Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) busman


busman
addikt

Jól néz ki...de volt már hasonló hűtési megoldás.....

[Szerkesztve]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2) Niquis


Niquis
aktív tag

Ez tök logikátlan... hót drága, és a grafikus teljesítményt sokkal gazdaságosabban megoldhatták volna 1 GF7800GTX-el... ráadásul minek szériatartozékként ilyet csomagolni hozzá? Kell a fenének, ha ilyen drága lesz tőle. Teljesen értetlenül állok ehhez a cucchoz.:(

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#3) Loretto


Loretto
veterán

Renwick: a mai nap lassan az egész heti hírcsomag le lesz tudva :)

Soirée...

(#4) Yutani


Yutani
nagyúr

Nekem sosam voltak szimpik a barebone gépek (leginkább a kocka formájuk miatt), és erre sem mondanám, hoy kéne. De azért gratula, ügyes megoldás!

#tarcsad

(#5) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Ebben szerintem nem az a szép, hogy sff házba SLI-t tudnak tenni, hanem az, hogy meg lehet oldani egyszerűen az ''1 kártya - 1 kártyahely'' problémát. Ahogy látom, mostnában az a jellemző, hogy a nagyobb teljesítményű videokártyák legalább egy plusz slotot elfoglalnak a nagy méretű rászerelt hűtés miatt. Oké, nem ez az első távolabb vezetett hp-s megoldás, de nem rossz megoldás. Akinek kicsi gép kell nagy teljesítménnyel, és hajlandó rá sokat áldozni... annak egy alternatíva.

(#6) rudi


rudi
nagyúr

Úgysehiszemelhogybelefér :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) ngabor2 válasza rudi (#6) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nagykalapács, úthenger, csodákra képes:DDD:C

(#8) anulu válasza rudi (#6) üzenetére


anulu
félisten

ha megjön Magyarországra, főnökömtől kérek egyet tesztelni :D megnézem, mit is és hogyan is tudja... :) amúgy én is kételkedem benne. nem a méret, hanem a 2x6800GT áramfelvétele miatt... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) LordX válasza Niquis (#2) üzenetére


LordX
veterán

A 7800-at is lehet GTX-be pakolni, és a hűtője kompatíbilis a 6800-akkal :)

(#10) LordX válasza LordX (#9) üzenetére


LordX
veterán

Eh.. SLI-be mármint.

(#11) Guruka


Guruka
senior tag

Érdekes ötlet. :)

(#12) #64791808


#64791808
törölt tag

emellé nem athlon64-et hanem duplamagos p4-et kéne tenni, valami 3,6 gigásat. bele még 2GB ddr2 667-es vagy még gyorsabb tuning-ram, két wd-raptor.

ekkor ugyanis nem lényeges tovább a hűtés ekkora gépben, minden beáll konstans 80 fokra és csocsi :)

arról nem beszélve, hogy az a táp, ami egy ilyen konfigot elbírna, az önmagában akkora, mint ez a kisgép.

lehet, hogy én vagyok pesszimista, vagy okoskodok és fikázom a mérnököket, de nem hiszek abban, hogy egy ilyen teljesítményű gépet egy ekkora tápegység el bír látni szuflával, abban meg pláne nem, hogy egy ekkora hűtésrendszer normális hőfokot biztosít, lévén ha a háznak nincs légkapacitása, akkor nincs a hűtőfelületeken átszívható hideg levegő.

valahogy nem hiszek benne, pedig jó ötlet lenne

(#13) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

a gép ára kicsit elnagyoltan lett megadva a hír készültekor. ennél sokkal olcsóbb. kisker bruttóban 305e a 375e helyett..

cantante di sampietrini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.