itt semmit sem ér az ezüst a hőnek, talán 1 lyuk(vagy több) jobb 5let lenne!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.