Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ByB


ByB
addikt

Éppen most gondolkodom színes lézer vásárlásán, de az OKI 5600 és a Phaser 6120 ennél jóval nagyobb... Elgondolkodtató! :R

(#2) Muton


Muton
addikt

ez a nyomi a képekekkel milyen szinten boldogul? mert egy átlag ff szinte csak szöveget tud nyomtatni, igaz azt szépen.

tud vajon 2 oldalra nyomtatni (automatikusn persze ;] ) ?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#3) ByB válasza Muton (#2) üzenetére


ByB
addikt

Én az OKI és a Phaser képeit láttam, nagyon szépen nyomtat már fotókat is, ha nem is tintasugaras szinten, de el lehet csodálkozni rajtuk. A dupla oldalas nyomtatást tuti nem tudja, nehéz lenne megoldani ilyen kis szerkezetben!

(#4) zsulboy


zsulboy
senior tag

Pofás darab,és nem foglalja el a fél szobát!

(#5) Muton válasza ByB (#3) üzenetére


Muton
addikt

mert gondolkodom egy lézerben, amit ff- és színes dokumentumokra (grafikonokra, prezentációkra, ahol képek is előfordulhatnak, de nincs szükség 4800x-es felbontásr)
a tintasugaras meg jó lenne fotókhoz és cd/dvd lemezekhez, vagy kartonhoz (névjegykárhya)

csak ez az egyoldalas nyomtatás a bibi...
pedig milyen jól indult (lan, külön színtonerek, értelmes külső...) :O

minap láttam egy hp technikai leírását és 1300Wos fogyasztás csöppet szúrja a szemem. gondolom ezzel ez is így van

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6) ByB válasza Muton (#5) üzenetére


ByB
addikt

Phaser, Oki mind tudja a kétoldalas nyomtatást, jó drágán és marha nagy helyigénnyel! :R Én a helyedben nem vetném el teljesen a dolgot! Az 1300W-os fogyasztás szerintem irreális! :F

(#7) Muton válasza ByB (#6) üzenetére


Muton
addikt

nem hp, canon, de max 1300W :W [link]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#8) macilaci78 válasza ByB (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én se tartom irreálisnak az 1300W-ot, nézz meg egy mikrosütőt. A nyomtatóban is rá kell égetni a festéket, és ha mind a 4 szín játszik...

Viszont tetszik az ez a kis nyomtató, alig nagyobbacska, mint egy karton fénymásolópapír. A páros-páratlan oldalak nyomtatására meg egyszer csináltam egy txt-t, kellő hosszúságban kijelöl, copy-paste, nyomat megfordítás, újabb copy-paste és voila! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) csibra


csibra
tag

Szerintem egy olyan _szines_ lézernyomtató ami alapból nem tud postscriptet az lópötty...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.